Skocz do zawartości
Gość krys1234

nawigacja mfd

Rekomendowane odpowiedzi

Gość krys1234

Witam wszystkich i pprosze.

waucie które kupiłem jakieś dwa miesiące w Holandii dyła zamontowana nawigacja.Po odłączeniu akumulatora poprosiła o kod(ta nawigacja,cztero cyfrowy).Przekopalem książkę serwisową i nic nie znalazłem.Czy muszę jechać z tym do VW?

A może ktoś może mi pomóc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kod jest na instrukcji do navi, na ostatniej stronie i na wlepce na boku navi, trzeba ją wyjąć, zobaczyć i przepisać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość krys1234

a możesz mi podać jakieś bliższe szczegóły?na jakiej naklejce i jak wyglada.Bo tam są naklejki(chyba ze trzy)z numerami,a ja nie wiem który to jes

pomocy!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krys1234, wiesz przecież,że cztero cyfrowy :D ,to taki powinien tam być na którejś z tych naklejek( pod warunkiem że wyciągniesz nawi ),jeśli go nie ma to źle :( nie wiem czy w książce serwisowej będzie kod nawi,ale jeśli masz jeszcze oryginalną instrukcję do nawigacji to tak jak mówi adams, i po problemie.

w przeciętnym polskim serwisie za odzyskanie kodu kasują 60 pln.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w przeciętnym polskim serwisie za odzyskanie kodu kasują 60 pln.

lub jak już pisali forumowicze, za darmo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kod jest ......... na wlepce na boku navi, trzeba ją wyjąć, zobaczyć i przepisać...

 

Gdyby kod do navi umieszczali na naklejce na obudowie navi to po co byloby wogole takie zabezpieczenie? Chyba zeby utrudnic zycie włascicielom bo napewno nie złodziejom

 

W dokumentach autka powinna byc naklejka z nr seryjnym navi i kodem (oraz informacja aby nie trzymac jej w samochodzie - i dlatego sprzedajacy czesto zapomina o podaniu kodu kupujacemu szczegolnie jak ten sie o to nie upomina)

 

W serwisie VW po nr autka podadza Ci kod (o ile bylo zamontowane fabrycznie)

 

W ostatecznosci zawsze pozostaje PonyProg....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość krys1234

A czy koś mógłby pomóc mi za darmo. :hyhy:Bo nie dysponuje instrukcją do navi.A już zupełnie nie wiem czy ta nawigacja była kupiona razem z autem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po odłączeniu akumulatora poprosiła o kod(ta nawigacja,cztero cyfrowy). .............. Czy muszę jechać z tym do VW?

Jeśli nawigacja była zainstalowana fabrycznie i mieszkasz w Niemczech to w serwisie autoryzowanym powinni podać Ci kod za darmo. W Polsce niektóre serwisy za to kasują, choć nie powinny, ale to takie serwisy.

 

A już zupełnie nie wiem czy ta nawigacja była kupiona razem z autem
Każdy serwis autoryzowany, również w Polsce, może sprawdzić, z jakim wyposażeniem samochód wyjechał z fabryki i co zostało doinstalowane w serwisach autoryzowanych na zachodzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość krys1234

Navi nie jest oryginalna :dobani: te auto wyszło z radiem DELTA6.

A o kod nie pytam w serwisie bo nie znam pochodzenia tego sprzętu.WiEc czeka mnie wydatek(nowa nawi z papierami).

Dzięki za wskazówki.

pozdrowionka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam poszukuje pomocy ukradli mi navi z Golfa IV Kupiłem nastepne , na radiu pisze ze versja G ale po przytrzymaniu klawisza 3 i 6 jest kod 1002 czyli jednak wersja D ale chodzi o to ze na FIS-ie nie ma komunikacji z navi wczesniej była wyciagając schowek z auta zauwarzyłem ze jest tam Tuner TMC co zrobic zeby były info na FISIE ? VW GOLF IV 2002/3r.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1002 to za równo D, jak i G.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak podgłośnić nawigację?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak podgłośnić nawigację?

 

krecac galka glosnosci.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak podgłośnić nawigację?

jeśli chodzi o lektora nawigacji to

krecac galka glosnosci.....
, w momencie wypowiadania przez lektora jakiejś komendy, najlepiej na samym starcie prowadzenia, kiedy mówi, że oblicza drog.......

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W menu mam głośność na maksimum a i tak jest cicho. Czy jest jeszcze jakaś metoda aby ją podgłośnić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w momencie wypowiadania przez lektora jakiejś komendy

wl27 Czytaj ze zrozumieniem. Kręć gałką kiedy lektor gada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy pomogło! Dziękuję bardzo za radę! Pozdrawiam....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problemem z nawigacja . Zakupilem paska z 99r dosc wypasionym ma navi ale slucham tylko radia nie czyta plyt bo nie wiem w jakim systemie trzeba nagrac plytke menu ma po niemiecku lecz czyta plyte z mapa niemiec . Nie wiem co mam z tym zrobic do kogo sie udac by przerobil menu na polskiei by cztalo polskie mapy . Jakbys mogl to prosze o pomoc . moj mail [email protected] z gory wielkie dzieki pozdrawiam Arek z Dabrowy Gorniczej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli passek z 99r, a navi siedziała tam od "urodzenia" to zapewne będzie to wersja A lub B, a one nie czytają map polski, które idą w DX.

Masz napis na panelu przednim: "radio navigation system MFD" ??, czy bez tego dopisku "MFD", bo właśnie te bez MFD to non DX :(

Pozdrawiam

ps. spolszczyć tę navi się da, ale co z tego ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności