Skocz do zawartości
marcinsgdz

Światła przeciwmgielne w B7 - przód

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 0 (dzienne), auto, pozycyjne, krotkie. Na pozycji krotkie wyciagam przełacznik i mam p/mglowe przod i za drugim wyciągnieciem p/mglowe tyl.

 

Czyli p21 robi za przeciwmgielne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P21 dzienne. Pzeciwmgielne to H8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam 0 (dzienne), auto, pozycyjne, krotkie. Na pozycji krotkie wyciagam przełacznik i mam p/mglowe przod i za drugim wyciągnieciem p/mglowe tyl.

Dziękuję za informację

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Koledzy mam takie pytanie Czy jest różnica w budowie lampy przeciwmgłowej przód w b7 ? Chodzi mi o lampę 2x h8 A lampa h8 i p21. Wiem że ta ż p21 To dzienne A h8 przeciwmgłowe A w drugim przypadku h8 przeciwmgłowe i drugie h8 doświetlenie. Ja ma druga opcję czyli h8 i h8 Ale lampa jest założona od h8 i p21 A zarowki 2x h8 bo poprzedni właściciel zakładał te lampy bo były uszkodzone i widocznie nie wiedział że są 2 rodzaje. I moje pytanie czy te dwie lampy są takie same pod względem budowy i kątem świecenia oprócz żarówek czy jest jakaś różnica bo jeśli tak to chce je zamienić na takie jak powinny być czyli 2xh8. I jeszcze jedno w którym miejscu jest przeciwmgłowe a w którym doświetlenie ? Chodzi mi od środka auta lub na zewnątrz lampy.

Edytowane przez luibuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, luibuki napisał:

w którym miejscu jest przeciwmgłowe a w którym doświetlenie ?

P. mgłowe zawsze są po zewnętrznej. Co do porównania lamp DRL (P21W) względem statycznego doświetlania (H8) to różnica jest choćby w homologacji na kloszu, a jeśli chodzi o formowanie strumienia światła to, na tzw. zdrowy rozum, też powinny się różnić. Doświetlanie kierowane jest na boki, a DRL na wprost. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No moje rozumowanie jest takie samo dlatego wolałem się upewnić czy dobrze myślę bo logiczne że doswietlanie będzie bardziej na bok A drl na wprost. Dzięki za odpowiedź i potwierdzenie myśli 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności