Skocz do zawartości
luki195

zmiana radia z rns 300 na rcd 510

Rekomendowane odpowiedzi

witam, przymierzam się do zmiany radia jak wyżej obecnie posiada, rns 300 a chcialbym zmienic na rcd 510 z 2012r o nr 1K0 035 180 AE delphi. moj passat 2006r modelowo 2007 sportline, blutu bylo w aucie. i moje pytanie czy cos musze kodowac zmieniac zeby działało?nie bedzie rozladowywac aku? czy do uruchomienia wizualizacji bedzie cos potrzebne? mam parktronic przod i tyl ori.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź sobie can gateway, temat poruszany z milion razy.

 

Zalecana wersja Can gateway 3c0 907 530 E lub wyższa. Przy wersji C może ale nie musi rozładowywać AKU.

 

Wiązka zostaje, kodowanie jedynie jak chcesz używać OPS / kamere lub je wyłączyć reszta P&P.

 

Co do samej wizualizacji musi być moduł który ją wspiera, podaj więcej informacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
delphi

Dobrze sobie poczytaj co oznacza producent Delphi w rcd 510 :sciana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umknęło mi to, faktycznie delphi bym uważał chociaż jako budżetowa wercja RCD510 jest OK, osobiście nie miałem żadnych zastrzeżeń i albo jestem głuchy albo trafiłem na wersję która dobrze grała bo nic mi nie charczało poza FM gdzie brak RDS i no zasięg lipny bo tylko 1 antena tam jest.

 

Poza tym sprzęcik OK, dodatkowo USB miałem xD co nie zmienia faktu że to CHIŃCZYK JEST.

 

Boshowskie jest lepsze bo może gadać z nowymi modułami telefonów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Umknęło mi to, faktycznie delphi bym uważał chociaż jako budżetowa wercja RCD510 jest OK, osobiście nie miałem żadnych zastrzeżeń i albo jestem głuchy albo trafiłem na wersję która dobrze grała bo nic mi nie charczało poza FM gdzie brak RDS i no zasięg lipny bo tylko 1 antena tam jest.

 

wrzuciłem na pokład w grudniu i w sumie nie narzekam też chyba jestem głuchy :D radia i tak nie słucham więc zależało mi na USB/karta SD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Can gateway 3c0 907 530 C wiec chyba loteria u mnie;/ czyli nie warto pakowac sie w delphi? a jaki modul do ops trzeba?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam w w swoim pasku b6 z 2005 roku radio mfd2 i chciałbym założyć do niego rcd510 niestety nie wiem jaki jest can. Wiem tylko tyle ze posiada 11 lub 12 bitów do kodowania. Czy radio nie będzie rozładowywało aku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności