Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 18.02.2019 o 09:20, multisync napisał:

Ja to robiłem u siebie. Działa ;-)

Proszę o pomoc u mnie jak wejdę w opcję Tube_version to jest napisane funkcja niedostępna jak mogę zmienić tarcze zegarów wyskalowane na 320 km/h? Passat b8 2016 highline

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlaczanie/ wyłączanie wycieraczki jest fabrycznie w menu. Nic nie trzeba grzebać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.09.2019 o 13:45, Kusz85 napisał:

Proszę o pomoc u mnie jak wejdę w opcję Tube_version to jest napisane funkcja niedostępna jak mogę zmienić tarcze zegarów wyskalowane na 320 km/h? Passat b8 2016 highline

Wydaje mi się, że w 2016 tego nie zrobisz :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim z 2016 da się. Przy czym jest to już model year 17. Może to ma znaczenie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2019 o 17:14, kicol napisał:

Kiedy OBDeleven na iOS ???

 

Dnia 10.04.2019 o 23:00, Eldar napisał:

Pod koniec maja mają być w sprzedaży nowe adaptery ale nie wiem czy to jest równoznaczne z wypuszczeniem wersji na iOs.

Dobry wieczór

Czy ktoś już ma jakieś wiadomości odnośnie współpracy OBDELEVEN z systemem IOs?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie ma i nie wiadomo kiedy będzie :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie czy będzie możliwość na one click wejść w parametry DPF ,np jak trwa dopalanie podejrzeć parametry lub sprawdzić stan sadzy czy popiołu.

Wiem że jest możliwość poprzez kanały adaptacji ,u mnie są to kanały od 99-108 ale było sporo szybciej i wygodniej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@paolokos

Jakiś konkretny OBD scanner polecisz? OBD11 posiadam, a szukam czegoś tylko pod VAG.dpf, z góry dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem jakiś za 70 zł vgate chyba i działa, też używam tego do dpf do Passata jak i do Audi i chodzi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.11.2019 o 07:44, paolokos napisał:

Elm +VAG.dpf

Nawet próby robiłem i nie czyta mojego sterownika CBDC.

Daję rady bez problemu ,mam jeszcze odis,vcds ale w trasie nie raz by się przydało na szybko odczytać jak dopala. 

obd11 pięknie się sprawuje a vgate to jest to samo co elm327  ,sprzedawcy tak opisują. 

 

1.png

2.png

3.png

4.png

5.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy chcesz caly czas jezdzic z wpietym donglem w obd? To chyba zly pomysl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle to wiem że aku drenuje ,napisałem że nie raz  w trasie by się przydało na szybko spojrzeć ,nie będę wyłączał silnika bo przerwię dopalanie  tylko na żywca wsadzam dongle i jazda. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja obecnie posiadam sobie obdeleven pro i mam mały problem bo jak przejdę do pozycji sterowniki to wychodzi że nie mam wszystkich np 36 czy 55 itp , a nigdzie nie mogę znaleść  gdzie pobrać pozostałe. Moje auto to nie vw ale audi ale to to samo. Będę wdzięczny za pomoc czy i jak dodać dodatkowe sterowniki.  Pozdrawiam Marcin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ma być, program wczytuje tylko te które są obecne i rozpoznawalne dla niego.

Dodawanie innych we własnym zakresie zaowocuje błędami w gatewayu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WWitam.

Cz ktoś próbował uruchomić drugie usb w Discovery mib2 za pomocą obd elven,. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy nabyłem obd11 celem aktywacji mirrorlinka in motion - sam mirrorlink działa na postoju.

I mnie krew zalała wchodzę klikam w aplikacje i co funkcja nie obsługiwana ? Co z tym fantem czy odesłać obd11 ?

Na opuszczanie lusterka wstecznego to samo - funkcja nie obsługiwana , video in motion to samo.

Ver obd11 najnowsza i pro !

P.S. testowane na galaxy s10+ i xperii z2 więc nie jest to wina tel.

Edytowane przez kito

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam ten sam problem nawigacja discovery pro 9.2" ta bez żadnych przycisków fizycznych.

Wcześniej również w B8 z 2016 nie było problemu i odblokowalem przez odb11 mirrorlink i video w trakcie jazdy, ale tam była starsza wersja DP Pro z klawiszami.

Czyżby jakiś soft vw uaktualnił w autach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

był ostatnio w aso na akcji serwisowej i zmieniali soft.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W MY2018 z DP 9,2, soft 1161 bez problemu użyłem aplikacji do odblokowania video i mirror linka w trakcie jazdy.

W MY2016 z DM soft 245 również bez problemu odblokowałem mirror link in motion aplikacją, lusterka robiłem programowaniem ręcznym.

Ale wszystkie te operacje robiłem już rok temu, więc wersja obdeleven na pewno była inna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności