Skocz do zawartości
szylton

Oświetlenie w B8 - LED TOP, LED BASIC i Halogen

Rekomendowane odpowiedzi

Mi też Ledy działają idealnie. Jeśli chodzi o tiry, to jeśli mają te lampki na górze kabiny, cokolwiek co trochę świeci, to były wykrywane bezbłędnie przy wyłanianiu się zza wzniesienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.10.2016 o 10:30, RADEK napisał:

sama lampa to tylko p0czątek,

jeszcze sterownik , kamera instalacja

i nie wiem czy się da

bo to jak z zegarami analog na AID po prostu misja niemożliwa

jesli ze zwykłych ledów na top basik zmiana sterownika  J745 przepięcie przewodów bezpieczniki  dla kazdej lampy i programowanie  nawet nie trzeba ciągnąc dodatkowych przewodów  bo moza wykorzystać przewody od sterowania silniczków starych lamp  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam 
Zakupiłem WV Passat w wersji city z halogenami 

Za led basic miałem 5-6 k dopłaty 

Zastanawiam się czy halogeny można wymienić na TOP LED przy cenie lamp na rynku wtórnym zmieściłbym się w 5- 6 k ( tyle co za basic) jednak tu proszę o info czy jest to w ogóle mozliwe ?? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś tu już wcześniej można było przeczytać że jest taka możliwość. Jednak sama informacja do potwierdzenia/sprawdzenia w historii forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Top led chyba dużo nie da poza wyglądem auta bo do pełni działania potrzebuje też kamery nad lusterkiem, a wersja city jeśli dobrze kojarzę jej nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, czy regulacja świateł (TOP LED) można zaliczyć do czynności gwarancyjnych? Bo serwis niby zrobił mi to bezpłatnie to chciał kasę za podłączenie komputera, bo podobno musieli sprawdzić błędy, dlaczego krzywo świeciły :blink

 

-----

Tak przy okazji straszny bałagan się zrobił na forum, znaleźć coś graniczy z cudem. Temat ze światłami w nawigacji.. 

Edytowane przez Dean

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w Waszych Passatach B8 ze światłami TOP LED też jest tak, że za każdym włączeniem świateł mijania lewy reflektor się kalibruje (podnosi) a prawy się nie rusza. Co któreś uruchomienie jest też tak, że oba się ruszają i kalibrują jak było w B7 (xenon). Sprawdzałem na ścianie i obawiam się, że lewy ma jakiś problem. Nie można go też na stałe podnieść śrubą jak w poprzednich, pomimo kręcenia nie rusza się.

Ponadto po otwarciu maski oba się opuszczają.

Edytowane przez kffiatek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.10.2017 o 17:13, kffiatek napisał:

Czy w Waszych Passatach B8 ze światłami TOP LED też jest tak, że za każdym włączeniem świateł mijania lewy reflektor się kalibruje (podnosi) a prawy się nie rusza. Co któreś uruchomienie jest też tak, że oba się ruszają i kalibrują jak było w B7 (xenon). Sprawdzałem na ścianie i obawiam się, że lewy ma jakiś problem. Nie można go też na stałe podnieść śrubą jak w poprzednich, pomimo kręcenia nie rusza się.

Ponadto po otwarciu maski oba się opuszczają.

Witam

Moje obydwa top ledy kalibruja sie za kazdym razem pro uruchomieniu silnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Robertsas napisał:

Witam

Moje obydwa top ledy kalibruja sie za kazdym razem pro uruchomieniu silnika.

Moje tez się kalibrują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy każdy Passat ma zwykłą żarówkę w bagażniku? Powiecie jakie jest jej oznaczenie? Pewnie jest w instrukcji, ale ta została w innym mieście :ph34r: Chciałbym to na led wymienić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Dean napisał:

Czy każdy Passat ma zwykłą żarówkę w bagażniku? Powiecie jakie jest jej oznaczenie? Pewnie jest w instrukcji, ale ta została w innym mieście :ph34r: Chciałbym to na led wymienić.

Kupiłem na motohid.pl taką:

27D7-594AD | C5W C10W Can Bus 8xSMD 42/43mm MONSTER biała 6000k | 25,00 zł - 1 szt.

Edytowane przez stvw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos ustwiał na wlasna reke LED Basic zeby swieciły dalej, miesiac temu korygowalem w ASO ustawienia po odbiorze auta ( swieciły jeszcze gorzej ) a teraz uwazam ze halogen H7 w O2 FL swiecił mi dalej, macie jakies pomysły na zmiane zasiegu bez koniecznosci oslepiania, czy po prostu ta wersja ma tak swiecic ?

Edytowane przez M77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jestem nowy na forum. Kupiłem Passata B8 ze światłami Top Led ale nie posiadają funkcji Dynamic Light Assist (w każdym razie jej nie znalazłem)

Czy to możliwe?

Doczytałem że do pełni szczęścia potrzebna jest kamerka w lusterku wstecznym, czy jest możliwość uzupełnienia auta o tą właśnie kamerkę jeśli faktycznie jej nie ma???

Z góry dziękuję za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz Top Led to konfiguracja na pewno wymusiła wszystkie opcje niezbędne do DLA.

Po czym wnosisz że nie masz DLA? Testowałeś to w ogóle? Pamiętaj, że w trybie Eco działanie DLA jest ograniczone (jedynie włącza/wyłącza długie). Pełne działanie DLA jest w każdym innym trybie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, googie napisał:

Jeśli masz Top Led to konfiguracja na pewno wymusiła wszystkie opcje niezbędne do DLA.

Po czym wnosisz że nie masz DLA? Testowałeś to w ogóle? Pamiętaj, że w trybie Eco działanie DLA jest ograniczone (jedynie włącza/wyłącza długie). Pełne działanie DLA jest w każdym innym trybie.

...no i oczywiście dźwigienka do przodu...za każdym razem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, googie napisał:

Jeśli masz Top Led to konfiguracja na pewno wymusiła wszystkie opcje niezbędne do DLA.

Po czym wnosisz że nie masz DLA? Testowałeś to w ogóle? Pamiętaj, że w trybie Eco działanie DLA jest ograniczone (jedynie włącza/wyłącza długie). Pełne działanie DLA jest w każdym innym trybie.

Niestety byłem dzisiaj w ASO w Zielonej Górze i powiedziano mi że ten egzemplarz tak już ma że DLA nie posiada... taka wersja na rynek francuski.(auto sprowadzone z Francji) Cała sprawa rozbija się właśnie o kamerę w lusterku wstecznym której mój nie posiada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, jak to jest z tym Leaving Home i Coming Home. Funkcja Leaving Home działa poprawnie, zaś Coming Home już nie. Gdy wychodzę nawet w totalnej ciemnicy i zamykam samochód to światła się nie świecą by pomóc mi trafić do domu. Gdy wychodzę z domu i pilotem otwieram samochód to światła się zapalają. Co jest nie tak? Takie ustawienia mam.

5B776CA1-E2FE-4BC2-B537-43F6E73869C2.thumb.jpeg.2f938152df74e5d3789186699f525636.jpeg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to po wyłączeniu zapłonu musisz pacnąć dźwignię od świateł drogowych. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy czy komuś paruje kamerka od DLA. Już drugi raz nam tak, ze kamerka jest zaparowana i nie działa DLA. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności