Skocz do zawartości
riccardoa

Spoty Warszawa 2017 pierwszy pon. miesiąca 04.12.2017

Rekomendowane odpowiedzi

Tak na szybko coś skleciłem z tego co jest na stronce Arkadii (niestety nie idzie pobrać tego obrazka więc robione ze zrzutu ekranu)

W czerwonym kwadraciku, jest sektor cichy i w miarę "ciepły". tam najczęściej się spotykają inne grupy aut. Strzałeczkami oznaczona droga jak tam wjechać od strony torów kolejowych, czyli ulicy Kłopot (bo wbrew pozorom nie jest to takie łatwe).

Co myślicie?

Pomysł z różnymi miejscówkami w stolicy przerabiałem w Polo Klub Polska. Była to ciekawa opcja. Można by spróbować.

Tesco Gocław też mi znane, i naprawdę godna uwagi ta miejscówka.

mapka arkadia.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ty to wiesz, ja to wiem, ale chętnych brak , mi to wisi, wiele klubów ma w arkadi spoty audi tyż :bleble , ale czy jak nas jest garstka to czemu nie skontrolować

 

Dla mnie tez nie problem podjechać na Gocław :) Temperatura temperatura, znalesc na arkadii cichsze miejsce bo ostatnio staliśmy przy jednym z głównych wjazdów na parking

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

I co to za sektor?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest miejsce tylko na zime ,a co z latem chcecie siedzieć pod dachem, a gdzie spotkanie pod chmura, kazdy wie ze plener nie przejdzie , a na dachu promenady ,moim zdaniem idealne miejsce pusto zawsze nawet w w dni ostro handlowe, tam było pusto, a pod arkadia gdzie zewnętrzne? gołąb pisał, zakaz ,wiec gdzie ?znowu będzie wymyślanie , a co będzie jak fort otworzą, wracamy ? jesli tak to co za różnica gdzie będzie, jak to tylko czasowe :ziomal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym proponował tego 6.2.2017 spotkać się na tym Gocławiu, ocenić osobiście jak to miejsce. Skoro marwitko zachwala to będzie fajne miejscówka na letnie spotkania, a i zimą nie będzie tragedii. :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja to bym proponował tego 6.2.2017 spotkać się na tym Gocławiu, ocenić osobiście jak to miejsce. Skoro marwitko zachwala to będzie fajne miejscówka na letnie spotkania, a i zimą nie będzie tragedii.

 

na na dachu promenady jest pusto, chyba ze ktos chce zeby go ludzie widzieli :hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na na dachu promenady jest pusto, chyba ze ktos chce zeby go ludzie widzieli :hyhy

 

Dla mnie ok, niech się reszta wypowie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To gdzie w końcu to jutrzejsze spotkanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie arkadia a na miejscu dogadamy co na przyszłość ewentualnie zrobimy objazdówkę na promenadę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak w temacie arkadia a na miejscu dogadamy co na przyszłość ewentualnie zrobimy objazdówkę na promenadę

w sobote objazdówkę miał emil ,pokazałem mu jak to wygląda ,wiec spot na arkadi i potem reszta planu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jestem świeżak będzie to moje pierwsze spotkanie z klubowiczmi więc chciał bym się dowiedzieć gdzie się spotykacie i o której. Ciężko z tego wszystkiego ogarnąć. Z tego co się doczytałem to spotkanie jest w Arkadii poziom -2 G04 koło godziny 20?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

 

Jestem świeżak będzie to moje pierwsze spotkanie z klubowiczmi więc chciał bym się dowiedzieć gdzie się spotykacie i o której. Ciężko z tego wszystkiego ogarnąć. Z tego co się doczytałem to spotkanie jest w Arkadii poziom -2 G04 koło godziny 20?

 

tak, arkadia, poziom -2, godz 20. sektor to najlepiej od 19 sprawdzać, bo zawsze ktoś jedzie wcześniej i ogarnia najmniej pusty sektor. ale myślę że na G03-04 będzie najlużniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja chyba odpadam,moj znowu polegl i nie odpala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Emil, Zabrać się z kimś nie mozesz?

 

Krótka lista obecności. Kto się zapowiada?

1.george1255

 

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No ja chyba odpadam,moj znowu polegl i nie odpala

Emil pisz do "Czaja" on z Chotomowa będzie jechał. Ja odpadam bo mam służbę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok Mareczku,no zadzwonie zobaczymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ok Mareczku,no zadzwonie zobaczymy

Jeżeli już to z Wyped będę śmigal. Ale jeszcze nie wiem czy będę. Ziółkowski padło auto i będę go musiał odstawić do domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kardynalski mnie zgarnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Emil, Zabrać się z kimś nie mozesz?

 

Krótka lista obecności. Kto się zapowiada?

1.george1255

 

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

2. czubson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kardynalski mnie zgarnie

 

:hurra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nasz przyjazd stoi pod znakiem zapytania poniewaz Kardynalskiemu robota wyskoczyla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności