Skocz do zawartości
Gość krys1234

nawigacja mfd

Rekomendowane odpowiedzi

wiesz jednak poczekam do jutra i pojade do fachowca zeby wyczyscil ten laser bo co profeska to profofeska ale wielkie dzieki za pomoc :) jak uruchomie ta navi to dam znac i namiar na goscia co naprawde ma o tym pojecie pozdrawiam Arek z D.G

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wie ktos jak odblokowac navi qrcze zablokowalem :( pomozcie czekam na jakas wiadomosc

 

---------- Post added at 18:21 ---------- Previous post was at 18:20 ----------

 

pisze na wyswietlaczu unit locked

 

---------- Post added at 19:02 ---------- Previous post was at 18:21 ----------

 

co mam z tym teraz zrobic ?

 

---------- Post added at 19:03 ---------- Previous post was at 19:02 ----------

 

zaznaczam ze posiadam radio code

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zaznaczam ze posiadam radio code
jeśli znasz kod, to włącz navi przez naciśnięcie prawego pokrętła i poczekaj godzinkę, po tym czasie navi powinna pozwolić na wpisanie kodu.

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobilem tak jak mowiles i zadzialalo dzieki makeć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich,mam problem z navi Mfd.Mianowicie zaczęło się od wymiany akumulatora.

navi została rozkodowana.posiadam kod,wbiłem,wszystko poprawnie ,zadziałało.Mankament polega na tym,że po włożeniu i przekręceniu kluczyka ,działa fonia, natomiast znika wszystko z wyświetlacza,a on robi się szary,na fisie wyświetla się nazwa stacji radiowej Wyświetlacz w navi. działa poprawnie po wyjęciu kluczyka i włączeniu jej.Przed wymianą aku. wszystko działało ok.Powiedzcie może trzeba coś pokombinować w ustawieniach ?

Nie mogę uwierzyć że nikt nie spotkał się z takim problemem,proszę o pomoc.

Może znajdzie się jakaś dobra dusza ,która zna odpowiedź na ten problem. Z góry dziękuję!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

arci, być może nikomu się nic takiego nie przytrafiło ...

jeśli masz możliwość, to podepnij autko pod kompa, zobacz co w navi i w radiu słychać ...

Wyjmij nawigację i sprawdź wtyki.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki makeć za radę. Myślałem,że da to się zrobić za pomocą kombinacji przycisków,

ale widzę że doszło do jakiegoś uszkodzenia.Zrobię tak jak piszesz. Podjadę do szpenia od navi,niech ją sprawdzi.Jeszcze raz 100 krotne dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam . Powie mi ktos pod ktore wejscie do mfd podpina sie zmieniarke cd mile widziane fotki dzieki i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam . Powie mi ktos pod ktore wejscie do mfd podpina sie zmieniarke cd mile widziane fotki dzieki i pozdrawiam

 

gniazdo miniISO pin13-20 (wtyczka niebieska)

 

Gamma0598.JPG

 

Cytat:

Napisał arci

Witam wszystkich,mam problem z navi Mfd.Mianowicie zaczęło się od wymiany akumulatora.

navi została rozkodowana.posiadam kod,wbiłem,wszystko poprawnie ,zadziałało.Mankament polega na tym,że po włożeniu i przekręceniu kluczyka ,działa fonia, natomiast znika wszystko z wyświetlacza,a on robi się szary,na fisie wyświetla się nazwa stacji radiowej Wyświetlacz w navi. działa poprawnie po wyjęciu kluczyka i włączeniu jej.Przed wymianą aku. wszystko działało ok.Powiedzcie może trzeba coś pokombinować w ustawieniach ?

Nie mogę uwierzyć że nikt nie spotkał się z takim problemem,proszę o pomoc.

Może znajdzie się jakaś dobra dusza ,która zna odpowiedź na ten problem. Z góry dziękuję!

 

odlacz wtyczke zasilania od navi, poczekaj kilka minut i zalacz wszystko ponownie.

czy masz moze podlaczony adapter video?

Edytowane przez navik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sluchaj ja mam podpieta ta wtyczke to jest jedna z tych trzech 1 zasilanie 2 glosniki i to jest ta trzecia tz. pierwsza od gory ? to jak tak to gdzie szukac drugiego konca togo przewodu ? moze ja mam gdzies schowana zmieniarke ?napisz gdzie tego moge szukac ? pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja mam podpieta ta wtyczke to jest jedna z tych trzech 1 zasilanie 2 glosniki i to jest ta trzecia tz. pierwsza od gory ? to jak tak to gdzie szukac drugiego konca togo przewodu ? moze ja mam gdzies schowana zmieniarke ?napisz gdzie tego moge szukac

 

''ta trzecia tz. pierwsza od gory'' sklada sie z trzech czesci zoltej, zielonej i niebieskiej - sprawdz czy masz niebieska czesc i czy wychodza z niej przewody. Jesli tak to szukaj drugiego konca w bagazniku w lewym schowku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok ma przewody a jakiej koncowki szukac pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ok ma przewody a jakiej koncowki szukac pozdrawiam

 

takiej okraglej:

 

cd-rf.05.jpg

 

lub takiej prostokatnej:

 

cd-rf.01.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki NAVIK za zainteresowanie sie moim problemem.Passat jest z Niemiec, w momencie kupna nie bylo w nim odtwarzacza vid.Ale adapter byc moze gdzies w nim jest.Nie mogę aktualnie wyjac navi,poniewaz czekam na wyjmaki (zamowione).Odnosnie zasilania to odlaczylem ponownie akumulator,odczekalem polowe dnia,podlaczylem go ponownie,wklepalem kod do navi i ......... ponownie to samo,rece opadaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzieki NAVIK za zainteresowanie sie moim problemem.Passat jest z Niemiec, w momencie kupna nie bylo w nim odtwarzacza vid.Ale adapter byc moze gdzies w nim jest.Nie mogę aktualnie wyjac navi,poniewaz czekam na wyjmaki (zamowione).Odnosnie zasilania to odlaczylem ponownie akumulator,odczekalem polowe dnia,podlaczylem go ponownie,wklepalem kod do navi i ......... ponownie to samo,rece opadaja.

I po problemie,po wyjęciu navi odłączyłem wszystkie przewody,a szczególnie zainteresowała mnie niebieska okrągła wtyczka,z lużnymi przewodami zakończone czerwoną i czarną wtyczką.Cały ten przewód podłączony był pod zasilanie.Domyślam się był tam kiedyś podpięty adapter video.Po odczekaniu ok. godziny podłączyłem wszystko ponownie,prócz tej niebieskiej okrągłej wtyki.Włączyłem navi,wklepałem kod i chodzi wszystko jak laleczka.Dzięki wszystkim,którzy starali się mi pomóc,szczególnie makeciowi i navikowi wiedziałem,że na was można zawsze liczyć macie ode mnie punkciora.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, panowie ja może trochę z innej beczki - szukam przycisku do navi MFD który służy do przełączania pomi9ędzy trybem nocnym a dziennym - jakby ktoś miał to dajcie znać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak rozpoznac w paskach '98-01 czy na tym monitorku mozna ogladac tv?? o dx-owych juz wiem ale nurtuje mnie temat TV w aucie.

 

i czy to prawda ze podczas używania navi nie da sie słuchać radia????

Edytowane przez Taperson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak rozpoznac w paskach '98-01 czy na tym monitorku mozna ogladac tv?? o dx-owych juz wiem ale nurtuje mnie temat TV w aucie.

 

i czy to prawda ze podczas używania navi nie da sie słuchać radia????

 

na każdej navi MFD odpalisz TV o ile masz d tego sprzęt

 

podczas używania navi da sie słuchać radia, odsłuchiwać piosenek z dvd itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na każdej navi MFD odpalisz TV o ile masz d tego sprzęt

a mógłbyś to rozwinąć? sprzęt tzn co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dysk twardy, dvd, ipod itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności