Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Wojtek123 napisał:

nie macie problemów z ASO za ingerencję w ustawieniach ? ( w szczczególności za start/stop )

Mi ostatnio powiedzieli, że widzą takie ingerencje i grozi to utratą gwarancji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, brono napisał:

Mi ostatnio powiedzieli, że widzą takie ingerencje i grozi to utratą gwarancji. 

Zmień serwis ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc

Jutro odbieram nowego passata b8 świeżo z produkcji - nie będzie na nim działał ten obdeleven?

Chcialem w ramach negocjacji żeby Aso aktywował mi appconnect na moim 8 calowym discovery media (bez opcji pro).

Na początku byli na tak potem się z tego wycofali i zaoferowali felgi stalowe na zimę twierdząc ze appconnecta w discovery media zwykłym się nie uzyska.

Czy to prawda? A mirrorlink i appconnect to jest to samo? Może jednak zostawić sobie trochę nadziei na te opcje i VIM?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

OBDeleven powinien działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, oskarosi napisał:

twierdząc ze appconnecta w discovery media zwykłym się nie uzyska.

Co za bullshit! Mam Discovery Media w Passacie z 2016 roku oraz pełny pakiet App Connect (MirrorLink, Android Auto i Apple CarPlay)

Aktywowali mi go podczas zakupu samochodu. Nikt problemu nie robił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Dean napisał:

Co za bullshit! Mam Discovery Media w Passacie z 2016 roku oraz pełny pakiet App Connect (MirrorLink, Android Auto i Apple CarPlay)

Aktywowali mi go podczas zakupu samochodu. Nikt problemu nie robił.

No widzisz - ciesze się że to bullshit :) U mnie nie chcą tego zrobić, może nie umieją ? Albo klucz z Niemiec był droższy niż zaoferowane felgi stalowe? :) W sumie jak porównam cenę OBDEleven i 4 felg stalowych to i tak jestem na plusie..

Jeżeli za pomocą OBDEleven będę w stanie odblokować to co chcę w tym radiu to będę bardzo zadowolony.

Poniżej specyfikacja z samochodu, a Ty miałeś w specyfikacji appconnect,mirrorlink,android auto itd. ?

Jak teraz brałem oferty z całej Polski na samochody to po prostu w niektórych Discovery Media były te opcje wyszczególnione na poniższej liście , u mnie tego nie ma.

Przechwytywanie.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez OBDeleven nie możesz zainstalować MirrrorLink. Możesz tylko zdjąć blokadę prędkości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Eldar napisał:

Przez OBDeleven nie możesz zainstalować MirrrorLink. Możesz tylko zdjąć blokadę prędkości.

No to co mi zostaje?:( nie da się w żaden sposób tego rozbudować? Jeśli serwis nie chciał mi tego odblokować nawet za opłata to wychodzi na to ze jeśli fabrycznie nie wyjdzie odpowiednia jednostka w samochodzie to mirrorlink nie ma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odblokowanie tylko i wyłącznie w serwisie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, multisync napisał:

Odblokowanie tylko i wyłącznie w serwisie.

Innym niż masz teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W cenniku aktywacja app-connect kosztuje 1050 zł - to rozumiem że to jest ta usługa i to jest ta funkcja w której mieści się mirrorlink,android auto,apple carplay? Macie jakieś doświadczenia z kosztem tej usługi w ASO ?

 

Ale rozumiem że informacja której mi udzielono jakoby mój model nie posiadał obsługi mirrorlink jest na pewno błędna i w innym serwisie mogę napotkać na większa kompetencję i mogą mi to zrobić?

Edytowane przez oskarosi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, oskarosi napisał:

W cenniku aktywacja app-connect kosztuje 1050 zł - to rozumiem że to jest ta usługa i to jest ta funkcja w której mieści się mirrorlink,android auto,apple carplay? Macie jakieś doświadczenia z kosztem tej usługi w ASO ?

 

Ale rozumiem że informacja której mi udzielono jakoby mój model nie posiadał obsługi mirrorlink jest na pewno błędna i w innym serwisie mogę napotkać na większa kompetencję i mogą mi to zrobić?

Tak, AppConnect to te 3 usługi. Z mojego własnego doświadczenia wiem, że Discover Media obsługuje normalnie tę funkcję. Masz ją zapewne dostępną w menu, tylko nie aktywną. I zapewne masz info, żeby skontaktować się z serwisem w celu aktywacji.
Spróbuj w innym aso :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Dean napisał:

Tak, AppConnect to te 3 usługi. Z mojego własnego doświadczenia wiem, że Discover Media obsługuje normalnie tę funkcję. Masz ją zapewne dostępną w menu, tylko nie aktywną. I zapewne masz info, żeby skontaktować się z serwisem w celu aktywacji.
Spróbuj w innym aso :)

Jutro odbieram auto, sprawdze wszystko :) nie mniej wątpie abym dostał "w prezencie" aktywację :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, oskarosi napisał:

Jutro odbieram auto, sprawdze wszystko :) nie mniej wątpie abym dostał "w prezencie" aktywację :)

Ja takiego prezentu nie dostałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W obdeleven jest funkcja aktywacji ML ale jeśli nie będziesz miał sterownika w aucie (W co wątpię) to nie altywujesz bo to nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Endrju napisał:

W obdeleven jest funkcja aktywacji ML ale jeśli nie będziesz miał sterownika w aucie (W co wątpię) to nie altywujesz bo to nie ma.

Nie ma czegoś takiego i proszę nie wprowadzaj w błąd.

Jest tylko opcja zdjęcia blokady prędkości z działającego systemu a to zupełnie co innego.

Edytowane przez Eldar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Endrju napisał:

W obdeleven jest funkcja aktywacji ML ale jeśli nie będziesz miał sterownika w aucie (W co wątpię) to nie altywujesz bo to nie ma.

Ktoś mógłby potwierdzić z Was ze dla mirrorlink / appconnect jest potrzebny dodatkowy moduł sprzętowy czy jest to tylko funkcja celowo blokowana programowo w jednostce centralnej? W gruncie rzeczy blokowana tylko po to żeby doić kasę :)

Edytowane przez oskarosi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, oskarosi napisał:

Ktoś mógłby potwierdzić z Was ze dla mirrorlink / appconnect jest potrzebny dodatkowy moduł sprzętowy czy jest to tylko funkcja celowo blokowana programowo w jednostce centralnej? W gruncie rzeczy blokowana tylko po to żeby doić kasę :)

http://volkswagen-carnet.com/pl/pl/start/car-models/passat.html#tab/open/vw-cat-app-connect

Według mojego doświadczenia i tych informacji App Connect dostępne jest w każdym Composition Media, Discovery Media i Discovery Pro.

Wymaga jedynie płatnej aktywacji. Tak samo jak wyszukiwanie głosowe. U mnie jest nieaktywne ponieważ go nie potrzebuje, ale w ASO za kasę mogą mi to aktywować. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze nie dzialac obdeleven, w moim arteonie z wrzesnia 2017 nie dziala, a w passacie 2016 dzialo bez problemu. Jest u nas na forum dystrybutor obdeleven i napisal mi ze na przelomie wrzesnia i pazdziernika byly jskies zmiany programowe i tych nowszych obdeleven nie obsluguje, mowil ze dopiero po aktualizacji powinno dzialac jsk vw udostepni dane. Tak ze raczej nie zadzisla w twoim passacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam że z passatem działa. Arteon jest zupełnie nowym modelem dlatego nie ma do niego jeszcze bazy danych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności