Skocz do zawartości
Simon2123

Dekory wnętrza z b7 do b6

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, adamw336 napisał:

  Dzięki wielkie za tę informację bo licznik też zamierzam zmieniać. Przepraszam za poprzedni post bo niezrozumiale napisałem.  Pisząc o zagarach miałem namyśli licznik. Pytając o zegar kompatybilny z b6 i Marcina chodziło mi o zegarek analogowy. Ten gdzie w B6 jest guzik awaryjnych.

 

Co do zegarka to kupujesz zwykły z b7 i ja mam moduł do niego, który poprostu wpinasz i zegarek działka tak jak należy. Jak coś to pisz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 3.12.2019 o 20:50, adamw336 napisał:

  Dzięki wielkie za tę informację bo licznik też zamierzam zmieniać. Przepraszam za poprzedni post bo niezrozumiale napisałem.  Pisząc o zagarach miałem namyśli licznik. Pytając o zegar kompatybilny z b6 i Marcina chodziło mi o zegarek analogowy. Ten gdzie w B6 jest guzik awaryjnych.

 

Na forum kupisz moduł do zegarka z B7. Wtedy wszystko działa tak jak powinno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam szybkie pytanie dotyczące wykończenia wnętrza w Passacie B7, chodzi mi o rozbudowanie swojego CL w pakiet chrom mat oraz pakiet ambiente.

Pytanie jest takie: czy występowały dekory boczne z paskiem chrom u góry ale bez ambiente ?? bo znalazłem boczki z chromem ale sprzedający nie jest w stanie mi powiedzieć czy są one podświetlane czy nie.

dekor.thumb.png.b98b0eca0fdad30d7af89dd4248f562a.png

Edytowane przez -STACH-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wychodziły bez podświetlenia, jest ich znacznie więcej.

Te ze zdjęcia sa bez podświetlenia.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam . Właśnie przekładam boczki z b7 do b6 ale mam jeden inny dekor . Chciałbym znaleźć odpowiedni . W etce pokazuje że to kolor IRYD PV2 . Jak rozszyfrować po nr dekoru jaki to kolor ?? Bo szukam chyba ? 3aa867449 i jest kilka kolorów :/ po drugie z tyłu mam 867449, 867439 . Przód prawy 867440 a jaki będzie na lewy przód (kierowca) ?? 

 

Dokładam pakiet ambient własnej roboty z możliwością zmiany kolorów i ściemniania poprzez radio /nawigację (android ) . 

 

Proszę o pomoc jaki to kolor i jaki numer dokładnie kupić dekoru .

20200928_194731.jpg

20200928_200403.jpg

20200928_200412.jpg

20200928_194838.jpg

20200928_213012.jpg

sugeruję się naklejkami z drzwi prawy przód ponieważ lewa ma inny dekor :/

 

 

 

 

 

 

 

;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności