Skocz do zawartości
ferdas

Proszę o analizę logów 1.9 tdi pd bxe Passat b6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich to mój pierwszy post. Prosze kogoś obeznanego w temacie o analizę logów z grupy 011 dynamicznie mojego Paska. Czy przeładowanie o 200-250 mbar bedzie powodowało, iż auto słabo będzie przyśpieszać. I dlaczego w dolnym zakresie obrotów ciśnienie jest za małe. Dodam od razu, iż przepływomierz jest sprawny, czujnik cisnidenia w IC sprawny, egr raczej też. Elementy podmieniane z drugiego mojego takiego samego silnika tzn. BKC. Wszystkie dane są takie same. Mam vcds-a i sztanga bez problemu chodzi w całym zakresie , tak przynajmniej wygląda. Jak kierownice się rozłorzą to rury twardnieją, czyli turbo pompuje, słychać to także. Czy jednk z tych logów może wynikać, że jednak geometria nie działa tak jak tżeba? Gruszka cicnienie trzyma nie zchodzi ono wogole z niej. Turbina jednak trochę wyje, szczagólnie jak jest nie rozgrzana. W dolnym zakresie do 2000 w miarę dobrze jedzie na 3 czy 4 biegu, ale już na 1 czy 2 biegu przy tych obrotach szału nie robi. Od 2000 nie przyśpiesza chyba tak jak trzeba. Jaka powinna być róznica ciśnień w logu grupy 011, aby samochód ciągnął tak jak trzeba? tzn. jaka maksymalnie róznica może być? W tryb awaryjny samochód nigdy nie wszedł. Dzięki z góry i pozdrawiam.

http://vaglog.pl/log-011_7V98A.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Bede miał chwilkę to w sobotę postaram sie zrobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności