Skocz do zawartości
mrw

Aktualizacja map - Discover Pro

Rekomendowane odpowiedzi

ja car net nigdy nie uzywalem, ale wlasnie sie tam zarejestrowalem i pokazujemi do 07.2017 jeszcze za free:) czyli 1 rok od rejestracji, a w sumie to nie wiem czy to jest az tak bardzo potrzebne, ale zobaczymy. Mam pytanie ile to zuzywa neta na karcie bo nie wiem co do tego kupic?

Edytowane przez paolokos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup starter Orange Free (7zł), doładuj za 50zł (dojdzie 15GB), wyślij SMSa o treści START na 8002 (konto ważne rok). Wtedy masz jakieś 17GB na rok i powinno ci to w zupełności wystarczyć. Poza tym zostaje ci na koncie jakieś 47zł i możesz jeszcze korzystać z innych promocji jak np. 6GB za 6zł na w wakacje. Jeśli nie masz telefonu premium to kup sobie np. Huawei E8278 i podepnij do gniazdka w bagażniku. Wiem, że w Play wyszło by jeszcze taniej ale ich internet działa tylko na LTE co sprawia, że do Passatów MY2015 i MY2016 się nie nadaje i poza tym nie ma zasięgu w trasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

premium mam, pytalem tylko o orientacyjna ilosc GB potrzebna, ja mieszkam w niemczech, takze polska karta sie nie nadaje:( a szkoda bo tutaj ceny kilkukrotnie wyzsze za neta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi ok. 100MB, max 200MB zużywa miesięcznie. Pytanie czy używasz np. GoogleEarth albo Street View, które zużywają najwięcej.

CarNet przydaje się do informacji o korkach, propozycji alternatywnych tras, mi się to akurat dobrze sprawdza. Poza tym jakieś pierdoły których używam raz na miesiąc, typu znalezienie najbliższej stacji benzynowej z cenami, albo wyszukiwanie adresu Online.

Od MY2016 jest już licencja bezpłatna na 3 lata :(

 

Ja mam akurat PLAY, i z zasięgiem nie mam problemu, co prawda nie jest to LTE z uwagi na modem, ale wszystko hula.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli chyba tak na dobra sprawe tego nie bede potrzebowal, wyczytalem cos o jakis raportach o samochodzie, moze to bedzie interesujace, zobaczymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wyczytalem cos o jakis raportach o samochodzie, moze to bedzie interesujace, zobaczymy
nie, to nie jest interesujące w żadnym razie.

Dostajesz tylko info jaki masz przebieg, ile czasu do serwisu i czy nie masz żadnych usterek błędów z komputera - całkowicie nieprzydatne. Być może w GTE albo innych elektrykach pokazuje coś innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie całkiem fajna ta nawigacja jest, ale wkurza mnie że wielu numerów na ulicach nie zna. Przykład z wczoraj - Skawina, ul. Zamkowa 11. Nie zna takiego numeru, jest tylko 12, a numer 11 to żadna nowość, jest tam od lat.

 

Już kilka razy miałem takie przypadki. Też tak macie? Aktualizacje uzupełniają takie rzeczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ostatnio próbowałem uruchomić Android Auto i system w telefonie sprawdza czy mamy zainstalowane wszystkie komponenty po czym informuje że usługa w PL jest niedostępna. Podejrzewam że stało się to aktualizacji jakiegoś komponentu Google na telefonie. Oczywiście wcześniej miałem zainstalowana Android Auto apk nie ze sklepu Play. Czy ktoś ma podobne i wpadł co należy odinstalować lub ustawić na tel?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy ostatnio próbowałem uruchomić Android Auto i system w telefonie sprawdza czy mamy zainstalowane wszystkie komponenty po czym informuje że usługa w PL jest niedostępna. Podejrzewam że stało się to aktualizacji jakiegoś komponentu Google na telefonie. Oczywiście wcześniej miałem zainstalowana Android Auto apk nie ze sklepu Play. Czy ktoś ma podobne i wpadł co należy odinstalować lub ustawić na tel?

 

Udał mi się już rozwiązać problem. Wystarczy w takiej sytuacji pobrać i zainstalować nowsza wersję Android Auto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie całkiem fajna ta nawigacja jest, ale wkurza mnie że wielu numerów na ulicach nie zna. Przykład z wczoraj - Skawina, ul. Zamkowa 11. Nie zna takiego numeru, jest tylko 12, a numer 11 to żadna nowość, jest tam od lat.

 

Już kilka razy miałem takie przypadki. Też tak macie? Aktualizacje uzupełniają takie rzeczy?

Mapy są po prostu niedokładne. Od zawsze. Taka przypadłość map globalnych, a fabrycznie instalowanych w samochodach w szczególności.

Google Map lub Automapa są znacznie lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Udał mi się już rozwiązać problem. Wystarczy w takiej sytuacji pobrać i zainstalować nowsza wersję Android Auto.

A jaką aplikację android auto instalujesz na telefonie?

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem we Francji i jestem zaskoczony, że nie działa mi tutaj system TMC z informacjami o korkach, w Niemczech działał bardzo dobrze jak byłem we Francji 2,,3 lata temu to w RNS 510 działał bez problemów? Nie wiecie czemu tak jest i czy działa w Hiszpanii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jaką aplikację android auto instalujesz na telefonie?

 

NO właśnie, bo sklep Google Play nie pokazuje takiej aplikacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego w hiszpani dziala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego w hiszpani dziala

 

Możliwe - ta usługa nie jest dostępna jeszcze w Polsce. W Hiszpanii pewnie można ściągnąć bezpośrednio z Google Play.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Możliwe - ta usługa nie jest dostępna jeszcze w Polsce. W Hiszpanii pewnie można ściągnąć bezpośrednio z Google Play.

 

nie chodzi o "usługe" - w polsce nie ma apki AA w Polskim sklepie Googla.

Ale jak sciagniesz apke z serwerów i zainstalujesz to troche działa :-).

 

dlaczego trochę ? - działaja mapy, dzwonienie i odtwarzanie muzy z tel. Nie działają inne apki które instalowałes z polskiego sklepu a sa teoretycznie kompatybilne z AA. Nie działa wysyłanie sms ów :-(. Zabawne jest gdy zadasz pytanie: Ile lat ma prezydent Bush - a AA ci odpowie :-)

Ale do testów warto sciagnąć i sie pobawic chwile ----

 

AA jest genialnym rozwiazaniem gdy masz radio Compositopn Media - wtedy na ekranie radia masz nawi Googla. Dla DP - mało ciekawe, ale jak darmo daja ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla DP - mało ciekawe, ale jak darmo daja ...

ja bym się tym zainteresował głównie dla algorytmu nawigacji Google - korków, objazdów, dokładności wyznaczania czasu trasy, aktualnośći map itp. To, że w DP mam możliwość widoku Google Earth... no dobra, ja z tego nie korzystam bo trochę mi to zamazuje sytuację i wolę prostszy widok siatki ulic :) A jak mi się teraz skończył abonament Car-Net to i tego nie mam... a po korespondencji z VW wiem już, że taniej niż za 590zł brutto nie dostanę licencji na 2 lata, więc kombinuję z MirrorLink, bo AA niestety w MY2015 nie było :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zapłaciłem za car-net, moim zdaniem ten zestaw to jeden z najlepszych systemów nawigacyjnych - z opłata jednak przesadzili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, że jeden z najlepszych systemów nawigacyjnych montowanych na stałe w samochodach, BMW też ma podobno dobry :) ja jednak równolegle zawsze włączałem GoogleMaps w telefonie i często prowadziły mnie do domu innymi drogami, czy to w mieście (omijając korki) czy na trasie.

Aktualizacja Map on-line zawsze będzie też dużą zaletą.

Tak na prawdę ta licencja w Polsce daje głównie dostęp do danych o korkach, za granicą albo w nowych miejscach (ale tylko dużych miastach) mogą się przydać informacje o miejscach parkingowych - testowałem i fajnie działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności