Skocz do zawartości
trasek

Partycypacja kosztów - ASO VW

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, na jakie wartości mogliście liczyć w partycypacji kosztów w ASO VW? Auto serwisowane, przebieg 46k prawdopodobnie docisk nie wyrabia. Na jaką partycypację mogę liczyć? Gwarancja skończyła się (3 lata albo 30k, ledwo 3 lata minęły).

 

Prawdopodobnie docisk (nie wiadomo czy sprzęgło czy skrzynia).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego VW ma w tym partycypować? Powiedzą że to wina użytkownika. Szkoda czasu na walkę z wiatrakami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego VW ma w tym partycypować? Powiedzą że to wina użytkownika. Szkoda czasu na walkę z wiatrakami...

A ja mimo wszystko bym spróbował. Docisk przy tym przebiegu to nie jest zużycie eksploatacyjne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem partycypacje w wysokości ponad 50% w kosztach nowej przekładni kierowniczej (strzeliła w momencie kiedy auto było w aso na likwidacji szkody z ac). Auto dawno po gwarancji producenta ale że jestem stałym klientem i robię u nich przeglądy i co większe naprawy to właśnie to spowodowało że wystąpili do producenta o dobrą wolę w sprawie kosztów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego VW ma w tym partycypować? Powiedzą że to wina użytkownika. Szkoda czasu na walkę z wiatrakami...

 

Witam, piszesz to na podstawie własnych doświadczeń? Nie sądze.

U mnie historia następująca : Passat b6, 2.0 tdi cbbb 170 km dsg, przebieg ok. 70.000.

Rozpada się DSG (na początku słabo wchodzi wsteczny, później co raz gorzej program awaryjne itd).

Auto dawno po gwarancji ale serwisowane w ASO w podstawowym zakresie (przeglądy).

Mój dealer wystąpił do VW o dobra wolę producenta i udało się bez problemów.

Zapłaciłem 600 zł kosztów, faktura była na ok 3.000 uzyskałem gwarancję 2 lata na naprawdę DSG, dzięki której auto sprzedałem później w ciągu 1 tygodnia :-) Dobra wola jest jak najbardziej możliwa w VW.

 

 

pozdrawiam - Maciek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja znam przypadek dobrej woli, gdzie była wymieniana głowica (mikropęknięcia) tylko za koszt robocizny, a w rzeczywistości została niechlujnie pospawana, co wyszło 1.5 roku później. :) ASO w Warszawie. Z tego by wychodziło, że partycypacja w kosztach to wałek, a nie zysk po stronie użytkownika.

 

Auto salonowe serwisowane w tym ASO od początku, do czasu tej wymiany.

Edytowane przez csm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności