Skocz do zawartości
guciolek

Passat 1.9 tdi AVF wibracje nadwozia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich na wstepie chce powiedziec ze przeszukalem juz forum i owszem jest o tym wiele tematow ale nic nie pasuje do mojego problemu. Pacjent to passat b5fl 1.9tdi avf a jego bolaczka to drzenie calego nadwozia na biegu jalowym , gdy sie przyspiesza drzenie moze delikatnie slabnie ale w nie duzym stopniu.Auto zapala od strzala zarowno na cieplym jak i na zimnym silniku.Wymienione dwumas z kompletnym sprzeglem poduszki skrzyni i silnika na orginalne, sprawdzona laczka wydechu Ok , sprzegielko alternatora Ok , diagnostyka pompek Ok i ostatnio gdzies wyczytalem o walku rozrzadu wiec profilaktycznie tez go sprawdzilem krzywki itd .Silnik pracuje rowno , obroty nie faluja z moca tez wszystko ok i tu pytanie do was drodzy forumowicze czy ktos mial podobny problem na co jeszcze zwrucic uwage co sprawdzic, dodam ze drzenie nie zalezy od temperatury silnika czy temperatury na zewnatrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A poduszki pod silnikiem i skrzynią biegów?

 

Dobra, teraz doczytałem, że poduszki też wymieniłeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rolki na pasku wieloklinowym? W jakimś stanie rozrząd?

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rolki raczej ok , pozatym odpalalrm auto bez paskow wielorowkowych zeby wykluczyc napinacz , rozrzad wymieniony ok 20 tys temu komplet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

W jakim stanie miałeś kolego poduchy silnika?

Edytowane przez indyczes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poduchy mialy slady wyciekajacego oleju dlatego tez wymienilem w pierwszym momencie na zamiennik febiego ale te poduszki sa calkowicie gumowe i bylo jeszcze gorzej , wiec poszedlem w orginal gumowo olejowe za miloiony monet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doszedłes kolego końca z ta usterką?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Wymieniłem mimo wszystko poduszki (choć jak pisałem wcześniej zrobiłem to niespełna pół roku temu), ale kupiłem używany oryginał w dobrym stanie i jak ręką odjął. Temat do zamknięcia

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie udało Ci sie dostać dobre poduszki? Ja szukam lewej tej po stronie kierowcy, niby pełno tego, ale przy dokładniejszym zadawaniu pytań sprzedawcy milcza, a na pewno nie chca słyszec o ważeniu poduszek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomy znajomego i jakoś się udało ;)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności