Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dwa dni temu miałem tak samo....

Sprawdź czy nie ma aktualizacji OBDEleven w Google Play.

U mnie była i to pomogło

 

Edytowane przez Freddie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie 

Dzisiaj kodowałem lane assist w passacie MY2018 Wszystko z tym systemem działa ekstra ale mam drobny problem ponieważ po kodowaniu nie moge zaznaczyć w menu radia aktywności systemu precrash może któryś z kolegów coś podpowie co mogłem zaznaczyć nie tak w kodowaniu lub co musi być aktywne aby system precrash został aktywny może w tym problem.

 

Pozdrawiam

 

Ok sprawa sie wyjaśniła system precrash nie działa jak charakterystyka silnika jest ustawiona na sport lub indywidual może komuś sie przyda ta informacja.

Pozdrawiam

Edytowane przez Mat B8
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

cześć,

czy aby na pewno precrash nie działa na indywidual? Ja tak zawsze mam ustawione a kilka razy gdy samochód sam hamował przed zderzeniem z autem przede mną  to automatycznie dociągał mi pasy. Chyba, że ten system robi coś innego?

 

Edytowane przez mkpol
nie cytuj posta pod którym bezpośrednio odpowiadasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej wersji highline sprawdzone i pewne że nie działa na sporcie i individual. Myślałem ze cos zepsułem z codowanie a tutaj wszystko działa jak powinno.

Jakby ktoś coś wiedział o kodowaniu jednego moda (zamykania okien po wyłączeniu zapłonu) ja nie mam tego bitu w sterowniku. W tym highline też go nie ma więc nie wiem czy to nie jest jakiś błąd lub inna lokalizacja tego bitu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zegary na 300 można zrobić w bitdi? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na AID idzie zmienić na 320 km

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba na białych tylko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja mam AID, ale tylko znalazlem jak zmienic styl, tam mam chyba 3 wariant, ale wszystkie sa na 260... mialem 4 rozne do wyboru, a skale mozna zmienic w innym miejscu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz czerwone czy białe? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co biale? takie mam teraz 

20200915_154243.jpg

Edytowane przez suffeks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wskazówki w aid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok to czerwone mam 2016r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. W białych można mieć inna prędkość 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś sposób na ustawienie za ile km lub dni ma być przegląd?

 

W zeszłym roku miałem przegląd + zmiana oleju. W niezależnym serwisie ustawili na kompie (według mojego życzenia) że zarówno przegląd jak i wymiana oleju mają być za 15tyś km lub 2 lata (w zależności co nastąpi wcześniej).

O ile wymianę oleju liczy prawidłowo, to przegląd ciągle się przestawia (liczy 30tyś km lub 1 rok).

Przestawianie w OBDEleven daje efekt tylko na chwilę, po czym znowu przestawia się na "swoje".

Samochód był wcześniej w leasingu i przeglądy były zmienno okresowe bodajże QG1, więc pewnie muszę gdzieś w OBDEleven przestawić na stało okresowe QG2.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zajrzałeś chociaż raz do szukajki? 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście.

Robiony reset, ustawiane od nowa i ciągle problemy. 

 

 

Ważne info:

Jeśli ktoś z forumowiczów zastanawiał się nad zakupem OBD11 w wersji Pro to radzę się pospieszyć.

Kto już posiada Pro zachowuje swoje prawa do dożywotniej wersji Pro.

 

Cytat za: https://pro.obdeleven.com/pl/

OSTATNIA SZANSA NA WYKUPIENIE DOŻYWOTNIEGO DOSTĘPU DO WERSJI PRO

Przejdź na wersję PRO ze względu na profesjonalne funkcje OBDeleven.

Od 15.06.2021 r. wersja PRO stanie się roczną subskrypcją, lecz nadal masz szansę na wykupienie dożywotniego dostępu do niej.

Zamów wersję PRO w ciągu najbliższych 48 godz. (do 15.06.2021 r.) i korzystaj z zaawansowanych funkcji bez ograniczeń.

 

 

I fotka z apki na Androida:

 

OBD11.jpg

Edytowane przez mkpol
ostatni raz proszę, nie cytuj posta pod którym bezpośrednio odpowiadasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale "dlugie" info na ten temat dali. Ale sie nie dziwie bo kupilem Autela by uzywac z Kia i 1 autko jest za free a za kolejne 25USD na rok sie placi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, czy ktoś wie czy przez obd eleven można ustawić wymianę dpf? W adaptacjach i w ustawieniach podstawowych nie ma opcji wymiany dpf w bloku 01 w silniku. Na youtube ktoś wrzucił filmik tylko u niego jest opcja "długa adaptacja" a ja nie mam czegoś takiego. Ponadto on jak wybiera tą "długa adaptacje" to może wpisać kanał np. 16 w którym chce coś zmienić, u mnie jest tylko lista opcji do wyboru. Nie mam możliwości wyboru kanału tak jak w vcds. Czy wy możecie wpisywać kanały w obdeleven tak jak się to robi w vcds?

 

Edit:

hej, udało się ustawić masę popiołu w wymienionym filtrze na 0g przed obdeleven - to tak jakby ktoś potrzebował.

 

Edytowane przez siwy82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim, mam problem z odblokowaniem Video In Motion poprzez OBD11 w moim passacie B8 MY2016. Auto ma m.in. Discovery Pro Gen. 2, oczywiście z AppConnect - w sumie jest to full opcja jeżeli chodzi o wyposażenie. Zakupiłem OBD11 w wersji standard, ponieważ mam już VCDS, którym zmieniłem pod siebie wiele ustawień w aucie ale wiadomo, że nie można w nim odblokować VIM – stąd zakup OBD11. Niestety po podłączeniu się do samochodu i wybraniu opcji aplikacje i dalej VIM – Wideo w ruchu dostaję informacje „Brak obsługi” na dole w czerwonej ramce. U góry nie można wybrać żadnej wartości z „combobox’a” – jest nieaktywne. Podobnie ma się rzecz z aplikacją do odblokowania VIM w Mirror Linku, Ustawieniem wyłączenia świateł DRL w menu, wyłączeniem DRL przy włączonym hamulcu ręcznym czy też ilością komfortowych kierunkowskazów. Dziwne jest to, że w VCDS bez problemu ustawiłem sobie wyłączenie DRL w Menu czy wyłączenie DRL przy hamulcu ręcznym więc samochód to obsługuje. Są oczywiście aplikacje w OBD11 których mogę zmienić ustawienia np. zmieniłem logo w Discovery Pro na R-line.

Apilkacja OBD11 mam w wersji 0.42 (najnowsze) ale próbowałem też robić to w wersji 0.40 – efekt taki sam. Mam na stanie 139 kredytów więc też ilość jest wystarczająca. Poniżej screeny obrazujące problem oraz informacje na temat wersji Discovery Pro

Czy ktoś z Was spotkał się z taki problemem i jest w stanie jakoś pomóc? Wiem, że w najnowszych Passatach/Arteonach w rocznikach MY2020 był taki problem jak OBD11 nie potrafił jeszcze obsłużyć tak nowego rocznika ale mój jest MY2016 więc to nie powinno być problemu.

 

DiscoverPro_1.jpg

DiscoveryPro_2.jpg

DiscoveryPro_3.jpg

HandBrake.jpg

VIM.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam tylne lampy LED R-line, czy jest możliwość kodowania lamp w taki sposób alby przy włączeniu światła przeciwmgielnego zostało ono włączone w obydwóch lampach ? Lewe jest seryjnie włączone, chodzi mi o to, żeby świeciły się oba. Jeżeli ma ktoś kodowanie i adaptację będę bardzo wdzięczny. Pozdrawiam ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności