Skocz do zawartości
majkel

Fotele z pamięcią jak zakodować

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no ja nie mówię o cięciu przewodów tam jest tak cienka osłona że wystarczy paznokciem zdrapać izolację i się do lutować i masz pewność stuprocentową że jest OK

 

Lutowanie też można odwalić i odpadnie zaraz. Jak robisz dobrze i starannie to i na okrętkę przewody będzie działać do samego końca.

Ja akurat nie lubię szybkozłączek w samochodzie, bo dużo miejsca zajmują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lutowanie też można odwalić i odpadnie zaraz. Jak robisz dobrze i starannie to i na okrętkę przewody będzie działać do samego końca.

Ja akurat nie lubię szybkozłączek w samochodzie, bo dużo miejsca zajmują.

Ja najpierw wplatam się w przewód i później lutuje i nie ma prawa odpaść a jak ktoś nie potrafi lutować przewodów to po co w ogóle się zabiera za przerabianie instalacji elektrycznej. Pozdro

 

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie . Czy moduł 3C0959760B można zastąpić na "A" , ktoś się orientuje czym one się różnią ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.01.2017 o 20:23, mkpol napisał:

Przyporządkowanie kluczyka z pilotem do el. fotela z pamięcią:

1.Włączyć zapłon

2.Nacisnąć przycisk SET

3.Nacisnąć TEN PRZYCISK POD KTÓRYM są zapamiętane ustawienia siedzenia kierowcy

4.Wyjąć kluczyk ze stacyjki

5.Po ok 3sek (lecz przed upływem 10sek) nacisną przycisk otwartej kłódki (otwierania)

na pilocie.

6.Odzywa się dźwięk gongu i kluczyk jest przypisany do fotela

 

Chce sobie zrobić ten bajer ale nie dam jakoś rady po włączeniu zapłonu naciskam set i zaraz naciskam mój numer na którym mam ustawienia i uderza gong a w opisie uderza dopiero po naciśnięciu otwartej kłódki na pilocie. Co jest nie tak. Zaznaczę że nie raz po otworzeniu auta jakoś sam się fotel przestawia na ustawienia żony. Zaznaczę że już resetowalem ustawienia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za długo trzymasz przycisk z numerem. Gong oznacza, że po prostu zapisałeś ustawienia fotela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem instrukcje w PDF do Passata i najpierw trzeba uaktywnic funkcje memory w kluczyku jednym i drugim a później przypisać ustawienia fotela w moim kluczyku i w kluczyku drugim przykładowo moje żony. W wyżej opisanym opisie nie pisze że trzeba uaktywnic kluczyk można by było to poprawić jakoś. W każdym bądź razie śmiga to na takiej zasadzie że otwieram swoim kluczykiem auto otwieram drzwi i fotel się ustawia według moich ustawień fotel i lusterka wysiadam zamykam auto. Idzie żona ze swoim kluczykiem otwiera auto otwiera drzwi ustawia się według jej ustawień fotel i lusterko. 

A tak przy okazji proszę oto fotkę z instrukcji Passata. Dla samych ustawień pamięci foteli komuś się przyda.

Screenshot_20180503-123742_Drive.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności