Skocz do zawartości
riccardoa

Spoty Warszawa 2017 pierwszy pon. miesiąca 04.12.2017

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że Nowy Rok się zbliża, otwieram nowy wątek spotów Warszawskich.

 

Tradycyjnie spoty warszawskie odbywać się będą cyklicznie w pierwszy poniedziałek miesiąca o godz.20 w C.H. Tesco Gocław ul.Fieldorfa 41, https://www.google.pl/search?q=Tesco+Gocław&oq=Tesco+Gocław&aqs=chrome..69i57.32191j0j4&client=tablet-android-samsung&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8#istate=lrl:mlt

Edytowane przez riccardoa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Audi A4 ma we wtorki zjazdy, a co do innych marek i modeli aut to nie wiem.

4628feb9.jpg

 

Mi pasuje Arcadia w Poniedziałki, ale też moglibyśmy sobie wybrać jakiś konkretny poziom i sektor aby się nie szukać na początku:)

 

I zrobić oficjalne przekazanie władzy

Edytowane przez george1255

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Audi A4 ma we wtorki zjazdy, a co do innych marek i modeli aut to nie wiem.

4628feb9.jpg

 

Mi pasuje Arcadia w Poniedziałki, ale też moglibyśmy sobie wybrać jakiś konkretny poziom i sektor aby się nie szukać na początku:)

 

I zrobić oficjalne przekazanie władzy

 

Jakiej władzy ? Bo nie kumam :blink

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakiej władzy ? Bo nie kumam :blink

 

Opiekuńczej. O symboliczna zmianę opiekuna mi chodzi [emoji3]

A tak na marginesie, czym zajmuje się opiekun?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez george1255

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj tam podjechałem i sprawa przedstawia się tak.

Najwięcej miejsca jest na poziomie -2 sektor F lub G.

Ale za ciepło to tam nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj tam podjechałem i sprawa przedstawia się tak.

Najwięcej miejsca jest na poziomie -2 sektor F lub G.

Ale za ciepło to tam nie będzie.

 

A inne ciepłe sektory?

 

Wiesz, teraz jest przed świetami, dużo ludzi robi zakupy, koniec tygodnia wiec zawsze jest większy ruch. Myśle ze po nowym roku powinno być lepiej z miejscem na cieplejszych sektorach/poziomach.

Najlepiej testować, Ci co maja przyjechać to ewentualna zmianę lokalizacji zawsze zobaczą na forum i przyjadą

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Opiekuńczej. O symboliczna zmianę opiekuna mi chodzi [emoji3]

A tak na marginesie, czym zajmuje się opiekun?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Zapytaj opiekuna :luka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A inne ciepłe sektory?

 

Wiesz, teraz jest przed świetami, dużo ludzi robi zakupy, koniec tygodnia wiec zawsze jest większy ruch. Myśle ze po nowym roku powinno być lepiej z miejscem na cieplejszych sektorach/poziomach.

Najlepiej testować, Ci co maja przyjechać to ewentualna zmianę lokalizacji zawsze zobaczą na forum i przyjadą

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Nam potrzebne jest stałe miejsce spotkań. Tak jak to było do tej pory. A nie na skoczka raz tu raz tam.

Mamy jeszcze parę dni więc proponuje poszukać i wybrać najlepszą lokalizację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nam potrzebne jest stałe miejsce spotkań. Tak jak to było do tej pory. A nie na skoczka raz tu raz tam.

Mamy jeszcze parę dni więc proponuje poszukać i wybrać najlepszą lokalizację.

 

Dla mnie arkadia będzie Ok, sektory które podałeś. Jakiś przez te kilka zimnych miesięcy się przeczymy ;)

 

Na lato pod chmurką to fajne miejsce jest na Polczynskiej przy biedronce. 3bc44d594c67da2b1f416256cb3f829c.jpg kawałek fajnego parkingu na uboczu. Ale to tylko luźna propozycja ;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mało razy dupy nam zmarzły na forcie? ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A mało razy dupy nam zmarzły na forcie? ;-)

 

Wg mnie niech zostaje Arkadia, nowy szeryf niech zdecyduje który poziom, bo zbadał sytuacja osobiście.

 

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukasz na siłę bo tobie bliżej,( a mi tam daleko :bleble ) a za parę miesięcy znikniesz z forum, znam to z autopsji ,tak jak szybko sie zwinąłeś z opłatka , na siłe szukasz opiekuna, nam nie potrzeba opiekuna od kąd Preziu zrezygnował,i tak sami dajemy rade a większej frekwencji tym nie zrobisz i nie rób z nikogo na siłe opiekuna, bo ze Gołab jest aktywny i zawsze obecny to nie znaczy ze musi byc opiekunem,chyba ze sam tego chce :respect dla mnie ta trójca niech będzie, większość wie o kim pisze , ale jeszcze raz ci powtarzam nie wpłynie to na frekwencje ,ciśniesz o zmianę opiekuna a nie wiesz po co on i co robi :krzeslem a tak swoja droga tesco Gocław jest czynne 24h, a po 20 w poniedziałki to tłumu nie ma , na dole w grzanym pomieszczeniu , a cieplo jest na pewno bo któregoś roku tam rozgrzewałem passata jak paliwo ujowe zamarzło 4 godziny i był do odpalenia, a na Arkadi w zimne wietrzne dni potrafi niezle pi...ić , wpadłeś na jednego spota i gwiazdorzysz, na opłatku zagwiazdorzyłeś i jak na tym wyszedłeś ,zluzuj majty niech sie wszyscy wypowiedzą, ale zapomnij o pielgrzymce takiej jak pare lat temu, w mazowieckim nie zobaczysz amen :chat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marwitko ty daj mi numer do swojego dealera hehehehe , pomijając wszystko to święte słowa. W zasadzie to i tak te same mordki będą zawsze i niezależnie od tego gdzie i kropka . Zostaje arkadia i koniec tematu a poziom to ustalimy 02.01.2017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szukasz na siłę bo tobie bliżej,( a mi tam daleko :bleble ) a za parę miesięcy znikniesz z forum, znam to z autopsji ,tak jak szybko sie zwinąłeś z opłatka , na siłe szukasz opiekuna, nam nie potrzeba opiekuna od kąd Preziu zrezygnował,i tak sami dajemy rade a większej frekwencji tym nie zrobisz i nie rób z nikogo na siłe opiekuna, bo ze Gołab jest aktywny i zawsze obecny to nie znaczy ze musi byc opiekunem,chyba ze sam tego chce :respect dla mnie ta trójca niech będzie, większość wie o kim pisze , ale jeszcze raz ci powtarzam nie wpłynie to na frekwencje ,ciśniesz o zmianę opiekuna a nie wiesz po co on i co robi :krzeslem a tak swoja droga tesco Gocław jest czynne 24h, a po 20 w poniedziałki to tłumu nie ma , na dole w grzanym pomieszczeniu , a cieplo jest na pewno bo któregoś roku tam rozgrzewałem passata jak paliwo ujowe zamarzło 4 godziny i był do odpalenia, a na Arkadi w zimne wietrzne dni potrafi niezle pi...ić , wpadłeś na jednego spota i gwiazdorzysz, na opłatku zagwiazdorzyłeś i jak na tym wyszedłeś ,zluzuj majty niech sie wszyscy wypowiedzą, ale zapomnij o pielgrzymce takiej jak pare lat temu, w mazowieckim nie zobaczysz amen :chat

 

Drogi Marwitku, nie wiem po co mi ciśniesz skoro mnie nie znasz. Może kiedyś zniknę z forum, może nie. Narazie jestem i się udzielam.

 

Co do opłatka, mogłem być na 2godz to byłem na 2godz, flaszkę postawiłem. Co do reszty wieczoru to moja sprawa, wiec nie spinaj się, bo to niepotrzebne.

 

Co do opiekuna to było jakieś głosowanie na ostatnim spocie. Nie do końca rozumiem jego funkcje wiec czekam aż ktoś mi wytłumaczy sytuacje, nie cisnę;)

 

Może jestem młody i nowy na forum, ale to nie znaczy ze nie mogę dawać pomysłów i udzielać się w celu poprawy frekwencji. Może za jakiś czas zrozumiem Twoje słowa, ze nie warto.

 

Co do miejsca to mi wszędzie blisko, raz w miesiącu można się przejechać i do Siedlec jak będzie trzeba. Fort Wola było mi blisko, przyznam, arkadia tez może być, Gocław tak samo.

 

Niema co się ciśnieniowac tylko spokojnie podejść do tematu, a nie opierd..łac za każdy post;)

 

Pozdro

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmiana opiekuna była ,nie pamietam kiedy,był pomysł było hasło ja założyłem watek , opiekunowie sa ci sami lepiej nie jest gorzej nie będzie, było głosowanie , na spocie wszyscy sie odzywali,na watku tylko zbędne komentarze i wyszło ze to ja chce zmiany opiekuna a i z tego co mysle ta sama kandydatura teraz co i tamtym razem , wiekszosc była ze adamwwl, ale było ze sie nie nadaje ale moje zdanie to Gołąb i buli pewnie będzie, jak wo gule dojdzie do takiego tematu tu, nie słownie, i nie czepiam sie do ciebie ale tak jest z reguły takie realia,a spot dla mnie gdzie bedzie tam bedzie,tu miałem 50km i jezdze ostatnio rzadko, jak cie uraziłem to sory :zdrowko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mojej osoby na to stanowisko proszę nie zgłaszać, nie nadaje się, nie chce. Co do spotów Gocław też pasi. Mariusz podjeć zobacz wieczorem jak to wygląda. A może ktoś podrzuci jeszcze inne miejscówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zmiana opiekuna była ,nie pamietam kiedy,był pomysł było hasło ja założyłem watek , opiekunowie sa ci sami lepiej nie jest gorzej nie będzie, było głosowanie , na spocie wszyscy sie odzywali,na watku tylko zbędne komentarze i wyszło ze to ja chce zmiany opiekuna a i z tego co mysle ta sama kandydatura teraz co i tamtym razem , wiekszosc była ze adamwwl, ale było ze sie nie nadaje ale moje zdanie to Gołąb i buli pewnie będzie, jak wo gule dojdzie do takiego tematu tu, nie słownie, i nie czepiam sie do ciebie ale tak jest z reguły takie realia,a spot dla mnie gdzie bedzie tam bedzie,tu miałem 50km i jezdze ostatnio rzadko, jak cie uraziłem to sory :zdrowko

 

No na spocie tak ustalili panowie bo ja nie udzielałem głosy bo nie znałem nikogo. Gołąb i Buli byli wybrani.

Tak czy inaczej co do opiekunów to nie wiem o co chodzi a chciałbym się dowiedzieć, tak poprostu dlatego kręciłem ten temat;)

 

 

Nie uraziles mnie tylko się zdziwiłem ze tak naskoczyles;)

 

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

załóż nowy watek, bo to nie miejsce z tematem zmiana opiekuna, a tak sie smietnik na spotowym robi i nie dziw sie czemu dwóch łysych bo od kad pamietam a robić z kogoś siła opiekuna, bez sensu a jak juz wspominałem nam do niczego nie jest potrzebny, ewentualnie czasem , tak wiec zakladaj nowy watek z tematem wybór opiekuna i zuc propozycje ,albo chętni sami sie zgłuszą :haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz rację, odbiegamy od tematu wątku :)

 

Daj już spokój z tym opiekunem. Na spocie pojawił się temat, a ja tylko jestem ciekawy kto to jest opiekun i czym się zajmuje, jakie kiedyś miał zadania itp czysta ciekawość. Broń boże żebym chciał kogoś zmieniać a tym bardziej na siłę wybierać nowego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam to ja zaproponuję może galerię na Powstańców śląskich w carrefure parking 2 poziom tam zawsze wiater hulllał arkadia fajna ale tam zawsze fuul i gdzie znaleźć miejsce dla 40, - 50 passatów,:rozpacz :kciuki

 

ps, grzania nie ma , ale i na łeb nie pada , tylko jeden taki to z buta by chodził :luka,.

 

ot taka propozycja :kciuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności