Skocz do zawartości
Slabb

Volkswagen Arteon

Rekomendowane odpowiedzi

Tak wiem tylko to wszystko wróżenie z fusów a za malo szczegółów czas pokaże :kawka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie patrząc na S klasse vs C, albo BMW 5 vs BMW 7 (i przykłady można mnożyć) to marki uspójniają design wszelkich linii, nawet mając pod to jakieś mądre marketingowe teorie

 

więc Polo w zbliżonym design by mnie wielce nie zdziwiło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to prawda to nawet dobrze dla aktualnego Passata, zawsze ostatnie modele danej linii stylistycznej dobrze się starzały bo były najlepszym wykonaniem danego stylu. Za to pierwsze modele nowej linii wyglądały słabo w porównaniu do nowszych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Próbowałem róznych wynalazków, ale to przymarzanie następuje jakby wewnątrz uszczelki i przy pewnej pogodzie nie ma siły. Gdy w dzień jest odwilż, szyba jest mokra, a potem przychodzi mróz to szyba przymarza i nie chce schodzić w dół (tak było w Passacie CC). Z reguły pomagało skrobanie jakąś kartą kredytową, ale może teraz coś w tej kwestii poprawiono*;)

 

 

Polecam wcieranie gliceryny gąbką w uszczelki. Gliceryna jest tłusta i doskonale karmi uszczelki, które przez to są o wiele bardziej żywotne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy pojawi się konfigurator Arteona i na jakie rabaty będzie można liczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na razie 5,5%

I to na firmę, jestem ciekaw ile zaoferuję klientowi indywidualnemu. Ja myślę o zakupie pod koniec roku ewentualnie na początku przyszłego, zobaczymy jakie będą wtedy rabaty bo 5,5 % i do tego jeszcze na firmę to trochę mało. A pamiętacie ile można było uzyskać maksymalnie rabatu na Passata dla klienta indywidualnego na początku sprzedaży?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sadze ze na początku będzie boom na ten samochód i wtedy rabat kiepski z wiekiem opatrzeniem unormuje się wkoncu nowość ma swoją cenę tzw indywidualizm chociażby przez chwile. Przedsprzedaż dalej jej chyba 5 sztuk zostało w elegance na vw.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie dość, że ich było mało to jeszcze parę zostało, więc sądzę, że aż takiego boomu znowu nie będzie.

 

Tak czy inaczej, ja nie kupię bez dobrego rabatu i sądzę, że szybko znajdzie się sprzedawca, który będzie chciał to po prostu opchnąć.

 

 

Też mnie to śmieszy, że ta szumna przedsprzedaż i z 30 samochodów jeszcze kilka zostało. Sądzę, że warto poczekać*co najmniej do jesieni z ew. zamawianiem, a najlepiej do początku roku 2018 (jak ktoś ma tyle cierpliwości).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nawet został jeszcze jeden więcej :)

Mały wybór kolorów, żadnej promocji cenowej więc co to za atrakcyjna przedsprzedaż ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby dodali rabat 10% to rozeszły by się momentalnie. Większość ludzi jednak woli dostać auto parę miesięcy później niż dopłacać 20k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I po pierwsze brak możliwości konfiguracji gotowe samochody z dana specyfikacja, najlepiej to kupić już rocznik 2018 w czerwcu maja się pojawić pierwsze sztuki na drogach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy problemem jest brak możliwości konfiguracji skoro te wersje mają prawie wszystko :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie robi różnice tak na poważnie kto co woli zostało pare sztuk wiec brać i się nie zastanawiać :hurra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie prezentuje się Arteon w niebieskim kolorze (zdjęcie z niemieckiego motor-talk.de):

 

18011556-1863884587216001-3330821200464052224-n-1-4326066742829594569.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest chyba wersja amerykańska? Widzę światła obrysowe i rozmiar tablicy z tyłu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy problemem jest brak możliwości konfiguracji skoro te wersje mają prawie wszystko :-)

Prawie wszystko to mają te za ~270.000 PLN a nie za te za ~225.000 - 230.000 PLN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poniżej link do fajnej broszurki, jest tam porównanie rozmiarowo do A5.

 

link trzeba kliknać "pobierz plik"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny właśnie ciemny lakier i te 20 cali kolor srebrny robi robotę :brawo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
poniżej link do fajnej broszurki, jest tam porównanie rozmiarowo do A5.

 

link trzeba kliknać "pobierz plik"

 

Świetna prezentacja !

Będzie tez 2,0 TDI 190KM 4MOTION - od 31 tygodnia czyli od 31 lipca 2017 roku.

31 tydzień to pewnie jest początek produkcji a zamawiać można ok. 2 miesiące wcześniej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak szczerze czemu 190 dsg 4 motion najlepsza opcjanvs 240 koni ? Chodzi o cene, awaryjnosc itd itp ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności