Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem, dziękuje raz jeszcze!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Czy ktoś za pomocą tego interfejsu kasował komunikat o przeglądzie ?

A może jest jakaś kombinacja klawiszy zerująca info o wykonaniu przeglądu.

Przeglądy robię co 15 000 i nie pokrywa się termin z przypominajką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie kasowane ale jest zakładka do kasowania inspekcji olejowej.

 

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, rozumiem ze aby aktywować funkcje które są w programie utworzone jako jednoprzyciskowe skróty trzeba dysponować kredytami. Oczywiście kredyty można kupić online.

Moje pytanie jest inne - czy możliwe jest kodowanie krok po kroku , manualne , które nie wykorzystuje kredytów ? Tak jak np poprzez Vaga?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, w wersji pro. Kredyty można dostać za darmo chyba 5 na dzień, a wszystkie aplikacje poza VIM kosztują 10 kredytów (VIM 100)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napewno tylko trzeba wiedzieć jak to zrobić.

 

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Info dla zainteresownych zakupem- urządzenie nie obsługuje samochodów z rocznika 2017po połowie roku, nie wiem dokładnie od którego miesiąca. W passacie działało bez zarzutu, w moim arteonie i w dwóch tiguanach z września nie łaczy sie wogóle z samochodem. VCDSEM zreszta też już nic nie da sie zrobić, są tylko opcje odczytu, kodowania nie są aktywne do wyboru, vw cos zmienił w oprogramowaniu, chyba za dużo kasy im uciekało z boku na dokodowywaniu lineassistow i innych. Tak ze na razie nawet start/stop nie da sie wyłaczyć...

Chyba ze Wagen cos umie poradzic?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Passat-a MY2018 i OBD11 działa bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzialał we wcześniejszym modelach MY 2018, przestalo od sierpnia/ wrzesnia 2017. W moim passacie dziala, a w arteonie ktorego kupilem nie komunikuje sie, w org VCDS tez nie ma opcji kodowania aktywnych w arteonie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie ma jeszcze Arteona w bazie obdeleven. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest arteon w bazie obdeleven. Pomijam obdeleven, orginalny vcds z licencja nie ma dostepu do adaptacji. Błedy i identyfikacja czyli tyle co UE karze, reszty brak. Sprawdzalismy w salonie na dwoch nowych tiguanach i ta sama historia, a w modelach z czerwca dziala normalnie...za dużo kasy tracili na dokodowywaniu line/liglt assistow i innych rzeczy. 

Trzeba poczekac na jakies updaty do vcdsa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w MY2018 (produkcja 36 tydzień) zakodowałem sobie kilka użytecznych rzeczy korzystając z instrukcji na tej stronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy urządzenie carly for vag pro które działa również z IOS Apple ma podobne możliwości jak OBD11 czy też trzeba kupić coś z Androidem...??

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy ktoś z Was jest w stanie potwierdzić, że OBD11 faktycznie odblokował wam MirrorLink w czasie jazdy? Chodzi mi o faktyczne zdjęcie blokady dla wszystkich wspieranych telefonów, np. SONY, HTC, a nie tylko ten mod z Samsungiem i CarMode który mi się udało zrobić?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy czy ktoś z Waw mający OBD mógłby mi przekodowac grafikę w AID? Znudziła mi się obecną a te nowe pokazywane na forum wyglądają znacznie nowocześniejsze. Nie chcę też inwestować w OBD bo w sumie zależy mi tylko ja tej zmianie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Notype napisał:

Koledzy czy ktoś z Waw mający OBD mógłby mi przekodowac grafikę w AID? Znudziła mi się obecną a te nowe pokazywane na forum wyglądają znacznie nowocześniejsze. Nie chcę też inwestować w OBD bo w sumie zależy mi tylko ja tej zmianie. 

Napisz do mnie na priv to się umówimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2017 o 09:58, szylton napisał:

Panowie, czy ktoś z Was jest w stanie potwierdzić, że OBD11 faktycznie odblokował wam MirrorLink w czasie jazdy? Chodzi mi o faktyczne zdjęcie blokady dla wszystkich wspieranych telefonów, np. SONY, HTC, a nie tylko ten mod z Samsungiem i CarMode który mi się udało zrobić?

 

OK, to sam sobie odpowiem :) Dzięki pomocy jednego z naszych kolegów na forum z OBD11 udało sie pięknie uruchomić MirrorLink w czasie jazdy, bez żadnych zbędnych aplikacji, cofania, przeklikiwania, migotania itp.

Fakt jest taki że musi to być telefon Sony obsługujący MirrorLink (słyszałem też o HTC).

Generalnie ML musi działać Wam na postoju a OBD11 załatwia temat jego blokowania po ruszeniu. Teraz jest idealnie :)
Zamieszczę filmik w odpowiednim temacie MirrorLink w B8 użyteczny w czasie jazdy :)
Żadne Samsungi, kupować używane Soniaki wkładać na stałe do schowka i cieszyć się pełną funkcjonalnością bez modzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy podczas podłączenia telefonu z MirrorLink transmisja Bluetooth w samochodzie zostaje wyłączona? Na codzień używam iPhone’a i chciałbym go używać do rozmów, a telefon z Androidem do MirrorLink (nawigacja, Yanosik, Spotify). W przypadku podłączenia poprzez Apple CarPlay, funkcje Bluetooth w passacie zostają wyłączone. 

Czy ewentualnie to wyłączanie się Bluetooth można zmienić poprzez OBD11?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, podczas używania ML transmisja dźwięku odbywa się przez USB, do BT można podłączyć użytkowany na co dzień telefon.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie macie problemów z ASO za ingerencję w ustawieniach ? ( w szczczególności za start/stop )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności