Skocz do zawartości
Lukasz03

Znikające podświetlenie przycisków i zegara

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Od kilku dni mam problem ze znikającym podświetleniem zegara i przycisków. W czasie jazdy znika podświetlenie jakby coś było luźne lub przetarte po czym po chwili zapala się żeby następnie ponownie zgasło. Robi się dyskoteka. Wymieniłem wlacznik swiatel ale bez rezultatów. Może ktoś posiada schemat od wlacznika po moduł komfortu. Może ktoś podpowie gdzie szukać. Z góry dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to światła podświetlenia? Tzn światła deski zegarów itd itp czy to jest podczas jazdy czy na postoju też występuje ten problem? Jutro zobaczę jak to jest w moim passku i jak cos podam ci zdj tego o co prosisz schematu nie mam ale może ktoś inny ma i ci podrzuci

Wysłane z mojego INFINITY_II_S przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez kamil33350

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak światła podświetlenia. Na postoju też to występuje. To jest tak jakby definitywnie coś nie łączyło. Jutro zajrzę pod fotel gdzie jest moduł może tam jest coś luźne albo przetargi. Kwestia tylko które kabelki odpowiadają za podświetlenie deski zegarów i przycisków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne to powiem Ci pytalem się znajomego elektromechanika na całe moje osiedle i okolice jeżdżą wszyscy do niego na kilku takich specjalistów więc musi być dobry i zaproponował mi abyś podpial go pod komputer i sprawdził błędy czy jakieś masz w moim dawnym passku był problem z masą do zamku tzn czasem działał czasem nie i on przez to doszedł pod komputerem

 

Wysłane z mojego INFINITY_II_S przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez kamil33350

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności