Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nigdzie w internecie nie mogłem znaleźć zdjęć Ambient Plus, więc wrzucam swoje. Auto jest MY2017. Zdziwiły mnie zmiany na AID. Zauważyłem jeszcze 2 zmiany, których nie ma na zdjęciach i nie wiem czy są powiązane z Ambient Plus:

1. Osobny przcisk do włączania podgrzewania kierownicy po prawej stronie lewarka skrzyni biegów

2. Dodatkowe gniazdo 12V na tunelu środkowym, w tym samym miejscu (zaraz za hamulcem postojowym) gdzie przy instalacji tel. komfort ale jej nie mam czyli mam w sumie aż 4 gniazda 12V. To chyba jest powiązane z AP bo tak też sugeruje wizualizacja w konfiguratorze.

 

http://imgur.com/a/9KSlc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za zdjęcia, bardzo mi się podobają te nowe grafiki AID, ten "gear & speed" w stylu BMW. Ciekawe czy dałoby się je wgrać do starszych AID...

Możesz jeszcze zrobić zdjęcie tego osobnego przycisku do ogrzewania kierownicy oraz panelu klimatyzacji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ja dobrze widze na tych fotkach ze w klamkach nie ma oświetlenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciach widać, że jest...:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko na tle tych mocno kontrastujących listew trochę ginie na zdjęciu :)

Ciekawe czy ta opcja wyboru kolorów w AID jest związana z Ambiente Plus, czy po prostu standardową funkcjonalnością AID w MY2017... no ładne te zegary, napatrzeć się nie mogę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow grafiki na AID moim zdaniem mega na plus! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcze na Aid fajne ale szkoda , że zrezygnowali z czerwonych wskazówek :nie były bardziej czytelne wskazania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak można wgrać te nowe grafiki? :) mam auto z AID "drugiej" generacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wagen kiedy dłubiemy grafiki w AID :D

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy te grafiki, wybór profilu kierowcy (którego nie ma w MY2015) siedzą w samym AID czy w Head Unit...

Zastanawiam się czy jakbym wymienił mój AID z MY2015 na ten z MY2017 to poza brakiem tej plexi miałbym inny wygląd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Możesz jeszcze zrobić zdjęcie tego osobnego przycisku do ogrzewania kierownicy oraz panelu klimatyzacji?

 

Lepiej późno niż wcale :-)

IMG_0891.jpg

IMG_0892.jpg

IMG_0890.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, fajnie to wygląda, może zanim wyjdzie B9 to wypełnią wszystkie wolne miejsca na tej konsoli przy DSG szybkim dostępem do przydatnych funkcji, albo tak to przeprojektuja żeby nie razilo :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio czytałem instrukcję i wyszło, że w obecnej wersji tam już więcej przycisków nie zaplanowano. Swoją drogą przycisk podgrzewanej kierownicy jest w tragicznym miejscu. Bo jest dokładnie za lewarkiem skrzyni biegów i nie dość, ze cieżko do niego sięgnąć to jeszcze oczywiście nie widać diody na nim informującej o włączeniu grzania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widocznie uznali, że przycisk wyłączania ESP jest częściej wykorzystywany :-)

 

I to gniazdo 12V mogli bardziej finezyjnie zrobić, bo trąci trochę budżetówką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, a puste miejsce pod nim dobrze wygląda :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co komu podgrzewana kierownica skoro wygląda fatalnie. A w dodatku nie jest grzana na całym jej obwodzie. Lepiej w to miejsce wziąć webasto i problem temperatury mamy rozwiązany. Ja do Alltracka od razu zamówiłem kierę r-line bo standardowa wygląda jak w golfie 1.4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po co komuś silnik jak zawieszenie hałasuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy takie Ambiente Plus można sobie dołożyć zamiast zwykłego Ambiente (wymiana listew + podświetlenie w podsufitce).

Mam pytania do autora postu:

 

- czy oświetlenie w podsufitce dla pasażerów różni się od standardowego?

- czy oświetlenie w podsufitce z przodu ma również zmieniany kolor, czy jest tylko białe?

- czy listwy w progach są podświetlane?

 

Z góry dziękuję za info!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Chyba tak ale nie pamiętam jak jest w zwykłym. Na pewno guziki z tyłu są takie same jak z przodu, czyli nie mają pozycji wciśnięte/wyciśnięte tylko po prostu klikają jak te na radiu. Jak będę miał chwilę i zapamiętam to zrobię zdjęcie.

2. Nie, jest zawsze białe. Jest dodatkowy przycisk do rozjaśnienia tego podświetlenia.

3. Niestety nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1. Chyba tak ale nie pamiętam jak jest w zwykłym. Na pewno guziki z tyłu są takie same jak z przodu, czyli nie mają pozycji wciśnięte/wyciśnięte tylko po prostu klikają jak te na radiu. Jak będę miał chwilę i zapamiętam to zrobię zdjęcie.

2. Nie, jest zawsze białe. Jest dodatkowy przycisk do rozjaśnienia tego podświetlenia.

3. Niestety nie.

 

Dzięki za info.

Czyli jak dobrze rozumiem, światłem w podsufitce można w całości "zarządzać" z pominięciem software`u?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności