Skocz do zawartości
johny x

Spot na jeziorze Pogoria

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

:czapa

 

 

Jak w temacie zapraszam Wszystkich na Spota nad jeziorem Pogoria w Dąbrowie Górniczej

:vw:. Miejscówkę mamy sprawdzoną :ok: , można zrobić ognisko , po grillować , pomoczyć nogi w wodzie lub popływać :wanna. Na miejscu jest też możliwość noclegu po ciężkim dniu :piwko , spanko w aucie lub namiocie .

Na Spota zabieramy całą rodzinę , koce , leżaki , krzesełka , stoliki , parasolki , baloniki , piłki , sprzęty wodne i co tam jeszcze wlezie do auta :D .

Jako że będziemy grillować , więc zabieramy wszelakie specjały :mlask na grilla to już według indywidualnych upodobań smakowych + reszta (trunki) we własnym zakresie ;) .

Wstępnie rezerwujemy dwie daty weekendy w miesiącu wrzesień , aby trafić na dobrą pogodę tj. 3,4 wrzesień, jak nie będzie pogody będziemy dumać nad innym terminem . Temacik na bieżąco będę odświeżał :ok:.

 

Godzina Spocika : 14:00

 

Lokalizacja Spocika :vw: :

Wojkowice Kościelne ul. Dąbrowska 36a. Po wpisaniu tego adresu navi doprowadzi was do szutrowego parkingu. Następnie należy się kierować w lewo gruntową drogą w dół wyrobiska nad brzeg jeziora (taki mały off road, ale spoko, osobówki dają radę), w razie czego dzwonić do Deszczowego 500089040 lub do Robusia 519732227, to Was doprowadzimy :ok:.

 

 

Lista chętnych :

 

1/ johny x + familia :vw:

2/ Miły :provw:

3/ Robuś + familia :vw:

4/ Mkpol :vw:

Edytowane przez johny x
uzupełnienie listy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

27 jestem w breslau na koncercie Ramsteina :gitara. Natomiast drugi termin jak najbardziej :marecek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 jestem w breslau na koncercie Ramsteina . Natomiast drugi termin jak najbardziej

Zrobiłem jeden termin może akurat przypasi pogoda :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak 4 września,to jestem chętny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja odpadam jestem na L4 popaprało sie troche ze zdrowiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś szczegóły? Godzina, lokalizacja? :hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie,można prosić jakieś szczegóły? Jaka godzina itd....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lokalizacja spota: Wojkowice Kościelne ul Dąbrowska 36a. Po wpisaniu tego adresu navi doprowadzi was do szutrowego parkingu. Następnie należy się kierować w lewo gruntową drogą w dół wyrobiska nad brzeg jeziora (taki mały off road, ale spoko, osobówki dają radę), w razie czego dzwonić do Deszczowego 500089040 lub do Robusia 519732227, to was doprowadzimy. A jeśli chodzi o godz rozpoczęcie, to pewnie w sobotę "w samo południe":hyhy Ja z Deszczem będziemy tam pewnie rządzić od piątku wieczorem, ale dla pewności proszę wczesniej dzwonić, to się dogadamy.:passatfan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lokalizacja spota: Wojkowice Kościelne ul Dąbrowska 36a. Po wpisaniu tego adresu navi doprowadzi was do szutrowego parkingu. Następnie należy się kierować w lewo gruntową drogą w dół wyrobiska nad brzeg jeziora (taki mały off road, ale spoko, osobówki dają radę), w razie czego dzwonić do Deszczowego 500089040 lub do Robusia 519732227, to was doprowadzimy. A jeśli chodzi o godz rozpoczęcie, to pewnie w sobotę "w samo południe" Ja z Deszczem będziemy tam pewnie rządzić od piątku wieczorem, ale dla pewności proszę wczesniej dzwonić, to się dogadamy.

Dzieki Robuś za lokalizację :kumple , uzupełniono lokalizację w 1 poście tematu :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jako że jestem z Dąbrowy to też postaram się podskoczyć na chwile jak córa pozwoli. Passata niedawno kupiłem to może jakiejś pożytecznej wiedzy trochę uda się zebrać na początek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli mam rozumiec spot w sobotę ok 12ej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam rozumiec spot w sobotę ok 12ej?
Godzina Spocika : 14:00
:bezzebow masz czytać a nie rozumieć :DD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czyli mam rozumiec spot w sobotę ok 12ej?
A jeśli chodzi o godz rozpoczęcie, to pewnie w sobotę "w samo południe" Ja z Deszczem będziemy tam pewnie rządzić od piątku wieczorem, ale dla pewności proszę wczesniej dzwonić, to się dogadamy.
Godzina Spocika : 14:00

Wszystko napisane ;), Robuś i Miły będą tam od piątku , co do soboty to jak komu pasuje , jak kto będzie wcześniej, nic się nie stanie bo na miejscu będzie już nasza mocna ekipa :ok::provw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje Wszystkim za przybycie :kumple , miejscówka megazajefajna :dobrze , miejsca na zaparkowanie fury pod dostatkiem ;) , pogoda przypasiła czego chcieć więcej :beach: . Miło było pogadać :kumple , klimacik jak zawsze przedni. Dziękuje i do następnego :vw:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziękował za przesympatycznie spędzone chwile :super: piknik pierwsza liga :vw: . Miejscówka super :ok: mam nadzieję, że uda się częściej :victory . Wery Danke Szyn za kulkę, ciacho, golonko i flakona :-P:064::serducho

 

81f0aec9.jpg

 

Pozdrowionka :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miło było poznać, jak tylko czas pozwoli to do następnego razu.

Przy okazji chciałem dołączyć do grupy śląskiej ale skrzynkarainman777 jest niestety pełna :padaka

Edytowane przez Czabs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, miałem was wziąć z zaskoczenia, ale niestety nie poskładało się i nie mogłem przyjechać.

W każdym bądż razie pozdrowienia dla wszystkich a szczególnie dla tego w tym dużym czerwonym :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miło było poznać, jak tylko czas pozwoli to do następnego razu.

Przy okazji chciałem dołączyć do grupy śląskiej ale skrzynkarainman777 jest niestety pełna :padaka

 

Zapraszamy częściej :vw:, wejdź w swój profil po lewej stronie będziesz miał okienko, kliknij dodaj go grupy i gotowe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chętnie będę się zjawiał jak tylko rodzina i praca pozwoli.

Co do grupy to instrukcje czytałem dołączania, tylko kończyło się errorem zapchanej skrzynki ale już się udało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby kto miał ochotę, to jutro razem z Deszczowym robimy "powtórkę z rozrywki":beach:.Będzie grill, % i nocne polaków rozmowy:drinks: :gitara:.Jak ktoś jest chętny, to info o miejscówce jest w pierwszym poście:vw:

ps Rozpoczynamy ok 18.00, kończymy... rano :D

Edytowane przez Robuś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności