Skocz do zawartości
Gość krystian_s1

dokładka zderzaka

Rekomendowane odpowiedzi

a czy zderzaki w b3 i b4 roznia sie czyms od siebie?? bo mi sie wydaje ze w b4 jest jakis wiekszy

tez mam takie wrazenie, ze sie roznia, ale rozmawialem z jednym gosciem to mowi, ze oryginalna dokladka od B3 pasuje idealnie do B4, wiec jak do B3 podpasuje szeroki hokej od GIII to i do B4 powinno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rapix

Do konca nie pasuje jest troche przy krótki...

Tak pod basenem... inne miejsce było ale wyszło jak wyszło te... mi tam pasuje :641:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam trochę innego pomysła... i chciałem zapytać was czy ktos juz czasem tego nie próbował?? Mianowicie ostatnio przyglądałem się seatowi toledo I generacji, i w wersji magnus ma taką fajną szeroką dokładkę... Może ona by podeszła lepiej do B4?? bo wielkością chyba niewiele się te zderzaki różnią...

C4549244_1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taka jak na zdjęciu właśnie dokładka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://moto.allegro.pl/item421045132_dokladka_zderzaka_vw_passat_b5_kombi_00_06.html co myślicie o tej dokładce z przodu warto montować?? może ktoś widział na żywo taki mod??

tylko skafander zakup i w kosmos możesz lecieć:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Daaanielllek

gorzej.. :D chcesz zbierac wszystkie brudy ulicy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a taka dokladka (wakdar-tuning z allegro) zastanawiam sie nad nia , robia ja w pl i smiesznie tania (95zl) jest czy ktos kupowal od nich ten model ?

 

99897159ib4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do takiej dokładki pasuje obniżone zawieszenie,jak obniżysz mocniej to ją zerwiesz a że jest z laminatu to połamiesz i wyrzucisz,po za tym te siatki wyglądają żałośnie,orginał JE design jest sporo droższy i ma fajne kratki i jest z tworzywa ABS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a taka dokladka (wakdar-tuning z allegro) zastanawiam sie nad nia , robia ja w pl i smiesznie tania (95zl) jest czy ktos kupowal od nich ten model ?

 

99897159ib4.jpg

 

 

Wyrzuciłem dokładnie tą dokładkę ponad dwa miesiące temu do śmietnika razem z owymi 95 zylami. Dokładnie od tego Allegrowicza więc stanowczo odradzam gdyż nijak nie jest spasowana. Poza tym przyszła pęknięta ale to nie był problem naprawić. STANOWCZO ODRADZAM!!! Lepiej poszukać na Aukcjach albo samej dokładki oryginalnej z miękkiego plastiku gdyż ma uchwyty pod oryginalny zderzak lub nawet całego zderzaka z taką dokładką. Tego nawet nie wiedziałem jak przymocować do zderzaka. Tylko, że oryginalna dokładka ma też oryginalne siatki plastikowe w otwory a nie z metalu dorabiane.

Edytowane przez the_undertaker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odp bo mialem sobie to zamowic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie nie podoba. Wolał bym votex albo już upchnąć dokładkę od leona cupry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem zwolennikiem takich spojlerów kojarzy mi sie z wozem Batmana troche , ale jak komu sie podoba:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dajcie sobie spokoj z tymi dokładkami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Brzydal,coś ala ABT tylko z większym ryjem dla mnie osobiście to dokładka ABT mogłaby być .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności