Skocz do zawartości
syga19

Kiedy lifing/ co się zmieniło ? Passat B6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Tak jak w tytule , szukam ale nie znalazłem. Co zmieniło się w Passacie b6 po lifcie? Środek to wiadomo, zegary, kierownica, grill z dużym znaczkiem ale czy coś jeszcze? Głównie chodzi mi o lampy , czy bixenon od początku produkcji do tego z 2011 roku czym się różni? Bo mi się wydaje, że jest taki sam. Muszę jedną lampę dokupić a nie chce strzelić babola.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W reflektorach po liftingu są już inne sterowniki do skrętu światła (inne oznaczenie) i przetwornice są montowane od dołu (nie wiem, czy kod etka jest ten sam, co w lampach sprzed liftu).

Lifting ogólnie był w drugiej połowie 2008, jakiś czas po wprowadzeniu MY09...

W wnętrzu zmiany były przeprowadzane stopniowo-z moich obserwacji najpierw zmienione zostały zegary na niałe, następnie kierownica (chyba połowa 2009r) i na końcu panel klimatronika (w 2010).

Oczywiście w 2008 miałeś już montowane silniki CR, była jeszcze krótka seria CR na czerwonych zegarach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli przetwornice z lampy poliftowej nie będą pasować dla lampy przedliftowej? Czy pasują wtyki tylko mocowanie jest inne? Cena lampy kosmos - 1500 zł sztuka. Przed liftowe kupię dwie za 1200 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co zmieniło się w Passacie b6 po lifcie?

Passat b6 po dużym lifcie to jest b7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przetwornice są montowane od dołu
z boku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z boku

Racja, przed liftem były od spodu, po lifcie od strony chłodnicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności