Skocz do zawartości
polonez15

SIM-STER 3.0 propozycja zmiany w programie

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka. Zgodnie z obietnicą piszę nowy temat. Tak więc rozmawiałem sobie na dniach z twórcą modułu Sim- Ster 3. Jak wiadomo, moduł po załączeniu danego wyjścia nie wyłączy go sam. Pogadałem z Kolegą i doszliśmy do pewnej opcji... Specjalnie dla nas, użytkowników Pasków może zmodyfikować apkę do sterowania modułem tak, by sama wyłączyła wyjście po określonym czasie. Ogólnie taka modyfikacja modułu ze strony programowej byłaby dosyć kosztowna, natomiast dla nas w fazie testów dałoby się zrobić. I do sedna - w temacie prosiłbym o userów w/w modułu o ujawnienie się. Twórca wrzuciły do apki nasze logo, i byłaby przystosowana i udostępniona tylko pod nas. No i w zamian oczekuje opinii o działaniu. Póki co tyle, czekam na odzew. Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używam tego modułu i jestem zainteresowany testowaniem tej apki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

również mam ten moduł i chętnie przetestuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajną opcją byłaby jeszcze możliwość( tak jak jest możliwość sprawdzenia temperatury, lub siły sygnału GSM) możliwość sprawdzenia napięcia na aku, jakiś czujnik który mierzy napiecie i odsyła wiadomość zwrotną tak jak w przypadku innych funkcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wchodzą w grę żadne inne modyfikacje niż pisałem wyżej gdyż wymagałoby to zmiany procesora w module co wiązałoby się ze wzrostem kosztów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja się ujawniam, bo zakupiłem ten moduł.

Wprawdzie nie jestem jeszcze jego użytkownikiem, bo montaż webasto jeszcze nie zakończony, ale jestem zainteresowany taką modyfikacją. Będę śledził temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super. Jak nazbiera się kilka osób to napisze do magika twórcy. Na pewno to już po nowym roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedźcie jak macie podłączony ten moduł

Edytowane przez coolin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie webasto czeka na montaż - niestety: kolej rzeczy ważnych i ważniejszych ale też planuje zakupić ten sim-ster 3.0 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem zainteresowany bo jestem na kupnie takiego urządzenia.

polonez15 Tylko nie lepiej by było żeby aplikacja zmiana powstała w aplikacji tzn. że aplikacja po ustawieniu np. 20 minut wykona clip wyłączenia urządzenia i tak samo można by było zrobić że w aplikacji ustawiasz że ma załączyć np. o 6 rano i sama to robi i ustawione że o 6:30 wyłączy. Nie trzeba gmerać w elektronice. Wszystko by robiła aplikacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiana o której napisałem również wiąże się z ingerencją w Apkę a nie elektronikę. Póki co sztywno możemy tylko zrobić tak, jak w 1. poście, byłoby to tylko pod moja prośbę. Aby wprowadzić grubsze zmiany trzeba by podnieść koszt całej zabawy no i kupić minimum kilkaset sztuk. Nie proponujcie tu co byście chcieli bo nic z tego na obecnym etapie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do grona użytkowników.

Co do załączania o określonej porze, to chyba łatwiej to zrobić w smartfonie wysylajac sms z kodem np za pomocą SMS scheduler czy podobną apką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo coś w sprawie zmian?

 

Widzę cisza w eterze odnośnie zmian w simster...

Edytowane przez bidzio1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie - odgrzewam kotleta - polecicie kogoś z okolic Łodzi bądź Wawy kto podjąłby się montaży SIM STER / SIMC ECO do sterowania webeasto w Passacie B8 (obecnie sterowane pilotem i przez panel nawigacji + panel climatronic)? (sygnał sterujący symulujący impuls z pilota)

Edytowane przez Geralt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności