Skocz do zawartości
mrw

Aktualizacja map - Discover Pro

Rekomendowane odpowiedzi

No i poszło. Dzięki. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Zrobiłem zgodnie z "instrukcją" i pierwsza paczka poszła gładko, a druga nie chce za nic w świecie...

Już tyle razy próbowałem, że szczerze powiem nie wiem co robiłem, a czego nie zrobiłem:)

Pomocy

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

Zrobiłem zgodnie z "instrukcją" i pierwsza paczka poszła gładko, a druga nie chce za nic w świecie...

Już tyle razy próbowałem, że szczerze powiem nie wiem co robiłem, a czego nie zrobiłem:)

Pomocy

Pozdrawiam

 

ale mamy sie za Ciebie modlic czy jak? pisz krok po kroku jak zrobiłes, porady sa wczesniej na stronach sprawdz czy rozpakowałes bezposrednio na wczesniej sformatowana NTFS karte? po co sciagasz w paczkach? sciagnij całość

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawiła się aktualizacja map. Na ten moment 09.11. godz 15.28 można ściągać tylko w częściach, full download wyskakuje błąd 404, nie pokazuje mi się natomiast w ogole aktualizacja do odebranego 2 tygodnie temu nowego Tiguana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy poprawili te ograniczenia prędkości w mieście z 90-100 do 50...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pojawiła się aktualizacja map. Na ten moment 09.11. godz 15.28 można ściągać tylko w częściach, full download wyskakuje błąd 404, nie pokazuje mi się natomiast w ogole aktualizacja do odebranego 2 tygodnie temu nowego Tiguana

 

Nadal błąd dla wersji full. Pobieram w częściach. Dla Paska 2016 jest aktualizacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba poczekam do jutra, może będę w biurze tam LTE bez limitu, a w domu 10Mb/s... może jutro będzie full

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobili literówkę w linku. Nie wiadomo kiedy poprawią. Tutaj porawny link (link wskazuje na ....Single_File.... a faktyczny plik w nazwie ma ....Single_Files.....).

 

Nie ma za co: http://vw.download.navigation.com/automotive/VW/MIB2/MIB_High2_Single_Files_EU/P157_N60S5MIBH3_EU_NT.7z

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zrobili literówkę w linku. Nie wiadomo kiedy poprawią. Tutaj porawny link (link wskazuje na ....Single_File.... a faktyczny plik w nazwie ma ....Single_Files.....).

 

Nie ma za co: http://vw.download.navigation.com/automotive/VW/MIB2/MIB_High2_Single_Files_EU/P157_N60S5MIBH3_EU_NT.7z

 

Wielkie dzięki, a nie wiesz co może być przyczyną tego, że nie wyświetla się nic przy Tiguanie rocznik 2016?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tomek, nie mam pojęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@googie, dzięki!

 

@Tomekk73, możliwe, że dla Tiguana po prostu jeszcze nie udostępnili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@googie, dzięki!

 

@Tomekk73, możliwe, że dla Tiguana po prostu jeszcze nie udostępnili.

przeciez w Tiguanie 2016 nie ma nic nowego pod względem NAVI . jest nadal to samo co w B8 czy Golf 7 ...... czy nawet skodzie

mapa ta sama

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przeciez w Tiguanie 2016 nie ma nic nowego pod względem NAVI . jest nadal to samo co w B8 czy Golf 7 ...... czy nawet skodzie

mapa ta sama

w porównaniu do Passata 2015 widzę małe różnice, DP informuje głosowo np. "uwaga roboty drogowe" czy "uwaga zwężenie jezdni" w Passacie głosowo tylko o zatorach. I chyba do Tiguana z innej strony są ściągane dane o zamkniętych drogach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak tylko wygląda z perspektywy użytkownika. Oni co chwilę wypuszczają nowe rewizje hardware i software. Może w Tiguanie nowe mapy nie przeszły jeszcze papierologii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbował ktoś z was już wgrywać tą aktualizację? Mi wywala się przy 9% z błedem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem z tego poprawionego linka cała paczkę. Rozpakowałem na kartę SD 32GB (oczywiście NTFS). Włożyłem do auta, zapuściłem aktualizacje i poszedłem do domu. Wróciłem po 30 minutach...aktualizacja zrobiona. Co poprawiono i zaktualizowano nie wiem...jeszcze nie wyjechałem.

 

2016-11-10 10.15.42.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VW już sam poprawił link. Ja widzę dzisiaj w swoich okolicach małe zmiany, ale niestety nie te, których najbardziej oczekiwałem. Mieszkam w Gliwicach i póki co zauważyłem, że dodano na ul. Portowej oba ronda łączące ją z DK 88. Niestety DK 88 dalej jest traktowana jako wolna droga miejska i DP nie wyznacza po niej szybkiej trasy, a zwykłą (niebieski kolor) wyznacza po niej mimo,że 8 km bliżej niż po A4 a jest napisane,że 15 minut dłużej a w Google Maps czy AutoMapie ta różnica wychodzi minutę lub 2 na korzyść jednej bądź drugiej trasy. To samo jest ze średnicówką w poprzedniej wersji było to na całym odcinku, po aktualizacji jeszcze nie sprawdzałem. W Gliwicach nie zmieniono też fragmentu ul. Dolnych Wałów z jednokierunkowej na dwukierunkową. Dodano obwodnicę Chrzanowa. Ogólnie mówiąc widzę, że dodają same nowe drogi czy ronda natomiast nie zmieniają błędów na tych drogach. Czy wiecie może gdzie można by o tym napisać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć witam wszystkich. Od niedawna jestem na Waszym forum, wcześniej pogaduchy prowadziłem z Szymonem o VIM.

 

Ja te mapy nr 157 (w środku) miałem na koniec lipca w Skodzie Columbus.

157.jpg

Miała to być aktualizacja czerwcowa, ale co im się .... i dali później jeszcze raz na koniec lipca aktualizację właśnie z nr 157. Także sprawdzajcie i oglądajcie jaki jest nr w swojej navi.

Teraz aktualiaacja powinna sie pokazywać 2017/2018 i z numeracją pewnie powyżej 160 ale zobaczymy pewnie na koniec listopada.

 

A w tej wersji map (157) pokazała mi się droga która jeszcze nie jest wybudowana, dopiero się za nią biorą!!!

 

To co jest na here.com jest dużo później na mapach w aucie.

Swoje poprawki można zgłaszać na mapcreator.here.com Polecam Ja kilkanaście zgłoszeń już mam- uliczki osiedlowe czy np. droga lokalna pod jakiś sklep typu Biedronka, Lidl czy Mila. Zobaczymy czy się pojawią teraz.

 

Aaaa Toobol to co pokazałeś na Kasprzaka w Ciechanowie - jest jeszcze po staremu własnie na mapach 157. Byłem niedawno na serwisie w Skodzie w Ciechanowie. Jest już cała pętla miejska, ale dojazdu do dealera jeszcze nie widać - jest po staremu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odcinka A4 Jarosław - Rzeszów czynnego od sierpnia - nadal nie ma ;-(

Edytowane przez IQM1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności