Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie może co to za mod ops warning line closing co robi 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OPS to Optical Parking System - czyli to autko na wyświetlaczu, wraz ze strefami zbliżania i linią promienia skrętu, ale co ten konkretny mod robi - nie sprawdzałem.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zagranicznym forum znalazłem info jakoby likwidowało to info o monitorowaniu otoczenia wyświetlane na dole ekranu.

Aczkolwiek w obu paskach mam to fabrycznie ustawione jak w opisie moda i ostrzeżenie się wyświetla dalej, więc nie sądzę żeby to działało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Pobieżnie przeleciałem temat i nie znalazłem odpowiedzi. 

W superbie mam opcje w Discovery przy oponach - zmiana lato/zima i +/-10km/h prędkość. Wie ktos jak w b8 to włączyć? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam opcję opony zimowe, ale to jest ostrzeżenie o przekroczeniu ustawionej prędkości i pewien zakres jej regulacji.

O to chodzi?

DSC_1272.JPG

DSC_1273.JPG

DSC_1274.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To też mam.

Ty masz jeszcze zmienne obciążenie.. Ja mam w 1 opcji zapis ustawień ciśnienia opon.

 

Edytowane przez WooojaS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam TPMS na czujnikach, więc bywa pomocne zmienianie obciążenia.

Jedyne co mam w navi z tym związane jest pod adaptacjami jako RDK i tire pressure system, nic więcej nie widzę do ustawienia.

 

Screenshot_20200422-153141.png

Screenshot_20200422-153517.png

Edytowane przez saper_wroc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki macie poziom oleju w/g obd11 ??? u mnie 58 mm . Tylko jak to interpretować ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy się tym nie sugerowałem, zawsze bagnetem sprawdzam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc te wszystkie mody które chciałem zrobione a okazało się LA u mnie działa do 210 km także spoko. Tylko HBA nie działa z tego kodowania z Bristol u mnie nie ma jednego bita do zmiany mam nadzieje że pójdzie z apk. bo jest opcja i widzę że kodowanie na zielono także raczej pójdzie tylko credity jeszcze 20 brakuje a karty nie podam bo jakoś nie ufam temu systemowi .

Dzięki panowie za pomoc w kodowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.04.2019 o 23:25, Eldar napisał:

Do DLA potrzebne są LED TOP.

VW zrobił w ten sposób, że są dwa rodzaje LED TOP'ów - wersja, która obsługuje DLA (8IU) i nie (8IX). Jeśli ktoś ma samochód bez kamery z asystentami ma na 99% wersje bez DLA i nawet jak dołoży kamerę, DLA nie będzie działać.

Chciałem u siebie uaktywnić DLA i okazało się, że mam LED TOP bez DLA (8IX) :( .

 

Edytowane przez Pumpkin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz jaki numer lamp.

8IX nie występuje w Passacie, znalazłem tylko w schematach Golfa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie mój błąd.

Mam Golfa więc sugerowałem się nim.

Sprawdziłem i w Passatach VW zrobił już "normalnie" ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Mam problem z OBD11 i aktywacja Mirrorlink in motion . Było to poruszane tutaj ale bez rozwiazania.

1. Kupiłem OBD11 (nie pro) i OBD 11 nie moze tego aktywowac i mówi nieobsługiwany to samo z Video in Motion. CZy musze miec wesje PRO?

2. Mam samsunga A40 Android 10, UI ver2 i jak mirrorlink kazał mi sciągnąc ceryfikat nie mogłem - co moze albo gdzie szukać rozwiązania.

Dziekuje za pomoc w dwoch tych kwestaich. Inaczej szkoda ze kupiłem OBD 11?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba mieć full wersję ,robiłem to na radiu MIB2 PQ ,Mirror Link działa w czasie jazdy,100  kredytów trzeba mieć.

Może ktoś aktywował kod SWAP/FEC  00060400-Performace menu ,czy w ogóle OBD11 ma taka możliwość. 

Oprucz zaznaczonej adaptacjach w kanale Car menu SPORT HMI trzeba mieć aktywny  jeszcze kod SWAP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Petro napisał:

Trzeba mieć full wersję ,robiłem to na radiu MIB2 PQ ,Mirror Link działa w czasie jazdy,100  kredytów trzeba mieć.

CZy moze ktos to jeszcze potwierdzić, że do aktywacji Mirror Link w Ruchu potrzebna jest pełna wersja PRO.

Nie chce już wydawać kasy na coś co nie jest pewne.

 

Dzieki za informacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba mieć wersji PRO do korzystania z gotowych aplikacji (one click apps)

Podkreślam że OBDeleven NIE odblokowuje appconect jeśli komuś w ogóle nie działa. Jedynie zdejmuje blokadę z działania w czasie jazdy. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Eldar napisał:

Podkreślam że OBDeleven NIE odblokowuje appconect jeśli komuś w ogóle nie działa. Jedynie zdejmuje blokadę z działania w czasie jazdy. 

A jak mam rozpoznac czy mam mirror link czy nie. Na ekaranie mam zakładke Mirror link. To mam go czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak działa na postoju i możesz korzystać i blokuje się w trakcie jazdy  to masz i możesz odblokować w czasie jazdy.

Jeśli pisze o kodzie aktywacyjnym od dealera to nie masz. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności