Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,potrzebuje pilnej pomocy, więc opszę mój problem: 2 miesiące temu mymieniłem turbinę na regenerowaną, wszystko jest ok ma moc ale tylko !!! podczas jazdy podczas puszczenia ,,pedału gazu,, słychać gwizd. nie ma takiego objawu podczas postoju na wolnych obrotach i nie ma tego podczas dodania ,,gazu,, nawet do 5000 obr/min na postoju. Tylko podczas jazdy:devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przewód od doładowania masz pęknięty lub opaska puściła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Która opaska i jaki przewód doładowania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.. tez mam pytanie odnosnie turbiny.. turbine wymienialem 6miesiecy temu na nowa.. moc jest ciagnie dobrze z tym ze dzis uslyszalem pogwizd ( przedmuch ) przy dodaniu gazu i po odpuszczeniu zaczyna sie kolo 1.5tys obrotow.. przedmuch slychac gdzies z okolicy pod turbina..moze mila ktos taka sytuacje i wie co moze byc przyczyna? Pozdrawiam

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ludziska potrzebuje pomocy .. mam passata B5 1.9 130km . jak rozpedzam go czasami wył sie turbina . odpalam ponowie i dziala na nowo .. nie wiem czy to turbo do regeneracji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam ludziska potrzebuje pomocy .. mam passata B5 1.9 130km . jak rozpedzam go czasami wył sie turbina . odpalam ponowie i dziala na nowo .. nie wiem czy to turbo do regeneracji

 

Zmienna geometria pewnie się zacina i turbo przeladowuje.Spróbuj go przegonić i powinno pomóc jeśli nie raczej turbo do czyszczenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zmienna geometria pewnie się zacina i turbo przeladowuje.Spróbuj go przegonić i powinno pomóc jeśli nie raczej turbo do czyszczenia

 

a myslisz ze nie bedzie turbina do regeneracji ?

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

najgorzej jest jak przy okolo 100/h wbije 6 bieg i go rozpedzam najeczesciej wtedy sie wyl . jak na 5 bieg go rozpedzam do 120/h wbije 6 i idzie dalej . czasami nawet przy zejsciu z biegow wyl sie i ****

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

ogolnie fakt jak go przegonilem troche byl spokoj na jakis tydzien pozniej znowu zauwazylem to samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba ją oczyścić z sadzy bo się kierownice blokują. Najlepiej wymienić na zregenerowaną bo i tak pewnie już za długo nie pożyje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze ktos zna jeszcze jakies powody wyl sie trbiny w passacie b5fl1.9 130 km . i czy mozna ocenic jej stan za pomoca VAG?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam ludziska potrzebuje pomocy .. mam passata B5 1.9 130km

Nie pisz gdzie popadnie tylko w wątku dla danego modelu passata

jak rozpedzam go czasami wył sie turbina . odpalam ponowie i dziala na nowo .. nie wiem czy to turbo do regeneracji

Proponuję przeczytać lekturę o trybie awaryjnym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak w B5 ale w B7 miałem problem spowodowany lewym powietrzem (kuny w jakiś sposób przegryzły przewody), po wymianie węża tryb awaryjny się wyłączył i turbo zaczęło działać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności