Skocz do zawartości
wagen

Discover Media wymiana na Discover Pro

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, to jest ta na allegro ale cena z kosmosu. Dosłownie 4 miesiące temu były po 100zł całe w tu jakaś obskurna, obdrapana za kosmiczną cenę.

Ja tą na Ali też znalazłem ale to nie ten srebrny, to jest szczotkowane aluminium.
Do tego dostawa na koniec lutego. Nie będę tyle czekał.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ranger

a jak z ochroną komponentu podczas wymiany? Nie ma z tym jakiegoś większego problemu? Bo sam zastanawiam się na podmianką jedynie samego wyświetlacza, ale trochę obawiam się właśnie ochrony komponentu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zastanawiam sie nad tym. Auto po gwarancji a nawet jak było by na to w ASO nie zauważą. Świateł tylnych z R-line nie zauwazyli? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Ranger napisał:

Tak, wymiana trwa 5min. Jednak dostać do niego ramkę to już wyzwanie. w ASO chcą 670zł.

 

Czy do wyjęcia radia potrzebne jest jakieś specjalne narzędzie, czy podstawowymi narzędziami dam radę. 

Zamówiłem wczoraj ten szklany z pokrętłami i koło weekendu będę podmieniał.

Edytowane przez GRENEK9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radzę użyć plastikowej łopatki albo patyczka do lodów. Ew są takie łapki do ściągania:
https://www.ceneo.pl/26096154;pla?se=YxWbm1iqQxdyrhZALD2q0_UL_WUc7rQs&gclid=Cj0KCQiAuefvBRDXARIsAFEOQ9EBtNtgnC7uOpv3qZmlK4L-OcmdizCaUUObe_UBqnM66gZ4m3ItTxoaAsX3EALw_wcB#tab=click

Odradzam zabawy z metalowymi narzędziami.

Tutaj gość to wyjmuje:

Jednak ja zacząłem od dołu, włożyłem patyczek po lodzie i poszło.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To auto zrujnuje  finansowo, dopiero założyłem lampy od highline,  kamery nie mam wolnej chwili by dołożyć a czeka na półce a tu już trzeba wyswietlacz wymieniać . Zamówiłem i ja...?

Na licznik się nie porwie, więc czy to już wszystkie mody w tych comfortlinach, czy jeszcze na coś trzeba gromadzić środki? 

Edytowane przez wiesiok81

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 czerwcu kupowałem taką ramkę za 150 zł (jak igła). Może podzwoń

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ramkę już mam od znajomego znajomego :) Będę miał jeszcze jedną do odsprzedania ale to po 24 grudnia.

Co do inwestycji to chciałem mieć keyless w drzwiach, elektryczną klapę. Ale jak dowiedziałem się ile trzeba się bawić, zęby to założyć to odpuściłem. Nie licząc kosztów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ja się cieszę że mi tamten wyświetlacz  ktoś podkupił   Potwierdzam, wymiana trwa 5 min, efekt rewelacyjny.

Wczoraj i dziś 

 

20191219_155652.jpg

20191219_155621.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd dorwałeś srebrną ramkę?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest ta ramka, za te kosmiczne pieniadze, w rzeczywistości nie jest odrapana i wygląda  ładnie.wolalem trochę przepłacić niż jeździć z dziurą .

Dzięki Ranger za podpowiedź co do tego wyswietlacza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O cholera, ale jaja. To co to na niej było?
Ja też już zamontowałem. Mam czarną ramkę i chyba to zostawię. Powiększa optycznie ekran.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co to było, moze światło tak padało przy fotce bo ta rysa  była na załamaniu. wygląda dobrze, rys nie ma, odcień jest tylko troszke jaśniejszy niż moja stara ale nie rzuca się w oczy

też myślałem nad opcią -  czarna z ali plus czarna ramka klimatronika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaszalałem i zamówiłem nową ramkę w serwisie - cena 550 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzcie na to. Malować ramkę na srebrno, wymienić dół na czarny czy zostawić jak jest?
Czarna ramka powiększa optycznie ekran.
 

A__AFFC.jpg

WP_20191220_10_19_53_Pro.jpg

Edytowane przez Ranger

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ranger help

U mnie rani wyswietlacz działał a po robocie czarny ekran, C,y to przez ten błąd 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki błąd? Powinien działać bez problemów. Skąd go kupiłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Allegro uzywka

Założyłem stary, wykasowałem blad, cos o braku komunikacje ze cos niezgodne, cholera nie zrobilem foto, zalozylem i dziala teraz,  tylko nie wiem na jak dlugo.

Problem powstał że po całym dniu odpaliłem, chodziło , zgasilem na 5 min bo coś zapomniałem i po odpaleniu widzę ciemność, przyciski i dotyk słychać że chodzą.

Przejechałem 50km nic nie zaskoczyło, błędu się nie dało wykasować dopiero teraz po założeniu starego,  założyłem nowy ale zwinąłem już kompa więc nie wiem jaki jest błąd 

Edytowane przez wiesiok81

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe. Z którego roku masz samochód a którego jest ekran? Może masz samochód nowszy niż ekran?
Tam nie ma żadnego konfliktu tylko jest niezgodność wersji oprogramowania. Ale to nie powinno w niczym przeszkadzać.
Jeśli u mnie coś takiego się pojawi to zrobię adaptację ekranu.

Edytowane przez Ranger

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności