Skocz do zawartości
Kojot121

Pokój nad morzem "Ustka"

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od paru dni poszukuję jakiegoś pokoju dwuosobowego nad morzem najlepiej w Ustce, może macie coś godnego polecenia lub ktoś na naszego grona wynajmuje? Bo dzwonie po tych ludziach i odnoszę wrażenie że od tego nawału telefonów im się za przeproszeniem w dupie przewraca bo nigdy żadnych konkretów i wiecznie zajęci innymi 100ma sprawami jakby kompletnie nie zalezało na wynajmie, czy to może ze mna jest jakiś problem bo pytam o pokoje dla dwóch osob ::lol2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Od paru dni poszukuję jakiegoś pokoju dwuosobowego nad morzem najlepiej w Ustce, może macie coś godnego polecenia lub ktoś na naszego grona wynajmuje? Bo dzwonie po tych ludziach i odnoszę wrażenie że od tego nawału telefonów im się za przeproszeniem w dupie przewraca bo nigdy żadnych konkretów i wiecznie zajęci innymi 100ma sprawami jakby kompletnie nie zalezało na wynajmie, czy to może ze mna jest jakiś problem bo pytam o pokoje dla dwóch osob :

 

 

 

Ciężko będzie bo oni biorą zazwyczaj 4 osoby o 2 nie ma opcji z prostego rachunku się nie opłaca :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie rzeczy załatwia się w kwietniu-maju :D. Z resztą teraz nie ma sensu się pchać nad morze jak aurę mamy bardziej jesienną :D. Teraz to jedynie pozostaje do wyboru pole namiotowe albo jakieś miejscówki w głębi Ustki 2 km od morza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu pokazali w TV z lotu ptaka polskie plaże nad Bałtykiem. Jak to zobaczyłem i na dodatek jak znajomy powiedział mi jakie teraz są tam ceny to dałem sobie spokój z wyjazdem nad Bałtyk. Zacząłem poważnie rozglądać się za jakąś zabitą dechami wioską.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smiechem żartem pojechałem w ciemno i nie bylo problemu ze znalezieniem. Niektóre byly w nieciekawym stanie ale po dwugodzinnym ogladaniu znalazlo sie całkiem przyjemne lokum w bardzo dobrej cenie i lokalizacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności