Skocz do zawartości
riccardoa

Spoty Warszawa 2017 pierwszy pon. miesiąca 04.12.2017

Rekomendowane odpowiedzi

Arek do galerii wyszków może spoty przeniesiemy :P a tak na serio może być arkadia, może być i gocław. W styczniu będę mam wolne :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłem sprawdzałem tesco Gocław i promenade, w tesco na 20 samochodów spokojnie jak na taki dzaień przedswiateczny, promenada też ale na ocene miejsca to zła pora, wszedzie jest tłok, na zewnętrzne spoty promenada dach ideał miejscówka cały dach pusty .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
byłem sprawdzałem tesco Gocław i promenade, w tesco na 20 samochodów spokojnie jak na taki dzaień przedswiateczny, promenada też ale na ocene miejsca to zła pora, wszedzie jest tłok, na zewnętrzne spoty promenada dach ideał miejscówka cały dach pusty .

 

to miejsce na cieplejsze dni miodzio, tylko powiedz czy na niższych poziomach wytrzymamy te 2-3 miesiące (zależy od pogody) ?

Zimno jak zimno, aby nie piździło wiatrem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zimno jak zimno, aby nie piździło wiatrem

 

szczerze jak pizdziało zdrowo ,to na forcie też szału nie było, tam sa miejsca gdzie nie pizdzi, okres swiat to zły pomysł stwierdzania postoju, objechałem micra tesco i promenadę, w tesco jak na swiateczny szał mozna było znaleźć spokojnie miejsce na 20 aut, w jednym ciepłym miejscu, ale wjazdy sa wiec przeciąg pewnie przy większym wietrze będzie jak wszędzie jest pare miejsc z nadmuchem kiedys auto odmrażałem paliwo zamarzło, po za tym najcieplejszy to media markt, bo tam to jak w domu, w okolicy Gocławia jest pare takich ciepłych, kolejny na wawrze ferio pod ziemny ciepełko , powtarzam jeszcze raz tydzień przedświąteczny wszędzie jest inaczej niz w zwykly poniedziałek, moja propozycja robimy raz w promenadzie lub tesco ,nastepny w arkadi ,kolejny nie wiem gdzie ktos podsunie pomysł i wtedy mozna ustalić konkret, moje zdanie, bo moja zona to stwierdziła ze pod chmurka to obok mnie pod https://www.ncbj.gov.pl/pl ale bez przesady wtedy to frekwencja spadła by zera :hehe mysle ze to zajecie po nowym roku a moze sie umówimy tam gdzie większość zdecyduje i jak bedzie ujowo podjedziemy w inne miejsce no chyba ze ktos na rezerwie jezdzi ( był taki przypadek gosc nie mial na paliwo i na spot nie dotarł miał pare set metrów ) :haha:passatfan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moja propozycja robimy raz w promenadzie lub tesco ,nastepny w arkadi ,kolejny nie wiem gdzie ktos podsunie pomysł i wtedy mozna ustalić konkret, moje zdanie

 

Zgadzam się. Zawsze można przetestować kilka lokalizacji chyba ze ktoś zaproponuje perfekcyjna ;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagłosujmy

1. Arkadia

2. Tesco Gocław

3. Promenada

4. Carrefour Bemowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja nr 1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozycja 4.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat był zamknięty i uzgodniony także trzymajmy się ustaleń na spot styczniowy. Ewentualną zmianę uzgodnimy w poniedziałek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja też 4 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam na paliwo :devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam to wszystko w #cenzura# gdzie będzie na paliwo nie stać jeszcze:devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza wersja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja i tak będę mniejszością wiec gdzie będzie tam bedzie :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie będzie tam będzie. Jedynie w Arkadii będzie mu trudno wbić się z buta na parking. Ducato za wysokie żeby wjechać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No panowie bardzo fajnie, że aż tyle osób wyraziło swoje zdanie :mur to jutro spotykamy się jak w tytule tematu poziom -2 sektor g/h chociaż przy tej frekwencji i zainteresowaniu tematem moglibyśmy się spotykać w domach czy w pubie (będzie cieplej) . Spotykamy się zazwyczaj w tym samym małym gronie, czy jest sens szukać nowego miejsca spotów. Zamknijmy nasze oficjalne spoty tak jak zamknęli nam Fort Wola. NASZE FORUM NIESTETY UMARŁO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No panowie bardzo fajnie, że aż tyle osób wyraziło swoje zdanie :mur to jutro spotykamy się jak w tytule tematu poziom -2 sektor g/h chociaż przy tej frekwencji i zainteresowaniu tematem moglibyśmy się spotykać w domach czy w pubie (będzie cieplej) . Spotykamy się zazwyczaj w tym samym małym gronie, czy jest sens szukać nowego miejsca spotów. Zamknijmy nasze oficjalne spoty tak jak zamknęli nam Fort Wola. NASZE FORUM NIESTETY UMARŁO.

 

Damy rade :kumple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tytule akurat niewiele.

Czyli stanęło na Arkadii poz. -2 sektor g/h.

Edytowane przez czubson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W tylule akurat niewiele.

Czyli stanęło na Arkadii poz. -2 sektor g/h.

 

Tak :luka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie jest nas już czterech.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności