Skocz do zawartości
Simon2123

Dekory wnętrza z b7 do b6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie czy jest możliwość zamontowania dekorow z B7 do B6? Mam okazję kupić w fajnym stanie dekory wnętrza ale szczotkowane aluminium właśnie z b7 i nie wiem czy podejdzie do b6

 

Proszę o jakąś podpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejdzie, nawet tunel środkowy pasuje..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz biały licznik to podejdą, jak czerwony to nie bardzo, musisz liczyć się z brakiem schowków nad radiem i przerobieniem przycisku od świateł awaryjnych . Będziesz musiał założyć też zegarek z b7 w miejsce schowków który nie będzie działał bo do jego działania potrzebny jest gateway z b7

 

 

 

Podejdzie, nawet tunel środkowy pasuje..

 

Całe wnętrze pasuje tylko zmiana czegoś ciągnie za sobą inne zmiany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, jak masz białe zegary to musisz zmienić:

-ramka licznika, dekor między schowkiem pasażera a deską , ramkę nawigacji na tą z przyciskiem awaryjnym, kupić zegarek z B7 i założyć gateway z B7 aby działał.... Tak jak Jacek napisał że w większości przypadków zmiana sterownika na ten z B7 ciągnie za sobą kolejne wymiany tj: komfort, BCM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to za dużo zabawy z tym wszystkim, a były dekory szczotkowane aluminium w B6?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega ma szczotkowane aluminium w sportline z '09r.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było aluminium szczotkowane w B6, mam takie u siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek przerobiony do B6 możesz kupić u Marcina, bez konieczności zmiany gatewaya z B7 i kombinacji. Jeśli tunel chcesz zmienić to robisz sobie przejście ręcznego na ręczny w tunelu jak i inne systemy. Jedynie zostanie Ci rzeźba pod przycisk awaryjnych świateł. Nic trudnego i nie są to duże koszty jak to inni strasznie opisują ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli tunel chcesz zmienić to robisz sobie przejście ręcznego na ręczny w tunelu jak i inne systemy.

Szkoda pier!@# z tunelem sam to przerabiałem, lepiej kupić dekor wokół lewarka alu z b6 odcień trochę inny ale kto się nie zna ten nie zauważy ;) , a reszta tak jak Tomek pisze :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że odświeżę temat. Męczy mnie jedna kwestia, mam dekory szczotkowane alu w swojej b6 z 2007 roku i jak wymienię panel klimatronica na ten z paska b7 po 2012 roku to dekor szczotkowanego  alu do niego będzie się odróżniał odcieniem od moich dekorów czy to jest poprowadzone w takim samym kolorze ? 

 

Edit: z tego co widzę na allegro są szczotkowane alu jasne i ciemne jak dobrze myślę, niech mnie ktoś poprawi jak, źle myślę żeby i potomni się nie nacięli 

Edytowane przez boroskym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

będzie się różnić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeśli będę zakładać dekory i zegarek z ramką od b7 to ten zegarek z ramką pasuje p&p ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, boroskym napisał:

A jeśli będę zakładać dekory i zegarek z ramką od b7 to ten zegarek z ramką pasuje p&p ? 

Wyjmujesz szyfladki i montujesz zegarek wraz z czarną listawa i wchodzi p&p. Zdj z alledrogo. Screenshot_20190618_232445.thumb.jpg.3ac52edd887ad24e577118df88f026be.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany odkopię. Akurat zaczynam wszystko zbierać do przekładki dekorów z B7 i potrzebna mi jest pinologia od guzików awaryjnych. Czy po prostu leci się pin 1 z pinem 1, 2 z 2, i tak dalej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przycisk awaryjnych:

B6             B7

1      -        2

2      -        3

3      -        6

4      -        4

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co jeśli mam czerwone zegary? Nie ma opcji wymiany dekorów z b7?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, adamw336 napisał:

A co jeśli mam czerwone zegary? Nie ma opcji wymiany dekorów z b7?

 

Nie ma takiej opcji, trzeba wymienić zegary ale to nie problem, opisane wszystko na forum. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Już powoli zaznajamiam się z opisem wymiany zegarów. A wiesz może gdzie dostępny jest zegar z b7 kompatybilny z b6?  Pisaliście, że Marcin posiada takowe, bez konieczności zmiany gatewaya z B7 i kombinacji.  Masz jakiegoś linka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, adamw336 napisał:

Dzięki. Już powoli zaznajamiam się z opisem wymiany zegarów. A wiesz może gdzie dostępny jest zegar z b7 kompatybilny z b6?  Pisaliście, że Marcin posiada takowe, bez konieczności zmiany gatewaya z B7 i kombinacji.  Masz jakiegoś linka?

Każde zegary są kompatybilne z b7 kolor czy nawet 3d, wiadomo gateway musisz mieć wyższy niż z końcówką E, plus zegarów z b7 że możemy mieć polskie menu, jedynie co znika to menu C&L, ale to jest związane ze b6 nie ma Bcm i inny moduł komfortu. A jeśli chodzi o zwykle czarno białe bez pl menu z menu C&L, to polecam 3c0920872G da się aktywować staging, kontrolę DRL, temeratura oleju, a jak coś to lepiej napisac do @Daku on jest bardziej ogarnięty w tematach liczników. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  Dzięki wielkie za tę informację bo licznik też zamierzam zmieniać. Przepraszam za poprzedni post bo niezrozumiale napisałem.  Pisząc o zagarach miałem namyśli licznik. Pytając o zegar kompatybilny z b6 i Marcina chodziło mi o zegarek analogowy. Ten gdzie w B6 jest guzik awaryjnych.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności