Skocz do zawartości
szylton

MirrorLink w B8 - użyteczny w czasie jazdy

Rekomendowane odpowiedzi

Dean szybki bill z ciebie :D. Ja narazie poniechałem próby mirrorlink 1:1, mi navi vagowska wystarcza w 100%.. Yanosika używam baardzo rzadko.  Btw. Co się nie odzywasz i nie odpisujesz :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, czy u was dźwięk z mirrorlink też się tak tnie? Słychać to najbardziej podczas oglądania wideo z YouTube, ale także podczas odpalonej nawigacji z muzyką spotify w tle.

Szukam rozwiązania. Czy może to wina Discovery Media MIB2, może aktualizacji, a może złącza USB w schowku (są ich 4 rodzaje).

Testowałem to u szyltona, u niego na DP audio nic się nie przycina.

Dnia 2.12.2017 o 10:46, dirve napisał:

Dean szybki bill z ciebie

Dobre rozwiązanie :)

Edytowane przez Dean

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2017 o 21:43, Endrju napisał:

Szylton czy u Ciebie też po komunikacie w mapach google dźwięk w  radiu się wycisza i trzeba je z powrotem włączyć i przełączyć na mapy?

tak faktycznie jest, w poprzedniej "wersji" jak używałem Samsunga Galaxy S6 to dźwięk wracał sam do poprzedniego źródła, ale może ma to związek z tym że telefon używany do ML był również sparowany przez bluetooth z zestawem audio samochodu. Bo teraz mam Note 8 sparowany (np. Spotify) a Sony jest tylko po USB (MirrorLink) i musiałem wracać do Radia, czy Mediów po komunikacie.

Stanęło na tym że nie używam komunikatów głosowych w Yanosiku ani Google Maps i tylko wyświetlam mapy i oglądam ostrzeżenia na ekranie DP. Wtedy cała muzyka (Radio, Media) działa bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To raczej niema nic wspólnego, po prostu tak jest ja używam s7 edge i mam sparowany z bluetooth i ML.  A i tak muszę wracać do źródła dźwięku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.12.2017 o 16:08, Endrju napisał:

To raczej niema nic wspólnego, po prostu tak jest ja używam s7 edge i mam sparowany z bluetooth i ML.  A i tak muszę wracać do źródła dźwięku.

A to nie, jak używałem Samsunga i działał mi z ML jako jedyny telefon, również podłączony po bluetooth to wszystko mi się ładnie samo przelaczalo. Był komunikat z Yanosika i zaraz samo wracalo do RADIO / MEDIA, ale to załatwiłem konfiguracja Yanosika. Co prawda nigdy nie miałem włączonych wskazówek nawigacji w Google Maps, więc nie wiem jak tutaj 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki sprawdzę. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry mam Passata B8 listopada 2017 r znowu nawigacją Discovery Pro 9,2

Jeżeli chce podłączyć mój telefon Samsung s7 przez MirrorLink niestety nie udaje mi się to nie mogę znaleźć tego menu które się wysuwa

 więc nie mam wyjścia i muszę zaakceptować może ktoś jak to mam zrobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Bidule napisał:

Dzień dobry mam Passata B8 listopada 2017 r znowu nawigacją Discovery Pro 9,2

Jeżeli chce podłączyć mój telefon Samsung s7 przez MirrorLink niestety nie udaje mi się to nie mogę znaleźć tego menu które się wysuwa

 więc nie mam wyjścia i muszę zaakceptować może ktoś jak to mam zrobić

Pisałeś to podczas jazdy? Tak zagmatwane zapytanie może być trudne do odpowiedzi :blink

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, multisync napisał:

Pisałeś to podczas jazdy? Tak zagmatwane zapytanie może być trudne do odpowiedzi :blink

 

Screenshot_20171211-100216.png

2 minuty temu, Bidule napisał:

 

Screenshot_20171211-100216.png

U mnie nie ma tego menu co się z wysuwa

Więc nie mogę cofnąć mogę tylko zaakceptować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłączam telefon kabelkiem USB włączam mirrorlink w  telefonie w Discovery Pro wybieram mirrorlink wyskakuje mi okienko w którym trzeba zaakceptować Jeżeli zaakceptuję mam tylko kilka aplikacji

A widziałem na filmiku szyltona w którym wysuwa się z dołu pasek z opcjami (niestety u mnie tego paska nie ma) Może trzeba coś włączyć w Discover żeby mitem paseczek się pokazał

Możliwe też że w nowym Discover pro 9.2 jest to niemożliwe zablokowane przez producenta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam chętnej osoby z Warszawy, która znajdzie chwilę na spotkanie. Chciałbym przetestować działanie MirrorLink. Najlepiej z radiem Discovery Media (2016r). U mnie obraz i dźwięk strasznie zarywa i chciałbym mieć pewność jadąc do ASO, że tak być nie powinno. U Szyltona na DP działa ok. Będę wdzięczny za odpowiedź i znalezienie tej chwilki. Podjadę gdzie trzeba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Dean napisał:

Szukam chętnej osoby z Warszawy, która znajdzie chwilę na spotkanie. Chciałbym przetestować działanie MirrorLink. Najlepiej z radiem Discovery Media (2016r). U mnie obraz i dźwięk strasznie zarywa i chciałbym mieć pewność jadąc do ASO, że tak być nie powinno. U Szyltona na DP działa ok. Będę wdzięczny za odpowiedź i znalezienie tej chwilki. Podjadę gdzie trzeba :)

Ja też mam DM (2016) tyle że w Touranie i też obraz i dźwięk na ML jest do niczego, nawet na aplikacji vw shared audio. 

Ja mam LG G4 i na AA spotify działa idealnie.

Tyle że ja jestem z Gdańska, chyba że będziesz w okolicy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej korzystałem z CarPlay i też działało idealnie płynnie. Do Gdańska się w najbliższym czasie nie wybieram, ale będę miał to na uwadze :) bardzo dziękuje. 

Ktoś z Warszawy? :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie potrafię znaleźć w Galaxy Apps „carMode” na Note 4 - możliwe to? ?

 

P. S. Przeczytałem cały wątek i czy przy ML 1:1 na urządzeniach Samsung jest nadal bezbolesne czy jednak bardziej ograniczone?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś instalować ta apke i mu działa?

http://www.thekirankumar.com/blog/2017/12/29/play-youtube-video-android-auto-app/

Ja zainstalowałem. Pokazuje w AA że jest zainstalowany Youtube Auto ale mam czarny ekran i nic się nie dzieje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak @adriansi próbuję odpalić Mirrorlinka na Note4. Po zainstalowaniu LG Mirror Drive, wyłączeniu powiadomień (tak jak w każdym filmie pokazują) po podpięciu do DP dalej widnieje ikona LG Drive, "Telefon nie obsługiwany". Po kilkukrotnym kliknięciu OK okno na chwilę znika i jest szansa odpalić Yanosika, jednak efekt nie jest taki jak być powinien. Próbowałem instalować Car Mode for Galaxy, jednak bezskutecznie.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, merci_94 napisał:

Podobnie jak @adriansi próbuję odpalić Mirrorlinka na Note4. Po zainstalowaniu LG Mirror Drive, wyłączeniu powiadomień (tak jak w każdym filmie pokazują) po podpięciu do DP dalej widnieje ikona LG Drive, "Telefon nie obsługiwany". Po kilkukrotnym kliknięciu OK okno na chwilę znika i jest szansa odpalić Yanosika, jednak efekt nie jest taki jak być powinien. Próbowałem instalować Car Mode for Galaxy, jednak bezskutecznie.

 

Zobacz do działu "poradniki". Tam masz zamiast ML wersję na Android Auto i wszystko działa jak trzeba z Yansikiem włącznie i YT i co tam jeszcze chcesz ?. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

czy jak odblokuje za pomocą OBD11 np. tryb in motion aby yt grał podczas jazdy to od razu tracę gwarancję?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z szanownych kolegów może wie dlaczego nie mogę połączyć telefonu przez mirror link???

Telefon to  Samsung S8+  android 8.0  i Discover pro II wersja bez android auto (tylko mirrorlink)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Sony Xpria Z5 Compact, zainstalowałem apkę New Car Mode.

Podłączyłem przewodem w schowku auta.

Mirror Link działa bez problemu, wszystkie apki zainstalowane na tlelefonie odpalam na wyswietlaczu w samochodzie.

To chyba najprostsza opcja wyświetlania multimediów na DP.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności