Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

w całości nie. Światło w podsufitce składa się z 3 źródeł światła:

1. lampka do czytania dla kierowcy

2. lampka do czytania dla pasażera

3. oświetlenie ambient

 

1,2,3 są w kolorze białym

3 ma regulowaną jasność

 

na podsufitce znajduje się 6 przycisków:

- kontrola lampki do czytania kierowcy

- kontrola lampki do czytania pasażera

- wyłączanie zapalania się światła po otwarciu drzwi (ten przycisk podświetla się wtedy na pomarańczowo)

- włączenie oświetlenia (lampek do czytania) z tyłu

- włączenie oświetlenia (lampek do czytania) w całym samochodzie

- wł/wył rozjaśnienia św 3 (ambient) do poziomu maksymalnego

 

jeśli w komputerze ustawimy jasność ambient na suficie na max to ten ostatni przycisk po prostu nic nie robi. Nie polecam jednak tego robić bo maksymalny poziom jasności dość mocno rozprasza w nocy. U siebie mam ustawione na jakieś 30% przeciwieństwie do pozostałych elementów, które są ustawione na max.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3. oświetlenie ambient

1,2,3 są w kolorze białym

3 ma regulowaną jasność

 

 

 

A pytanie czy takie + - 30% jesteś w stanie uzyskać regulując tylko przyciskiem, a nie przez komputer?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez komputer.

Przycisk zmienia mi np. 30%->100% i odwrotnie.

Jeśli przez komputer ustawisz 0% to przycisk włącza i wyłącza to światło, a jeśli przez komputer ustawisz 100% to przycisk zmienia 100%->100% czyli nic nie robi.

To światełko jak jest przyciemnione fajnie lekko oświetla tunel środkowy i kokpit i niweluje w pewnym sensie brak diody doświetlającej tunel środkowy, którą można znaleźć w innych autach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli zeby to zrobic przy zwyklym ambiente trzeba by to podpiac pod ambiente na nogi bo to ja tez mam nastawione na 30-40proc plus kupic oczywiscie nowa lampke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli zeby to zrobic przy zwyklym ambiente trzeba by to podpiac pod ambiente na nogi bo to ja tez mam nastawione na 30-40proc plus kupic oczywiscie nowa lampke

Fakt:) Muszę o tym pomyśleć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może być jeszcze problem z podpięciem przycisków bo jak pisałem są inne. Nie są takie, że się "wciskają i wyciskają" ale takie jak na radiu, więc albo elektronika je obsługująca jest w lampie albo w jednostce centralnej samochodu. Nawet w piewszym przypadku może być inny rodzaj połączenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W konfiguratorze nie ma zamówienia opcji ambient plus - rozumiem że to idzie z automatu w MY17 jeśli zamówimy ambient?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to nadal widzę:

Zrzut ekranu 2016-07-11 o 21.23.58.jpg

2110zł vs 1000zł za zwykły ambient.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W alltracku nadal brak. Mój będzie MY17 ciekawe jaki ambient będzie. Można w alltracku czarny sufit zamówić- jak zamawiałem w kwietniu swojego to nie było tej opcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro zamawiałeś Ambient (bo Plusa jeszcze nie było) to raczej dostaniesz to co zamówiłeś, czyli zwykły Ambient.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za fotki, nigdzie nie ma żadnego opisu lub też filmiku. Może Tobie udałoby się zrobić więcej zdjęć lub nagrać filmik z ambient plus?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tobol, czy mógłbyś powiedzieć jaki masz numer urządzenia (infotainment)?

Chodzi mi o takie zdjęcie tylko Twojej wersji (w Ustawieniach/Informacje o systemie)

Zastanawiam się jaki wkładają teraz Head Unit do MY2017. Masz Pakiet Telefon Premium z SIM?

6f488177576d76ea86d33da79d2dec86.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam telefonu premium ani komfort. Jak tylko będę o tym pamiętał w aucie to zrobię zdjęcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

d632175e784ea67aabd12d57fcdb2714.jpg

U mnie jest inaczej jak widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki! a masz Android Auto/CarPlay?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, tak jak wszystkie MY2016 i nowsze. Mamy już fotki dla MY2015 i MY2017, czy ktoś kto ma Paska MY2016 mógłby wrzucić podobne zdjęcie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do tego zdjęcia, to jeszcze w ramach roczników, wchodzą zależności czy jest to Discover Media czy Pro, czy jest modem GSM itp. Więc tych nazw pewnie będzie więcej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę jeszcze wrzucić fotkę DP z instalacją telefonu na sim MY2017 jeśli Was to interesuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mogę jeszcze wrzucić fotkę DP z instalacją telefonu na sim MY2017 jeśli Was to interesuje?

 

chętnie, jeśli faktycznie różni się od powyższego :) i ma inną końcówkę niż "20D" lub Sprzęt H51

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, porównam i jeśli będzie różnica to jutro zamieszczę stosowną fotkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności