Skocz do zawartości
wisienka1

"cykająca" pompa paliwa b7 2,0

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

od 2 miesięcy jestem posiadaczem B7 2,0 140KM.

Pewnego wieczoru siedzę sobie w garażu i palę papierosa... cisza spokój, aż tu nagle słyszę: "cyk,cyk" z okolic tylnych drzwi paska.

Obszedłem dookoła, ucho przykładam to tu, to tam, drzwi od pasażera otwieram, kanapę podnoszę i słyszę "cyk,cyk" z okolic zbiornika paliwa. Moja pompa co kilkadziesiąt sekund "cyka". Bez kluczyka, bez zapłonu, na postoju, sama z siebie...

nie po to kupowałem znowu "Das Auto", żeby mi pompa w samochodzie stojącym w garażu "cyku, cyku" robiła.

Macie jakieś wyjaśnienia na taką sytuację?

M.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to na pewno nie pompa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie pompa, to co?

Sprawdzałem skąd dochodzi ten dźwięk, podnosiłem kanapę pasażera z tyłu, wykładzinę podnosiłem i trzymałem rękę na "korku" od zbiornika paliwa, w który jest pompa. to stamtąd dochodziło to "cykanie".

M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem kiedyś w b6 bzyczenie ;) okazało się że na maglownicy miałem gniazdo os....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wręcz nie ma szans zeby przy nie odpalonym aucie ona sie kiedykolwiek odezwała.... no impossible !

ale skoro jest jak mowisz.... to może zamek centralny odwala jakieś numery ?

cos z aku nie tak....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@przemysławch : :kciuki:kciuki

Sam nie wiem.

Zazwyczaj żona używa paska.Ona oczywiście nic nie słyszy. Ja głuchy jestem, ale na jedno ucho :-)

Tak mnie skołowaliście, że poszedłem do garażu i dwie fajki spaliłem: nic, cisza...

Na razie temat do zamknięcia, ale jakby co to będę apelował...

M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności