Skocz do zawartości
misiek85

Jelenia Góra - może ktoś ma bliżej:)

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

mam prośbę do Kolegów i Koleżanek z Jeleniej Góry. Gdyby ktoś mógłby zerknąć na auto z ogłoszenia, a może już po tym co jest w samym ogłoszeniu lepiej odpuścić?

Za wszelką pomoc będę wdzięczny:) Niby nie mam daleko, ale dobrze byłoby wiedzieć czy warto oglądnąć.

 

 

https://www.olx.pl/oferta/vw-passat-1-8t-idealny-stan-xenon-oplacony-CID5-IDjFyF5.html#59d3c6e5ff

 

pozdrówki,

misiek85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niby nie mam daleko

110km, 1,5h jazdy...

To nie jest pół Polski do przejechania, tylko to już jest zwykłe lenistwo.

Gdybyś był rzeczywiście zainteresowany tym autem, to byś tam sobie podjechał, a nie zawracał głowę innym, żeby czas za Ciebie poświęcali-a i tak nic z tego nie wyniknie, nawet jeśli auto byłoby igiełką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widzisz, nie do końca masz racje ale ok nie wnikam. Nie zawsze czas mozna sobie super łatwo zorganizować. Jesli tak masz to gratuluje i poniekąd zazdroszczę:)

Zadałem tylko pytanie, nie zmuszalem nikogo do jakiejkolwiek aktywności. Jesli przez to nadwyrężyłes sobie palce odpowiadając na posta to przepraszam:) nie taki był mój cel. Wystarczyło napisać nie lub wogole nie odpowiadać.

Temat do zamknięcia, jak starczy czasu a oferta bedzie dłużej aktualna to sobie podjade i sam ocenie. Az takim leniem nie jestem:)

 

Pzdr,

Misiek85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności