Skocz do zawartości
Gość majew

navi mfd - kilka pytań

Rekomendowane odpowiedzi

Gość majew

witam,

mam taką navi jak na zdjęciu, mam też płytkę z mapą polski 2006/2007. Wczoraj jak kupowałem autko to lektor mówił po polsku a dziś już mówi po angielsku :rotfl: jak to zmienić - w ustawieniach języka nie ma polskiego! Poza tym przydałaby się instrukcja do tego sprzętu - wiem, że ktoś z forum miał zeskanowaną polską ale nie mogę jej odnaleźć więc będę wdzięczny za wskazanie jej.

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek78

daj maila to ci wyślę - te linki, które są na forum już niestety nie działają. Ja zdążyłem zassać więc żeby nie było, że się chwalę - TO NIE MOJA ROBOTA! Chcę się podzielić tylko tym co udało mi się zdobyc na tym Forum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak chcesz dokładnej informacji z obsługą to zapraszam na spocik,może jeszcze więcej się dowiesz.

 

http://www.forum.vw-passa...-vt10346,56.htm

 

a co do lektora po polsku to miałeś go z innej płytki(05/06 po-cz),pewnie się bawiłeś zmieniając języki i poprostu uciekł.

możesz spróbować wejść na niemiecki zatwierdzić wtedy jeszcze raz na angielski metryczny,zatwierdzić,choć pewnie już za póżno :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość majew

[email protected] - to mój mail - z góry dzięki za instrukcję!

 

 

 

Zgadłeś - bawiłem się i namieszałem, na spocik z miłą chęcią podjadę, ale nie mogę odpalić link'a którego podałeś.

Jaka jest teraz możliwość żebym wgrał/ustawił polskiego lektora przy tej mapie, którą mam?

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.forum.vw-passat.pl/topics50/spot-3miasta-vt10346,56.htm

 

może teraz link zadziała,śledź temat bo ten spocik się już odbył a następny napewno będzie.

Napewno nie zadziałało to co pisałem wyżej i wcale mnie to nie zdziwiło.

Teraz to jedynie znaleźć kogoś kto posiada mapkę pl/cz 05/06 z polskim lektorem i zrobić tak jak mówiłem jak włożysz swoją 06/07 będzie OK.

Jeżeli nie masz nikogo z taką płytką to przy 06/07 nic nie zdziałasz.

Żałuje tylko,że pozbyłem się już tej płytki :( bo mógł bym pomóc ...

odezwę sie jeszcze jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość majew

raczej nie mam skad skombinowac tej mapki wiec bede wdzieczny za jakakolwiek pomoc! pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przesłałem na PW adres kogoś kto się tym zajmuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 4MOTION_LBN

Jak ktoś chciałby oryginalną instrukcję w PDF zajmującą chyba tylko 1,5MB. Odzywać się na PW z adresami e-mail. Wyśle każdemu.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość majew

jeszcze raz wielkie dzięki chłopaki za pomoc i zainteresowanie!

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj jak kupowałem autko to lektor mówił po polsku a dziś już mówi po angielsku

Jedynym rozsądnym sposobem jest posiadanie aktualnej mapy z polskim lektorem. Jeśli wgrasz sobie z innej płyty, a będziesz używał swojej, to za jakiś czas możesz znów stracić polskiego lektora.

Nie wierz tym, którzy mówią, że wgrywają Ci polskiego lektora na stałe. Sam widzisz, że go miałeś, a teraz nie masz. Zniknąć może nie tylko podczas zmiany języka, ale jeszcze z innych powodów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość joell

cześć! Potrzebuję informacji czego mogę się spodziewać po aso. po włamaniu i kradziezy mojej navi mfd dostałem nową bez polskich napisów i lektora - w starej miałem (choć chodziła na zgrywanych płytkach) , teraz dostałem auto które gada i wyswietla napisy w kazdym innym języku tylko nie w polskim. Próbowałem zmienić język na Polski, przestawiająć z niemieckiego na angielski metryczny , ale dalej nie ma polskiego - więc co mogę teraz zrobić? Czy salon ma obowiązek wgrania mi polskiego lektora i softu ?

Jeśli nie to prosze o pomoc gdzie mogę to zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w jakimś serwisie navi to zrobisz. Polskiego menu w ASO ci nie wgrają, a ta mapa z ASO nie ma polskiego lektora więc... juz chyba wszystko jasne?

 

załatw płytke z polskim lektorem, i podjedź do serwisu gdzie wgrają ci polskie menu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności