Skocz do zawartości
KRIS M

Nie działa masaż fotela

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nie znalazłem podobnego wątku więc zakładam nowy . Mam problem z masażem w fotelu kierowcy mianowicie nie działa jak powinien startuje tylko , wykonuje jeden cykl 2-3 sekundy i koniec . Do niedawna działał normalnie tj. cały cykl trwał ok. 2-3 min . Błędów brak .Dodam tylko że regulacja elektryczna odcinka lędżwiowego działa normalnie . Ma ktoś pomysł co może być nie tak .?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie do posiadaczy tego "bajeru" jak u was z podświetleniem przycisku włączania masażu bu u mnie w ogóle nie jest podświetlony ani przed ani po włączeniu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ten sam problem mam,działał normalnie masaż teraz tylko 2-3 sekundy:(

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Naprawiłeś już coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam pojęcia jak się do tego zabrać. Będę musiał podjechać do serwisu, bo miejscowe fachmany rozkładają ręce .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam  wracam do tematu bo niestety nie udało się do tej pory usunąć usterki . Byłem w serwisie nici jeden z mechaników podjął próbę rozebrał fotel po czym stwierdził że mechanicznie wszystko ok. Wszystko przesuwa się lekko bez oporów i uważa że problem tkwi w  sterowniku. Może ktoś podpowie gdzie tego szukać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wracam do tematu gdyż dalej jest nie rozwiązany . Nie pomogła nawet wizyta w ASO stwierdzili że trzeba wymienić cały fotel za jedyne 2000zł. Mam pytanie czy może ktoś wie czy za masaż odpowiada ten sam element co za regulacje lędżwiową czy coś dodatkowego ?

Edytowane przez KRIS M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ,obsługuje to wszystko sterownik ustawiania siedzenia kierowcy J 810 ; dobrze byłoby podłączyć VCDS-a i odczytać błędy w bloku 36 - dotyczy właśnie J 810 .Ale przecież byłeś w ASO jak piszesz ,gdzie dostałeś "receptę" na 2000 zł..Możesz poczytać wątek dotyczący fotela :

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błędów  brąk. Pewnie usterka mechaniczna chociaż  gdzieś  czytałem  że może  być wina oprogramowania ale to powinni stwierdzić w ASO.Wątek czytałem nie wiele mi to pomogło. Trzeba będzie rozebrać  fotel ale to niestety  nie na moje umiejętności. A żaden  mechanik nie chce się  tego podjąć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności