Skocz do zawartości
krzycho007

Nieskuteczne zabezpieczenia samochodów przed kradzieżą

Rekomendowane odpowiedzi

Mi próbowali sie włamać w sobotę do B5FL, na szczęście mam zlikwidowane wkładki zamków, i skończyło sie na tym ze śrubokrętami wyłamali dwie plastykowe zaślepki a tam zamiast zamka metal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otwierany tylko z pilota ? A jakby tak nagle bateria w pilocie padła ;). Nie ma w sumie teraz dobrym zabezpieczeń, poza jednym , stare i zniszczone auto :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Otwierany tylko z pilota ? A jakby tak nagle bateria w pilocie padła ;). Nie ma w sumie teraz dobrym zabezpieczeń, poza jednym , stare i zniszczone auto :P

 

Nie martw się :) na ta okoliczność mam przewidziane rozwiązanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze rozwiązanie jest takie nie opisane na zadnym forum, pomyslane samemu ;) Nie ma lepszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie.Czy jest sens odcinac linie K w złączu diag, skoro immo znajduje się w liczniku? (B5 Fl 2001r) 2 tygodnie temu znalazłem swojego paska z rozwalonymi zegarami i kablami wpiętymi w złącze diag.na szczęscie pasek został pod blokiem

Edytowane przez KrystianPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno teraz popularne jest znakowanie samochodów mikro hologramami, które zawierają unikalny kod. Takich znaczników jest ok 20 tysięcy i nie da się ich usunąć. W ten sposób auto staje się bezwartościowe dla złodzieja, czytałem o tym na stronie serwisu, który się tym zajmuje.

Edytowane przez gitman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłacić AC, resztę można obejść w każdy sposób .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jestem zmuszony parkować swojego paska pod blokiem nie często ale w weekendy na noc zdarza się, poza fabrycznym alarmem mam kilka innych zabezpieczeń ale nie chce o tym pisać. Ogólnie mam AC ale co mi po tym jak sprzęt w aucie jest wart 2 x tyle co by mi wypłacili ;/ Tak sobie myślę czy wykręcenie jednego koła i demontaż rury od IC to dobry pomysł ? Utrudni kradzież ? :D

 

tylko się nie śmiejcie piszę poważnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm skoro masz AC, to dlaczego nie doubezpieczysz sobie sprzętu na interesujaca Cie kwote w ramach ubezpieczenia bagazu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Wprawdzie nie jestem jeszcze posiadaczem Passata, dotrze do mnie najpóźniej do połowy marca ale planuję się zabezpieczyć przed kradzieżą. Oczywiście oprócz ubezpieczenia chcę zainstalować sobie blokadę na niektórych elementach wyp. elektrycznego Passata. Obiekt to Passat Variant B6 z 2010r z silnikiem 1,6 benz-102 kM. Będę wzorował się na doświadczeniach z moim poprzednim autem Golf IV z silnikiem j.w.. Miałem takowe, nie wyskakiwały żadne błędy, komunikaty a można było kręcić i nie zapalił (nie na immo) Co prawda złodziej go chyba nie testował:D I mam 2 pytania: czy da się takie rozwiązanie zastosować do Paska?- nie będę wdawał sie w szczegóły z wiadomych względów. I drugie pytanie: czy ewent. złodziej po wpięciu sie z lapkiem uruchomi silnik w trybie serwisowym?:swirus Czy moglibyście podpowiedzieć:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegoś takiego jak odpalanie serwisowe poprzez tester lub jakikolwiek program jeśli jest fizycznie odłączony immo, musiałby znaleźć twoją blokadę którą założyłeś i to usunąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności