Skocz do zawartości
bizdzioch

1.8 AWT Prosze o analize.

Rekomendowane odpowiedzi

auto ma 180-190KM, korekty na PB w logach są idealne, tylko ta długa w 032 podobna około -6-7.

Pytałem już w techu i technik powiedział że jak ciśnienie na reduktorze nie było ruszane to nie ma sensu bo nic to nie da, ale mogę spróbować, jak będzie to samo to zostanie mi zabawa z korektami.

Jeden kolega z forum zaproponował zmianę na ustawienia na ręczne (standard zamiast tech) i mam staga i regulacje w całym zakresie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym standard to jest jakiś pomysł. Zacznij od tego żeby sprawdzić na kilku stałych wartościach obrotow na kilku biegach wartości korekt przy przelaczaniu paliw. Jeśli nie ma dużych odchylek to znaczy ze trzeba korekty po obrotach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie ma za dużych odchyłek, co widać w logu, zejść poniżej 10% i będzie git.

Podczas normalnej jazdy obserwowałem 033 i wszystko mieści się w +-10%, tylko w logu z "gejem" w podłodze jest nieduża odchyłka :cool

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No właśnie nie ma za dużych odchyłek, co widać w logul

To ja jestem jakiś niewidomy bo takowego loga nie widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To ja jestem jakiś niewidomy bo takowego loga nie widzę.

 

post #13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to:

post #13

to nie jest to:

Zacznij od tego żeby sprawdzić na kilku stałych wartościach obrotow na kilku biegach wartości korekt przy przelaczaniu paliw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odgrzeje trochę kotleta i dodam aktualne logi z "nowa" używana pompa paliwa. Według mnie teraz już wszystko jest w jak najlepszym porządeczku, choc zastanawia mnie jeszcze zawór DV czy sprawny bo widać na logach ze ma chwile zawahania zanim spadnie ciśnienie po zdjęciu nogi z gazu ale z drugiej strony nie rośnie wiec już sam nie wiem. Może niech się wypowie ktoś bardziej doświadczony.  Poniżej komplet logow;)

Najświeższe logi na samym dole jak otworzycie.

http://vaglogi.pl/log-002_115_d7A8g.html

http://vaglogi.pl/log-002_020_gm2M9.html

http://vaglogi.pl/log-002_033_B16M6b.html

Edytowane przez bizdzioch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności