Skocz do zawartości
skoczek1213

Serwis uszkodził kierownicę

Rekomendowane odpowiedzi

cześć, byłem z moimi problemami w serwisie i podczas ściągania i zakładania kierownicy - ktoś lekko zdarł skórę i jak się ją trzyma czuć że jest zdarta. auto odebrałem ale zobaczyłem to wieczorem jak wsiadłem jeszcze raz do auta i czułem że jakoś coś drapie z tyłu - okazało się że jest lekko zdarta.

czy serwis powinien mi to naprawić czy jak?

IMG_0478.jpg

IMG_0477.jpg

Edytowane przez skoczek1213

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co ściągałeś kierownicę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

błąd systemu start stop i nie działało podświetlenie kierownicy. zdarzyło się to dwa razy na 2000 km. serwis miał poprawić jakieś styki i zrobił to co wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś matoł srubokrętem zahaczył. Mozesz sie dochodzic ale teraz ciężko będzie to udowodnić, ja bym wział jakis papier do lakieu gramatura ze 2000-3000 i delikatnie przepolerował na mokro. Pewnie troszkę się odbarwi ale od wewnętrznej i tak nie bedzie tego widać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest na połowie kierownicy - może napisać do centrali jak serwis będzie mnie miał w d...auto ma dopiero 2500 km a tu cyrki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co do ASO jeździć z każdą pierdołą? Bo jest gwarancja? A myślisz że kto tam pracuje? Mechanicy z 20 letnim stażem? Nie - w większości to uczniowie po szkole za najniższą. Oni mają to w dupie bo za 10lat nie kupią sobie auta za 150k. To nie ich więc wy*****e. A niektórzy w ASO jak w wyrocznie wierzą. Do moich aut ASO nie ma prawa się dotknąć częściej niż raz na 30tkm. (wymiany co 7-10tkm robię sobie sam) i pierdoły też sam naprawiam bo później takie kwiatki wychodzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do moich aut ASO nie ma prawa się dotknąć częściej niż raz na 30tkm. (wymiany co 7-10tkm robię sobie sam) i pierdoły też sam naprawiam bo później takie kwiatki wychodzą.

Jasna sprawa, tylko nie każdy ma: umiejętności, wiedzę, czas itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu zgodzę się z kolegą, byłem na serwisie gdy odbierałem auto. Pracują tam młode typki, a mam znajomego który też pracował w ASO innej marki to jak wymieniali oleje to nieraz zlewali tylko do połowy i dolewali świeży, czasem zapomnieli filtra wymienić. Ile razy robili po pijaku i jakie akcje były to nawet nie pisze.Ciekawe czy jest ASO gdzie można obserwować przez szybę jak i co robią. Mogę nawet jechać 300 km. Ja sam nauczyłem się robić wiele rzeczy sam bo o sumiennych mechaników coraz trudniej, a ci najlepsi to przeważnie pracują sami mając swoje warsztaty. W ASO to większość praktykantów.

Też chcę sobie sam wymieniać sam olej po 15 tyś, 150zł nie pieniądz a na przyszłość może wyjść na plus.

Edytowane przez kubek197878

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w pile możesz patrzeć jest przeszklenie na serwis

ale jak poprosisz to postawią cie obok auta i patrz do woli

tylko sie nie kręć nie pomagaj nie zagaduj mechanika bo cię grzecznie przesuną do poczekalni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiepski jest ten widok przez szybę w Pile.

W Ujściu w Toyocie o wiele lepiej wszystko widać przez szybę... ba, tam nawet pod tą szybą są stoliki, krzesła i ekspres do kawy. W ASO VW nie zaproponują nawet kawy-o aucie zastępczym na czas serwisu nie ma nawet co marzyć.

Sorry, ale obsługa w pilskim ASO VW jest moim zdaniem dnem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności