Skocz do zawartości
wagen

Discover Media wymiana na Discover Pro

Rekomendowane odpowiedzi

Odgrzeję kotleta.

Mam u siebie 3G0035043 i jak narazie nie zapowiada się, że uda się przesiąść na 9,2 cala i 5NA035043

Dlatego pytanie, czy i ewentualnie kto przekoduje 3G0035043 z roku 2015 aby mieć przynajmniej APP Connect?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie da się ,,przekodować", musisz kupić kod aktywacyjny za tysiaka w ASO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Źle się wyraziłem.

Mam tylko mirror link, nie mam Android Auto (nie ma kafelki na ekranie menu)

I właśnie o AA mi chodzi.

Dlatego chciałem przekodować (wgrac nowy soft) jednostkę, jeśli jest taka opcja.

Czy mając App connect aktualizację softu jednostki zrobię zdalnie przez połazczenie z bazą VW i Android Auto się pojawi?

Czy udało się ustalić czy App Connect jest przypisany do VINu i jesli to wykupię po zmianie MIB2 do MIB2,5 nie tego nie stracę ?

Widzę, że na allegro też można zakupić App Connect i to zdaje się kolega z forum sprzedaje ?

Edytowane przez Majkel2017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że jeśli masz tylko mirrorlink, a nie masz android auto i carplay to masz MIB1 i nie obejdzie się bez zmiany sprzętowej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślałem dlatego kupiłem klucze i wytargałem jednostkę z auta.

W wiadomości z 23 pazdziernika (na poprzedniej stronie) są zdjęcia mojego sprzętu i jak byk jest to MIB2.

Dlatego w głębi duszy wierzę, że sprzętowo urządzenie jest ok tylko nowszego softu brakuje. 

 

Edytowane przez Majkel2017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wyglada tak, że możesz spróbować wgrać nowszy soft i być może nie będzie z tym większego problemu, ale czy radio się odpali to już inna kwestia. Śliski temat, który może się udać i będziesz zadowolony, albo skończy się na wymianie jednostki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2019 o 09:17, Majkel2017 napisał:

Też tak myślałem dlatego kupiłem klucze i wytargałem jednostkę z auta.

W wiadomości z 23 pazdziernika (na poprzedniej stronie) są zdjęcia mojego sprzętu i jak byk jest to MIB2.

Dlatego w głębi duszy wierzę, że sprzętowo urządzenie jest ok tylko nowszego softu brakuje. 

 

mam paska z 2015  roku i nie udalo sie uruchomic  android auto  bo auto musi byc wyprodukowane conajmniej po 2015    tygodniu 22 -gim  a moj jest pod koniec 2014 , wiec zmienilem centralke i   i dziala .  

20190116_124238.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak sprawdzić z którego tygodnia jest auto? Data pierwszej rejestracji mojego autka to 9 listopad 2015. 22 tydzień w 2015 przypadał od 25 maja. Poważnie rozważam dokupienie App Connect do siebie ale zależy mi właśnie na Android Auto i chcę mieć 100% pewność, że nie wtopię z kasą.

pytanie czy wystarczy, że kupię sam kod np na allegro i w środku jest jakaś instrukcja dzięki której będę w stanie sam aktywować App Connect czy tak czy owak jest potrzebny jakiś fachowiec lub wizyta w ASO?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W serwisie w Bydgoszczy 1100 za app connect + 150 za instalację w bazie danych.

Na allegro 960 za app connect + instalacja w okolicy Wadowic (nie wiem jaki koszt).

Jak nie masz kafelka Android Auto to nie masz Android Auto :) Datę produkcji to chyba najlepiej po VIN sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam pytanko nastepujace discover media wersja 2017 nie posiadam wejscia na swiatłowody do dynaudio i chcialem wymienic jednostke na taka co ma czy wystarczy tylko podmiana czy musze po wymianie podjechac do vw zeby przypisac vin albo cos odkodowac ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aso moze tylko zdjąć CP i nic więcej .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ta platforma, to jest do PQ, a nie do MQB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zwykłe radio. Czego mam szukać?

radio.png

 

 

Tutaj takie:

https://allegro.pl/oferta/nawigacja-discover-media-vw-mib-std2-aktywowana-7914697287

Co muszę dokupić do tego zestawu?

Edytowane przez marcinsgdz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawca z tej aukcji oferuje mi Discovery Media z antena GPS. Czy to juz komplae?

Jaką ramkę mam kupić? Czy kartę z mapami ma mi również dołączyć? Czego brakuje aby to zamontować kompletnie w miejsce tego co na fotce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, marcinsgdz napisał:

Sprzedawca z tej aukcji oferuje mi Discovery Media z antena GPS. Czy to juz komplae?

Jaką ramkę mam kupić? Czy kartę z mapami ma mi również dołączyć? Czego brakuje aby to zamontować kompletnie w miejsce tego co na fotce?

Jak widac po opisie to chyba nie:

W autach nowszych od 2014 potrzebny dodatkowy CAN filter adapter który moge zaoferować za dopłatą 500 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK. Czyli kupuje ten zestaw + CAN filter za 500 zł + ramkę do NAVI i to już OK?

A co z mapami?

Edytowane przez marcinsgdz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mapy masz chyba 3 letnia aktualizacje - ale nie wiem czy bedzie sie patrzylo na rocznik twojego auta - po vin czy tez auta dawcy.

Czy to wszystko to nie odpowiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy to moje pudełko zamianić na DP (MIB 1) czy DM (MIB2). Obydwie wersje już z telefonem i NAVI. Co brać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W mojej okolicy znalazłem zestaw MIB:

5G0035043C 

3G0919605B

czy to będzie chodzić z Passat B8 2016?

Zależy mi na telefonie i nawigacji. Czy te mapy są jeszcze aktualizowane?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności