Skocz do zawartości
Slabb

Volkswagen Arteon

Rekomendowane odpowiedzi

...i przejdź sie z 10000km i zobacz jak sie prowadzi.

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szymon i zobacz czy ma szyby akustyczne bo sa bezramkowe to moze nie być tak jak w A5 sportback

 

Myśle ze szyby akustyczne to must have, jeśli passat ma to tu tym bardziej, ale patrząc na A5 nie ma w opcji zamówienia takich szyb, dopiero w A7 sa od początku produkcji. BTW aspiracje do premium maja wiec mogą wlasnie taka opcja również sie wyróżniać względem audi.

Edytowane przez Slabb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bedą chcieli zrobić aż takiej konkurencji sportbackowi, jak tu za 280 km 4M bedzie kolo260-270 tys to bedzie za duża konkurencja dla A5 za ktore bedzie wychodziło 330tys a samochód zdecydowanie mniejszy

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

W opisie podają że bedzie jednak opcjonalny pakiet akustycxny z szybami dzwiekochłonnymi i jakomś niby dodatkową izolacją

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...i przejdź sie z 10000km i zobacz jak sie prowadzi.

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

 

:D na pewno jak pokaże że jestem z polskiego forum Passata to od razu dadzą mi wejściówkę na Nurburgring :P a na poważnie to jak widzicie po moich wpisach mam hopla na punkcie szczegółów, widze jakie tematy porusza się na forum więc będę chciał i zrobić fajny filmik amatorski który pokaże właśnie takie rzeczy o których np w Autogefuhl nie myślą... O ile faktycznie dadzą tak swobodnie wszystko macać :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:D na pewno jak pokaże że jestem z polskiego forum Passata to od razu dadzą mi wejściówkę na Nurburgring :P a na poważnie to jak widzicie po moich wpisach mam hopla na punkcie szczegółów, widze jakie tematy porusza się na forum więc będę chciał i zrobić fajny filmik amatorski który pokaże właśnie takie rzeczy o których np w Autogefuhl nie myślą... O ile faktycznie dadzą tak swobodnie wszystko macać :-)

 

Jedziecie we 4 wiec sadze ze obstawa pomoze o swobodę :hurra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeden pokazuje, drugi trzyma kamerę a dwóch odgania ludków :) brzmi jak plan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się ten Arteon. Kazdy ma swoj gust ale sylwetka rewelacja. Hmmm chyba u mnie nastepca B7 wlasnie sie pojawił ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki może trochę off, ale musze.

 

Czytam takie trochę narzekania na nowy model, że podobny, że środek ten sam itd. trochę jako nowy odbieram to jako narzekania... a to przecież (poprawcie mnie jeśli się mylę) VW właśnie konserwatyzmem zdobywa takie wyniki sprzedaży, nie zmianą a kontynuacją, przykład: kluczyk od B8, paskudny... jak z lat 90.... ale bez zmian.. wiec klienci nie musza się go uczyć od nowa....

 

Natomiast jeśli narzekamy, to proszę bardzo, wystarczy spojrzeć w kierunku francuzów, następca Laguny, Talisman.. zupełnie nowe podejście.... albo z dzisiaj, samochód roku 3008, co za środek, odważnie

 

Taki mały off, mam nadzieje że nikt się nie obrazi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konserwatyzm to jedno, a przenoszenie żywcem deski i stylistyki auta z limuzyny czy kombi do auta kierowanego do klienta z nastawieniem sportowym to zupełnie co innego. Nie oczekujemy tu chyba deski w stylu civica czy innych oryginałów tylko spójności charakteru wnętrza i zewnętrza. Już samo zestawienie - na zewnątrz zupełnie coś innego niż pasat, a wewnątrz to samo - trąci jakimś pójściem na skróty.

 

Ja osobiście podzielam pogląd innych, że z zewnątrz auto jest bardzo fajne, natomiast wewnątrz oczekiwałem czegoś innego. Znowu, może na bazie rozbudzonych przez samego VW oczekiwań/zapowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Konserwatyzm to jedno, a przenoszenie żywcem deski i stylistyki auta z limuzyny czy kombi do auta kierowanego do klienta z nastawieniem sportowym to zupełnie co innego. Nie oczekujemy tu chyba deski w stylu civica czy innych oryginałów tylko spójności charakteru wnętrza i zewnętrza. Już samo zestawienie - na zewnątrz zupełnie coś innego niż pasat, a wewnątrz to samo - trąci jakimś pójściem na skróty.

 

Ja osobiście podzielam pogląd innych, że z zewnątrz auto jest bardzo fajne, natomiast wewnątrz oczekiwałem czegoś innego. Znowu, może na bazie rozbudzonych przez samego VW oczekiwań/zapowiedzi.

 

Moim zdaniem wnętrze jest Ok w sensie w sumie dobrze ze nie ma wszystkiego nowego bo znowu byłyby bolączki wieku dziecięcego a tak moze to co było problemem w B8 zostało tutaj poprawione w dodatku w duzo ładniejszym opakowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przykład: kluczyk od B8, paskudny... jak z lat 90

na prawdę Ci się tak nie podoba kluczyk w B8? wg mnie różnica w porównaniu do tych starych z wysuwanym jak scyzoryk grotem jest spora. Mi akurat karty w stylu Renault się nie podobają ;)

kluczyki.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Scirocco też niby sportowy, a wnętrze na żywca z Golfa wzięte...tak to już jest u VW i to się sprawdza, co widać w wynikach sprzedaży.Ewolucja zamiast rewolucji :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jednym z filmów z prezentacji arteona było zbliżenie na szyby tylne i sa normalnej grubości ciekawe czy beda w opcji akustyczne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Media w Arteonie mają pokrętła jak w Kodiaku:

 

Przednie szyby podwójne:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Media w Arteonie mają pokrętła jak w Kodiaku:

 

Ale to dziwne że mają, pewnie te filmy co wrzucili na neta powstały zanim dorzucili pokrętła

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Białe auto i srebrne lusterka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na prawdę Ci się tak nie podoba kluczyk w B8? wg mnie różnica w porównaniu do tych starych z wysuwanym jak scyzoryk grotem jest spora. Mi akurat karty w stylu Renault się nie podobają ;)

[ATTACH=CONFIG]151776[/ATTACH]

 

Kluczyk mi osobiście się podoba, ale brat ma CC starsze o parę lat i kluczyk jest taki sam, prawie..... nie to że mi się nie podoba, ale wolałbym coś w innym stylu, trochę przyjemniejszego w dotyku, odbiorze.... jak mój kluczyk leży na stole, od passata '16 to jak ktoś nie wie to w życiu nie pomyśli że to kluczyki od prawie nowego auta... może taka fanaberia, ale lubiłem np. kluczyk od Accorda, ten jest taki trochę obojętny... ciężki, bez polotu... taki old-schoolowy

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Media w Arteonie mają pokrętła jak w Kodiaku:

 

Przednie szyby podwójne:

 

Moim skromnym zdaniem w środku robi robotę ten nowy zestaw 'rozrywki', wprowadza bardzo nowoczesny wygląd do środka, mimo reszty jak z Passata (co dla mnie osobiście nie jest minusem, to co dobre i sprawdzone powinno się wykorzystywać)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Media w Arteonie mają pokrętła jak w Kodiaku:

Bo w białym Arteonie jest Discover Media i to ma Pokrętła, w żółtym jest Disco Pro i tam nie ma pokęteł i wyświetlacz ma 9,2"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem wnętrze jest Ok w sensie w sumie dobrze ze nie ma wszystkiego nowego bo znowu byłyby bolączki wieku dziecięcego a tak moze to co było problemem w B8 zostało tutaj poprawione w dodatku w duzo ładniejszym opakowaniu.

 

Nie twierdze, ze w Arteonie wnetrze jest brzydkie (inaczej nie kupilbym np. B8), tylko takie samo jak w Passacie... Zostana dodane nowe dekory, ew. obszycie skora w najbogatszej wersji + ekran 9,2" i tyle...

 

Wszystko zalezy od ceny, jezeli bedzie mocno odbiegac od B8 raczej w przyszlosci sobie odpuszcze. Chociaz z zewnatrz wyglada mega, zwlaszcza w bialym kolorze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Media w Arteonie mają pokrętła jak w Kodiaku:

 

Przednie szyby podwójne:

 

Faktycznie ale tylnych nie pokazał czy sa, dopiero widac to w żółtym egzemplarzu, moze byc tak ze biały ma laminowane wszystkie ale za to dali mała navi 8 cali, a w białym nowe 9.2 cala, poprostu rożne konfiguracje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności