Skocz do zawartości
wagen

[B8] Kamera cofania

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za info. Czytałem o tym i specjalnie zaplatałem kable, niestety bez efektu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

posiada ktoś parametry do sterownika kamer 360, 5Q0907556C  do sedan B8 ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy kamera o numerze 3G0827469CG będzie dobra do założenia w passacie b8 kombi z 2017 roku? Planuję  założenie ale z końcówkami ,,E.H.L" są ciężko dostępne niestety.  A może ktoś kto ogarnia temat to by zrobił listę z nowymi numerami by nie powtarzać pytań. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też poluję na kamerkę i tez mam problem ze znalezieniem E/H/L. Chętnie bym się dowiedział które oznaczenia z tych dwuliterowych są do przedlifta. Zastanawiam się też na ile znaczek (emblemat) zmienił się w polifcie i czy będzie pasował.

Edytowane przez kalinero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Freddie napisał:

@kalinero

W kwestii znaczka to kolega @Ysebulba zmieniał:

 

Czyli jest to do zrobienia jeśli chodzi o sam znaczek. A można wymienić znaczek w module z kamerą cofania? Tzn. sam emblemat, który jakoś jest połączony z modułem kamery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.01.2024 o 16:36, Puch napisał:

Problem rozwiązałem:)

Przypomnę, kamera generowała błędy po podpięciu do CAN samochodu, poprzez "przelotkę", którą podpinało się do szarej wtyczki. Po licznych testach i długich godzinach spędzonych w garażu doszedłem do wniosku, że problem był spowodowany przez sianie zakłóceniami na lini CAN-high. Rozbroiłem więc kostkę tak, żeby CAN-hihg był tylko przelotką z oryginalnej instalacji samochodu, a przewód od kamery podpiąłem tylko do CAN-low.

Teraz dynamiczne linie działają, a w samochodzie nie ma błędów.
...

Cześć, analizowałem Twój post, gdyż mam podobny problem po wpięciu się tą przelotką w CAN...
Próbowałem kombinacji:
- Kiedy wpinam się przez przelotkę, to radio nie załącza się razem z zapłonem ;]
- CAN-High wypinam przed przelotką i wpinam bezpośrednio do radia - Radio się załącza, jest obraz - brak linii skrętnych
Nie mogę zrozumieć jak to dokładnie podłączyłeś - w sensie jaki kabelek w którą wtyczkę...
Mógłbyś to jakoś rozwinąć? Byłbym wdzięczny...

Zrzut ekranu 2024-04-10 201520.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności