Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

jest gdzies do tego instrukcja bo nie mam ostatnio nawet czasu nacieszyc sie nowym autem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Media-Tech MT4222 modem/router + ładowarka sam. MT6219 - 319 PLN w euro.com.pl

Typ sieci: LTE FDD 2100MHz(B1), 800Mhz(B20), 1800MHz(B3), WCDMA 2100MHz, DC-HSPA+, HSPA+

Przepustowość: 100 Mbps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już odbiorę auto to pewnie kupię ten tańszy MT4220. 3G do map wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.09.2017 o 06:11, kriss555 napisał:

Kupujesz modem/router media tech MT 4220 na usb. Wkładasz karte sim, dodatkowo masz czytnik kart microsd, wkladasz w usb w podłokietniku(mieści się akurat na styk) i masz stały access point. Jak właczysz zapłon to działa jak wyłączysz to sie wyłaczy. Koszt ok 100zł.

Jedyna wada to to ze obsługuje tylko 3G a nie LTE ale do navi, google view i street to aż nadto. Zreszta oryginalny car stick dxiała tak samo bo tez 3G i kosztuje 4xtyle

Zrobiłem tak jak mówiłeś. Świeżutki 4220 prosto z pudełka plus karta od operatora z magentą w tle. Oczywiście po włożeniu do USB DM od razu krzyczy że nie rozpoznano urządzenia USB ale ten typ tak ma. Po kilku chwilach jednak widzę urządzenie i z sukcesem podłączam.  Niestety po 20 minutach widzę że DM traci zasięg a lampka w modemie mruga a po dwóch minutach wraca do normalności. Taka sama sytuacja występuje gdy do WiFi próbuje podłączyć drugie urządzenie np. smartphone. Miałeś może podobne problemy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takich nie, za to urzadzenia w samochodzie czesto nie widziala navi i trzeba bylo je rozlaczac. Jako modem w laptopie dzialalo bez zarzutu. 

Wymienilem w koncu na huwai z lte  i problem znikl jak reka odjal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, kriss555 napisał:

Takich nie, za to urzadzenia w samochodzie czesto nie widziala navi i trzeba bylo je rozlaczac. Jako modem w laptopie dzialalo bez zarzutu. 

Wymienilem w koncu na huwai z lte  i problem znikl jak reka odjal

Jakiś konkretny model?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam modem huawei e160 z internetem na rok. Gdzie muszę wejść w menu dm żeby ustawić połączenie? Przeglądarka będzie działać w tym car net?  nie mam czasu się bawić na razie w b8 ale jak już znajdę czas to chcę mieć dobre informacje :)

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.11.2017 o 21:04, kriss555 napisał:

Takich nie, za to urzadzenia w samochodzie czesto nie widziala navi i trzeba bylo je rozlaczac. Jako modem w laptopie dzialalo bez zarzutu. 

Wymienilem w koncu na huwai z lte  i problem znikl jak reka odjal

MT 4220 to jest  modem huawei ? to raczej oznaczenie Media-Tech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ustawić żeby działał internet, transmisja danych? W aucie mam ustawione, że powinno działać, ale jak podłączam to pisze, że nie wykryto usb..co robię nie tak, jak zrobić żeby działało, widziało modem usb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam . Potrzebuje porady , włączam hotspota w telefonie , DM go widzi niby jest połączony a neta nie ma . Może ktoś pomoże Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ma ktos ten oem z vw? ten jest i w lte jest drogi 130e ale myślę ze nendzie problemów 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam OEM Car Stick, ale ten biały (3G) - działał bez zarzutu po skonfigurowaniu w navi DM.

Ale car net mi się już skończył, więc nie używam obecnie bo szkoda mi gniazda USB, a że mam App Connect, to zastosowanie USB jest oczywiste ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności