Skocz do zawartości
wagen

Discover Media wymiana na Discover Pro

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie przycisk APP zaczął działać po aktualizacji DP 3G0 035 043. Ale też dziwna sprawa bo byłem w ASO w czerwcu 2020r., darmowa aktualizacja radia z wersji H42 0317 na  H42 1156. W grudniu robiłem kolejną aktualizację ale już poza ASO i na dzień dzisiejszy mam H42 0814.  Na zdjęciach poniżej widać, że zmieniła się wersja SW Train z S2158 na P3301. Dzięki tej aktualizacji mogłem uruchomić w bloku 08 Air Care.

 

WhatsApp Image 2020-12-29 at 11.12.08.jpeg

WhatsApp Image 2020-12-30 at 18.25.46.jpeg

WhatsApp Image 2020-12-30 at 20.32.09.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz napisać jak uruchomić air care?

Przepraszam za offtop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. W MIB musisz mieć w miarę świeży soft. Wkładasz karę z plikami w czytnik, po koło 30 min i kilku restartach MIB jest gotowy. Miałem kilka zdjęć z procesu aktualizacji ale wywaliłem. 

2. Musisz zobaczyć w jakiej wersji masz blok 08, ja miałem H04 1202 i musiałem podnieść do wyżej wersji (2010). Zrobił mi to chłopak zdalnie ODIS-E, wgrywał plik z softem do bloku 08. Nie mam tego pliku, nie udostępnił mi. 

3. Kodowanie w bloku 08. 

20210131_124939.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.12.2019 o 16:25, Ranger napisał:

Ramkę już mam od znajomego znajomego :) Będę miał jeszcze jedną do odsprzedania ale to po 24 grudnia.

@Ranger masz jeszcze tą ramkę? Bo byłbym zainteresowany.

 

Do osób które posiadają wyświetlacz 8"... co myślicie o szkle ochronnym?

https://pl.aliexpress.com/item/1000008451802.html

warto? ktoś używa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 1.02.2021 o 12:08, shibby napisał:

@Ranger masz jeszcze tą ramkę? Bo byłbym zainteresowany.

Kolego ja tą ramkę sprzedałem już dawno temu. Kupuj na Aliexpress. Ramki czasem dochodzą po 2 tygodniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja używałem szkła przez dwa dni, nie podoba mi się. Wyświetlacz zrobił się według mnie matowy, duże opory jak dotykałem ekran. Nie był tak czuły, wole jak jest wypalcowany i od czasu do czasu wyczyszczę ekran.  Przez chwilę szkło służyło za podkładkę do lutowania ?? Ale po jakimś czasie pękła. Szkło mam zamontowane na liczniku AID

WhatsApp Image 2020-08-17 at 15.05.28.jpeg

Edytowane przez raduss
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są też jednostki DM (np. Delphi) w których podsiesiony soft zmienia ją na MIB 2,5 tylko nie wiem jak się to ma do tego wyświetlacza,działa czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - Jaki rozmiar ma ekran z DP z przyciskami, a jaki rozmiar ekran z DM szklany?

Czy szklany ekran z DM paskuje również do DP z przyciskami MY2016?

czy wymiana ekranu DM szklanego do DP wymaga jakichś przeróbek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam i ja,

Przed

IMG_20210219_091010.thumb.jpg.8d3c772eff7eda5713895224b5ae6c43.jpg

 

Po

IMG_20210219_091626.thumb.jpg.a437cbc28ba69447f0e6289b52905705.jpgIMG_20210219_091634.thumb.jpg.413288ed771e976144add529c9dc1ca1.jpg

 

Bardzo polecam przeróbkę. Mi się poszczęściło kupić ekran bez żadnych skaz, linii, duszków za 300pln (z rozbitka T-ROCa). Ramka oczywiście z aliexpress (srebrnych nie było ale może to i dobrze). Dumam teraz czy panel od klimy zostawić jak jest czy też na czarny wymienić.

 

 

W dniu 12.02.2021 o 16:25, przemyslawch napisał:

Mam pytanie - Jaki rozmiar ma ekran z DP z przyciskami, a jaki rozmiar ekran z DM szklany?

oba mają 8" ale ten od DP jest bardziej kwadratowy a od DM prostokątny

na pozostałe pytania muszą Ci inni odpowiedzieć bo sam nie mam pewności a nie chcę wprowadzić w błąd (choć wydaje mi się że powinno pasować bez żadnych przeróbek).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymieniaj na czarny ??

Może chcesz kupić? Ja w swoim wymieniłem z opcja USB C oraz ładowarką indukcyjną. 

 

20201119_201722.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dołu już nie miałem zamiaru wymieniać :) Jak już to tylko panel klimy ale na razie zostawię, pojeżdżę tak jak jest teraz i zobaczę czy będzie jakoś raziło. W sumie podoba mi się tak jak jest teraz, srebrny nie przyciemnia, nie przytłacza wnętrza a ekran przez czarną ramkę jest wyeksponowany :)

To co na pewno muszę kupić to miękka ściereczka do czyszczenia ekranu z odcisków palca ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie czyszczę czapką ??? ale jak się kończy zimna to też wyposażę się w ściereczkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymieniał ktoś MIB2,5 do MIB3?

Mam auto MY2015, wymieniłem MIB2 do MIB2,5 z ekranem 9.2'

Brakuje mi połączenia bezprzewodowego z telefonem, trzeba się podłączać kablem stąd myśl o mib3

Uda się ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie aawireless jesli uzywasz Androida

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie zapytam tak mając jednostkę Composition Media (3q0035824b) i lcd (3g0919605b) chciałby wymienić tylko lcd na 8 cali ale nie wiem który wybrać czy 5g6919605 czy 5g6919605a?? jaka jest różnica?? Który bedzie lepiej sie sprawował z Composition Media?? ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc 

Czy naprawiał ktoś display w Discovery Media? Nie działa mi dotyk w górnej części po prawej stronie około 2x2 centymetra. Miał ktoś coś podobnego? Jaki może być numer nowego display?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 2.09.2022 o 12:21, Sharan napisał:

Czesc 

Czy naprawiał ktoś display w Discovery Media? Nie działa mi dotyk w górnej części po prawej stronie około 2x2 centymetra. Miał ktoś coś podobnego? Jaki może być numer nowego display?

 

Ekran luvb driver  na PCB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

obecnie posiadam MIB2 Discover Media Gen.1 z 2015 roku Composition Media mam  z nr: 3Q0035864 mam pytanie czy mógłbym wymienić sam ekran na MIB 2 Discover Media Gen 2 ???

Z góry dziękuję za odpowiedź

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiszę małe info do tematu, może komuś się przyda:

 

Od niedawna posiadacze jednostek Harman z wyświetlaczem 9,2 cala mogą zmienić oprogramowanie z "gałęzi" G11 na G13 poprzez instalację softu AIO (All In One)

Jeśli ktoś ma DynAudio to podobno nie działa,

 

więcej info na niemieckim forum Digital-Eliteboard i na Github

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

interesujace, ciekawe czy to tylko skiny czy wywala  kody Swap jak w przypadku update SW ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności