Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Te są zwykłe od B7 z brązowym wnętrzem, te wcześniejsze to exclusive, mają one kremową lamówkę i są czekoladowe. Zawsze full skóra ;)

autowp.ru_volkswagen_passat_variant_exclusive_2.jpg

Edytowane przez Wolfe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pierwszy i nie ostatni ;) sam dokładałeś fotele czy już takiego kupiłeś, nie siedziały one w tym samochodzie jak wyjechał z fabryki(boczki drzwi masz czarne)? Bo mieszek jest nieoryginalny.

Edytowane przez Wolfe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie. Mam u siebie podgrzewane fotele w b7 (zwykle taborety z tym ze oparcie jest elektryczne i ma sterowanie lędźwiami tez elektryczne) trafiły się fotele z cc ale nie maja podgrzewania jest szansa przełożyć maty, czy są one jakoś zespolone (z gąbka czy materiałem). Jeżeli ktoś rozbierał, proszę o informacje.

dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie są nijak zespolone .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam fotele z CC z taka wtyczka 2pin niebieski i żółty kabelek.

Idzie ona z zapinki pasa.

W B6 z maty sprawdzającej czy fotel jest zajęty i zapinki pasa idą 2 przewody zielony i brązowy do 10pinowej wtyczki. Da się to jakoś ożenić.

 

BE079F7F-D396-41E4-8BD9-AA86D03D8A61.jpeg

87BD7AC6-859C-4796-BC9B-B7F51F500D7F.jpeg

Edytowane przez Wolfe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli w CC jest tylko zapinka pasa i ma dwa przewody, a w B6 jest i zapinka i czujnik w fotelu, i też ma tylko dwa przewody ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak. Jak patrzyłem pod fotel z B6 kable idą do maty i zapinki, jest rozgałęzienie, w CC wygląda jakby bezpośrednio szło do zapinki, możliwe że też jest tam ta mata, nie rozbierałem fotela, ale nie widziałem tam żadnego rozgałęzienia. W B6 są 2 kabelki zielony i brązowy, wiadomo co jest masą, w CC kolory nic nie mówią. Przeglądałem ELSE i nie znalazłem nic pomocnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo w fotelu z CC zapięcie pasa zamyka obwód także kolory nie grają różnicy.

Sprawdź miernikiem na przelotowość. W CC zapewne zapięcie pasa zamknie obwód jak pisałem wyżej, a zobacz jakie wskazania będziesz miał w B6 jak usiądziesz na fotel i zapniesz pas. 

Pewnie będzie jakaś wartość rezystancji, aczkowielk z drugiej strony pytanie czy w fotelu kierowcy na pewno jest mata do sprawdzania czy fotel jest zajęty, bo na logikę rzecz biorąc bez kierowcy auto nie pojedzie, także czujnik w zapięciu pasa byłby wystarczający, a mata zbędna. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie ,

aby nie rozpoczynać nowego tematu pozwolę sobie zapytać tutaj bo może ktoś miał styczność z tematem. 

Zakupiłem fotele z passata CC ( czytając po niektórych grupach na facebooku ze podchodzą P&P ) i podczas próby przekładki do mojego passata B7 pojawił sie problem , nie pasują mocowania tylnego oparcia kanapy ( poniżej załączam fotki ) , obecne metalowe " mocowania " sa za szerokie do obecnej " dziury " w oparciu.  Czy wie ktoś może co z tym począć ? czy próbować przerabiać ja w oparciu czy może przypiłować ten metalowy zaczep? 

 

99432047_247036986551182_7556159796626325504_n.jpg

99295952_273827820428046_6774636359056359424_n.jpg

100671879_947025682417210_1160832185826017280_n.jpg

100488037_640561136493655_5496349681111793664_n.jpg

99341672_283164093079670_7005262509280067584_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiej średnicy masz bolec przy karoserii. W oparciu tym nowym ten plastik można wyjać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogarnięte. Plastik wyjąłem , o 2mm powiększyłem otwór i jest wszystko ok.

Edytowane przez Damian91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.05.2020 o 16:00, zima18 napisał:

Sprawdź miernikiem na przelotowość. W CC zapewne zapięcie pasa zamknie obwód jak pisałem wyżej, a zobacz jakie wskazania będziesz miał w B6 jak usiądziesz na fotel i zapniesz pas. 

W obu wskazania takie same.

Podłączyłem randomowo pod nową wtyczkę wszytko działa.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a powie ktoś czy duża jest różnica w sofcie modułu pamięci 3c8 959 760 C a 3c8 959 760 E. Pierwsza wersja  s2901, a druga s3001.

Czy to jest znaczna różnica w sofcie ? Można się spodziewać lepszej pamięci, dokładności w ustawieniach w wyższej wersji ? Jest sens płacić więcej za wersję E ?

Dzięki za odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Skorzystam z tematu i rownież zapytam o fotele. Mam b7 z 2013 highline ( wersja UK). Fotele są najzwyklejsze szmaciaki jakie byly w b7. Fotel kierowcy ma sterowanie elektryczne pochylenia oparcia i lędźwi. Mysle nad wymiana na pól skore lub skóre. W przypadku pół skory nie powinno być chyba żadnego problemu ( chociaż one tez wystepowały chyba z podgrzewaniem ale w tym przypadku można się obejść bez tej funkcji). W pezypadku skóry jest już kwestia tego podgrzewania. Czy wystarczy dodatkowo wymienić sterowanie klimatronikiem na takie ktore ma przyciski od grzania i bedzie to dzialalo czy trzeba jakis dodatkowych przerobek instalacji? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od niedawna mam B7 w skórze z grzanymi tylko przednimi fotelami. Tylna kanapa nie jest grzana, fotele bez wentylacji. Zastanawiam się czy bardzo będą się nagrzewać  w okresie letnim przy wysokich temperaturach. Zastanawiam się nad zakupem pokrowcy materiałowych. Dotychczas w B5 z welurami byłem z nich zadowolony w zimę ciepło latem wystarczyło na chwile otworzyć okna  i było ok.

Napiszcie czy ktoś miał problem ze skórami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności