Skocz do zawartości
mrw

Aktualizacja map - Discover Pro

Rekomendowane odpowiedzi

Tak się zastanawiam czy VW ma oficjalny support, do którego można wysłać requesta z opisem problemu?

 

oczywiscie ze ma:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy dzisiaj chciałem zrobić update map, ale wszystkie próby kończą się niepowodzeniem. Po włożeniu karty/pena DP pokazuje "nośnik- aktualizacja oprogramowania" , ale po wejściu w ustawienia i próbie aktualizacji DP wyszukuje i pokazuje brak danych do aktualizacji :/

 

Ktoś coś? MY2016

5c2ef98837a0efdc36a82fc2b618e8ad.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam. U mnie poszlo bez problemu, karta 32gb class 10 sformatowana na nfts. Moze masz te same maly na karcie co w navi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zaktualizowalem tylko same Niemcy, i Polske, ale przy Polsce mam caly czas 2015, chociaz napisalo, ze aktualizacja sie powiodla, nie wiem czy Polskie mapy sa 2015? czy cos jest nie tak.IMG_20160622_184652[1].jpg

IMG_20160622_184620[1].jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mapy Polski też powinny być 2016/2017.

 

IMG_0315.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pokazuje brak danych do aktualizacji

 

Spróbuj zaktualizować samą mapę Polski z tej mniejszej paczki (circa 800MB). Rozpakuj ją na dysku (nie na kartę/pena) i dopiero wtedy skopiuj zawartość na kartę/pena (to niby nie powinno mieć znaczenia, ale windows potrafi różne cuda robić). Przed wyjęciem odmontuj (czy jak to się w windowsie nazywa... bezpiecznie odłącz USB czy jakoś tak) i dopiero wtedy wyjmij i leć do samochodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam. U mnie poszlo bez problemu, karta 32gb class 10 sformatowana na nfts. Moze masz te same maly na karcie co w navi

Ja zrobiłem identycznie. Wszystko jest ok 2016/ 2017...

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widać wyżej, to zawsze działa dobrze u tych z 2.0 TSI 220KM :lol:lol:lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak widać wyżej, to zawsze działa dobrze u tych z 2.0 TSI 220KM :lol:lol:lol

Ha ha...dobra, szybka benzynka...dobra, szybka aktualizacja[emoji1]

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba jeszcze nie skasowałem pobranego pliku. Mogę wiec jeszcze raz rozpakować na kartę i udostępnić aktualizację.

Sprawdź proszę czy masz jeszcze te pliki. Mam problem z łączem internetowym ( zmieniam dostawcę ) i nie mogę teraz pobrać tak dużej paczki danych.

Podjadę gdzie trzeba :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spróbuj zaktualizować samą mapę Polski z tej mniejszej paczki (circa 800MB). Rozpakuj ją na dysku (nie na kartę/pena) i dopiero wtedy skopiuj zawartość na kartę/pena (to niby nie powinno mieć znaczenia, ale windows potrafi różne cuda robić). Przed wyjęciem odmontuj (czy jak to się w windowsie nazywa... bezpiecznie odłącz USB czy jakoś tak) i dopiero wtedy wyjmij i leć do samochodu.

 

Akurat robione na Macu juz na wszystkie możliwe sposoby [emoji23]

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ha ha...dobra, szybka benzynka...dobra, szybka aktualizacja[emoji1]

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

 

U mnie tez 220 :(

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mapa poszła, POI poszło tak samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgralem pliki ze stronki, rozpakowalem, wrzucilem na karte sd 'no name', wlozylem do navi, okolo 30min i zaktualizowane bez problemow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z aktualizacją na Disco Pro chyba nikt nie miał problemów, to DM z Volkswagenowską kartą SD przysparza problemów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaktualizowałem DP, ale teraz mam problem. Sporadycznie nawigacja nie włącza się po wejściu do samochodu. Wyświetla się komunikat "Baza danych nawigacyjnych niedostępna". I tak już zostaje...

Mogę zamknąć samochód na kilka minut i czasem przechodzi (wtedy juz nawigacja działka aż do czasu wyłączenia samochodu). Mogę też odpalić aktualizacje z pena i po niej navi działa, ale znów tylko do następnego odpalenia... Jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cos nie tak z danymi , sprawdzczy da się wgrac stare na nowo , i potem raz jeszcze nowe, albo raz jeszcze nowe na te co masz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja zaktualizowałem DP, ale teraz mam problem. Sporadycznie nawigacja nie włącza się po wejściu do samochodu. Wyświetla się komunikat "Baza danych nawigacyjnych niedostępna". I tak już zostaje...

Mogę zamknąć samochód na kilka minut i czasem przechodzi (wtedy juz nawigacja działka aż do czasu wyłączenia samochodu). Mogę też odpalić aktualizacje z pena i po niej navi działa, ale znów tylko do następnego odpalenia... Jakieś pomysły?

 

Kolego miałem podobnie jak wgrałem sama Polskę, po aktualizacji na pełny obszar mapy problem zniknął ;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy czy aktualizacja musi się jednorazowo zakończyć przy włączonym zapłonie? Dzisiaj dwa razy próbowałem i wysiadalem z samochodu przed końcem. Po ponownym uruchomieniu aktualizacja niby szła dalej ale 2 razy po dojściu do 100% wyskakiwal komunikat że zakończyła się błędem i trzeba powtórzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej tak, tak jest napisane w instrukcji, nawet jak ci sie windows aktualizuje to masz komunikat zeby nie wylaczac komputera:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności