Skocz do zawartości
Slabb

Volkswagen Arteon

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze mówiąc to mam wrażenie, że te wystawowe egzemplarze są nieco odmienne niż seryjne. Również w kwestii tych nieszczęsnych szyb poczekałbym na pierwsze samochody z "pakietem akustycznym"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

One bardziej wygladaja na jakies nie ieckie wersje patrzac na ich konfigurator a na nasz cennik to o dziwo w cenniku u nas jest wiecej opcji niz w konfiguratorze niemieckim chociazby dekroacje listew czy bieda wersja ktorej w niemczech nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ciekawy jestem jak wygląda kwestia lampek w drzwiach, czy są lampki czy nieswiecace atrapy odblaski? Bo w cenniku nic o tym nie pisza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze zauważyłem na jednej z fotek @antona, to z tyłu nie ma panelu klimy? Zamiast tego biedna półka pod nawiewami?

W B8 klim 3 strefy to standard...

No i jeszcze jedno, na zdjęciu z roletką szyberdachu widać kawałek panelu lampki oświetlenia wnętrza. A na nim symbol auta. Co to jest?

 

I na koniec - te fele są bardzo podobne do alu, które były bardzo poszukiwane wśród forumowiczów, kiedy B6 było na topie.

Edytowane przez Fedwo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba jakies przedprodukcyjne auta cos ciagle czegoś brakuje a cennik mowi co innego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i jeszcze jedno, na zdjęciu z roletką szyberdachu widać kawałek panelu lampki oświetlenia wnętrza. A na nim symbol auta. Co to jest?

P3130234.jpg

To nowy Car-net - przyciski SOS itp (taki jak Opel On-Star)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli dobrze zauważyłem na jednej z fotek @antona, to z tyłu nie ma panelu klimy? Zamiast tego biedna półka pod nawiewami?

W B8 klim 3 strefy to standard...

W Arteonie jest Pakiet Zimowy 2.410 PLN z "panel do sterowania temperaturą z tyłu".

Może w standardzie jest klimatyzacja 3-strefowa ale ze sterowaniem z przodu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[ATTACH=CONFIG]152484[/ATTACH]

To nowy Car-net - przyciski SOS itp (taki jak Opel On-Star)

 

Aaa, to takie cuda!

Dzięki!

Wcześniej to miałem w B6 i B7, ale bez SOS.

Dziwne, że VW nie oferuje Home Link. W B6 to było i w Audikach też jest to dostępne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chromowanie wykonczenie klamek to moga byc metalowe klamki albo to wykonczenie twetera obwodką. Czyli to higlinie w serio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was oglądał w na targach w Poznaniu passata? Czy zauważyliście w passacie coś nowego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem w B8 nic nowego.

Nawigacja ta sama co była czyli stare DP.

W Arteonie w i Golfie są już nowe DP.

Arteon jest bardzo ładny, zwłaszcza w kolorze Kurkumagelb R-Line.

Edytowane przez d7d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Genewie wszystkie passaty mialy nowe DP oraz sos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że zmiany są wprowadzane od nowego roku produkcyjnego - 25 tydzień roku czyli od 19 czerwca 2017.

Nie wiem ile w tym prawdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrocilem wlasnie z targów, a wiec tak samochod bardzo ładny robi wrażenie nowoczesny design, bagażnik duzy plus super dostęp bo nadwozie typu liftback, felgi 20 cali dla mnie tylko srebrne czarne nie wyglądają tak efektownie ale to kazdy ma inny gust, wnętrze: z tylu naprawde b.duzo miejsca, wykończenie to samo co B8, nowa navi dla bomba jakosc obrazu, rozdzielczość jasność i wielkosc ekranu co do braku pokrętła głośności to powiem tak kompletnie nie przeszkadza ekran jest mega czuły i plus minus działa bardzo sprawnie tak samo odddalanie mapy jak iPad czułość porównując navi w B8 to przepaść jeśli chodzi o design i jakosc wyświetlacza, co do szyb laminowanych ponoć w samochodach produkcyjnych mogą soe pojawić wszystkie dźwiękoszczelne bo te samochody na targach sa przedprodukcyjne pokazowe jak bedzie trzeba czasu.

Samochod naprawde robi wrażenie jedyny minus to ze srodek 1/1 B8 jeżeli chca premium byc powinny byc różniące sie materiały VS sedan jak np: górna deska w skórze ekologicznej i boczki drzwi ( mniej twardego plastiku ) tak czy inaczej wróżę Arteonowi sukces na rynku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
(...) co do szyb laminowanych ponoć w samochodach produkcyjnych mogą soe pojawić wszystkie dźwiękoszczelne bo te samochody na targach sa przedprodukcyjne pokazowe jak bedzie trzeba czasu.

 

A o tych szybach to faktycznie tak ktoś z VW sugerował, czy tylko czyste gdybanie i robienie nadziei klientom? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega kosmo ma sprawdzić i napisze na forum jak to faktycznie bedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak sprawdzam ostatecznie, bo kilka sprzeczności z produktowcami miałem, także jak coś będę wiedział, to napiszę.

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Oglądałem dziś na żywo Arteona.

Plusy:

- wyraźnie więcej miejsca z tyłu

- świeży wygląd w stosunku do B8

- duży bagażnik

- nowa Discovery Pro

- żarówka LED w bagażniku

Minusy:

- brak szyb akustycznych z tyłu

- brak chromowanych wykończeń na uchwycie od schowka pasażera czy też przyciskach od podnoszenia szyb

- wnętrze prawie identyczne jak w B8 ( brak "powiewu świeżości")

- roleta zasłaniająca okno dachowe przepuszcza światło ( w domyśle słońce )

- w bagażniku po lewej stronie brak przegródki

- niestety dość wysoka cena

[ATTACH=CONFIG]152469[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]152470[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]152471[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]152472[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]152473[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]152474[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]152475[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]152476[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]152477[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]152478[/ATTACH]

 

 

Nawet się na jednym zdjęciu załapałem w kadr:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak sprawdzam ostatecznie, bo kilka sprzeczności z produktowcami miałem, także jak coś będę wiedział, to napiszę.

 

 

Dzięki, czekamy zatem z niecierpliwością na ostateczny 'wyrok' w sprawie tylnych szyb :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Arteonie lepsze fotele. Górna cześć bardziej rozbudowana. Lepiej mi się siedziało niż u mnie w HL ze skórą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapewne mówisz o tym:

3.jpg

ciekawe czy to tylko w wersji R-line...

P3130210.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności