Skocz do zawartości
marcinsgdz

Światła przeciwmgielne w B7 - przód

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, można.

Można też zakodować żeby w zakrętach świeciły doświetlanie i przeciwmgielne jednocześnie - wtedy widać że coś doświetla

Czy któryś kolega byłby na tyle miły i rzucił więcej światła na ten temat? Czy w którymś wątku tu na forum jest to opisane dokładnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doświetlanie halogenem

Byte 14 Bit 7

 

C/L Home w zderzaku

Byte 17

Bit 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje przeogromnie! :zdrowko::zdrowko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale kodujesz tylko c/l a nie doświetlanie dodatkowo dziennymi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakodowałem zarówno c/l home na zderzaku tak że teraz świecą tylko przeciwmgłowe zamiast ksenonów a potem zakodowałem też doświetlanie zakrętów obiema żarówkami w zderzaku czyli przeciwmgłowe i te co wcześniej tylko doświetlały. Wszystko działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy można zrobić doświetlanie zakrętów jak w zderzaku są tylko światła dzienne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czy można zrobić doświetlanie zakrętów jak w zderzaku są tylko światła dzienne?

 

Nie da się. Musisz wymienić lampy na DLR + Przeciwmgłowe (P21W + H8). BCM też pewnie do wymiany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matko Święto ile tych kombinacji :wmorde ja mam bi xen z doświetlaniem zakrętów, ale nie zdążyłem rozgryźć co można a co nie. Jedyne co mnie drażni to te światła z doświetlania że są żółtawe będzie trzeba wymienić na jakieś białe, najlepiej na OSRAM, wg mnie mają dość białe swiatło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wasiel, tylko i wyłącznie kupuj 4x H8 Osram Cool Blue Intense w zderzak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wasiel, tylko i wyłącznie kupuj 4x H8 Osram Cool Blue Intense w zderzak.

 

Widziałem je ostatnio na stronie OSTRAM mają 4200K więc powinno być spoko :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wasiel, tylko i wyłącznie kupuj 4x H8 Osram Cool Blue Intense w zderzak.

 

Ja w swoim Passku wymieniłem na właśnie taki zestaw i jestem mega zadowolony.:ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wsadzone ledy na h8 (przeciwmgłowe) i jest wizualnie ok (natomiast praktycznie słabo).

Natomiast dzienne mam na p21 więc trzeba zwracać uwagę czy ma się auto z xenonem czy bez ;)

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Ja w swoim Passku wymieniłem na właśnie taki zestaw i jestem mega zadowolony.

Trzeba Jurek jakiegoś spota ogarnąć żeby w końcu obejrzeć i obgadać Passaty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

W związku z tym, że nie mogę założyć nowego wątku, to podczepię się pod istniejący, też dotyczący świateł, choć dotyczący tylnych lamp.

 

Potrzebuję pomocy, jakieś szybkiej instrukcji, podpowiedzi dotyczącej wyjęcia tylnej lampy ze zderzaka w vw passat kombi b7? Lampa została uszkodzona zapewne podczas walnięcia drzwiami przez obcą osobę i kwalifikuje się do wymiany. Wczoraj trochę pomocowałem się z lampą, ale nie udało mi się jej wyciągnąć.

W związku z tym, chciałbym się dowiedzieć, po pierwsze: czy jest jakaś śruba od wewnątrz (pod tapicerką w bagażniku) mocująca lampę? Czy może nie ma potrzeby rozbierania kufra, a wszytko siedzi na zatrzaskach? A może jest jeszcze jakiś inny sposób demontażu...? Bardzo proszę o pomoc w tej kwestii.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witajcie,

 

W związku z tym, że nie mogę założyć nowego wątku, to podczepię się pod istniejący, też dotyczący świateł, choć dotyczący tylnych lamp.

 

Potrzebuję pomocy, jakieś szybkiej instrukcji, podpowiedzi dotyczącej wyjęcia tylnej lampy ze zderzaka w vw passat kombi b7? Lampa została uszkodzona zapewne podczas walnięcia drzwiami przez obcą osobę i kwalifikuje się do wymiany. Wczoraj trochę pomocowałem się z lampą, ale nie udało mi się jej wyciągnąć.

W związku z tym, chciałbym się dowiedzieć, po pierwsze: czy jest jakaś śruba od wewnątrz (pod tapicerką w bagażniku) mocująca lampę? Czy może nie ma potrzeby rozbierania kufra, a wszytko siedzi na zatrzaskach? A może jest jeszcze jakiś inny sposób demontażu...? Bardzo proszę o pomoc w tej kwestii.

Pozdrawiam

 

http://forum.vw-passat.pl/threads/25760-Hak-holowniczy?p=2396808&viewfull=1#post2396808

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki nTomek

 

"Od srodka jest klapka a w niej, plastikowa śruba ze sprężyna, po jej odkręceniu lampa bezproblemowo wychodzi..."

 

Czy to jest mowa o klapce - schowku? Czy jest jeszcze jakaś inna, mała klapka?

Szczerze mówiąc zaglądałem do schowka, ale nie widziałem żadnej śruby, wszystko było zabudowane tą wyściółką. Jedyny niewielki otwór, bodajże prostokątny był nad schowkiem, stykał się już z tymi twardymi plastykami. Po włożeniu dłoni odczuwalne były zwoje kabli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytam, były 3 rodzaje lamp w zderzak. 1 rodzaj - tylko dzienna p21w, 2 rodzaj to p21w + h8 (jako doświetlenie zakrętów), 3 rodzaj to 2x h7 - doświetlanie i przeciwmgłowa, plus wersja specjalna Rtype czarna;). Jeśli mamy bixenon z doświetlaniem zakrętów to oryginalnie dzienne były na ledach w lampie z xenonem, a w zderzaku przeciwmgłowe i doświetlanie? Czy jak to było?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli mamy bixenon z doświetlaniem zakrętów to oryginalnie dzienne były na ledach w lampie z xenonem, a w zderzaku przeciwmgłowe i doświetlanie? Czy jak to było?

 

Tak,przeciwmgłowe i doświetlanie rozwiązane na żarówkach H8 35W.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doświetlanie też mam na H8 (wersja bez xenonu). Dzienne mam na P21.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Doświetlanie też mam na H8 (wersja bez xenonu). Dzienne mam na P21.

 

W takiej konfiguracji, jaki masz u siebie przełącznik świateł, z opcją przeciwmgłową?

 

Mam jeszcze jedną prośbę do posiadaczy xenonów;) może mi ktoś podesłać fotkę układu poziomowania?

Edytowane przez mark2121

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 0 (dzienne), auto, pozycyjne, krotkie. Na pozycji krotkie wyciagam przełacznik i mam p/mglowe przod i za drugim wyciągnieciem p/mglowe tyl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności