Skocz do zawartości
sebkus

Wyłączające się sondy lambda

Rekomendowane odpowiedzi

Pacjent jak w opisie po małym programie wstawione turbo z BEXa i po wymianie sie cyrki zaczeły. Przy powolnym dodawaniu gazu można jechac nic sie nie wyświetli ale przy pedale w podłoge idzie jak rakieta potem przy tak przy 4000rpm takie falowanie jak bym gazu ujmował i dodawał i błędy 16514 16525 16524 . Szczelnośc sprawdzałem nie uchodzi nigdzie. Lambdy obie nowe . Wiązki ? Uwalony sterownik ? Brak masy gdzieś ? Niemam dostępu do schematów elektrycznych a pod maską jest parę kabelków . Pomysły ? Dobra rada mile widziana za tydzień jade do Darłówka i nie chce by coś na trasie spłyneło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy sondy sa ori boscha?

Czy lpg zostało wystrojone po programie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ori bosch i mape sam stroiłem z vagiem korekty ok puki fault nie wyskoczy . Niedawno wróciłem z zakupów z bąblami na paru prostych w deszczu sobie lekko docisłem i nie było błędów .

Edytowane przez sebkus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieżki temat a wszyscy na urlopach . Ostatnio. Tez podczas jazdy na torque zauwarzyłem niestabilne ładowanie w sobote sie biore za wiązke z ładowania .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrób kpl. logów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.... Jest tak po pracy do domu zjeść i na garaż . Czyszczenie mas i + w szczególności zielony nalot na rozruszniku i składanie pomału dokładnie na miedziowy . Już wszystko porobione aku na miejscu komp ready żeby sprawdzić co tam z napięciem kręcę kluczykiem a tu tylko przekaźniki pyk pyk i du...a. Masakra . Po godzinie szukania i qu....cy wyjąłem rozrusznik na blat i na drobny mak czyszczenie smarowanie i składanie. Elektromagnes kaput . Brak słów. dobrze że teraz a nie na wakacjach. Jadę w środę mam nadzieje że dziada ogarnę napisze co i jak chyba z nad morza....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak robiłeś program to trzeba było odrazu druga sondę wyłączyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozrusznik ogarnięty. Przed wyjazdem nie zdążę ale chyba skończy sie usunięciem drugiej . Tymczasem po wszystkim zdaje mi sie że wyłączają sie te sondy z kuli za dużego doładowania . Cza logi zrobić . Ale powiem że samemu trochę strach patrzeć na ulice i komp. Sie żelazo teraz szybko rozpędza pendzidło jedne... Może na rejonie BYTOMIA sie znajdzie chętny na drugi fotel ??

Edytowane przez sebkus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Winowajca znaleziony N75 się przycinał . Psikanie preparatami nic nie daje cza rozebrać wyczyścić i poskładać na sucho.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności